Skocz do zawartości

Formuła 1 w Cyfrze ??


struz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Przypomniała mi się dzisiaj ważna rzecz: RTL był zakodowany z Hotbirda mniej więcej do marca/kwietnia ubiegłego roku. Teraz leci FTA, ale nigdy nic nie wiadomo...

F1 miał też pokazywać armeński kanał Shant TV, ale najwidoczniej leci tylko naziemnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formuła była na kanale 205 i chyba 708 z Astry. W sumie nie wadomo, czy lepiej słuchać szwargotania czy głupot Zientarskiego i jakiegoś Mikołaja. Ech był czasy gddy F1 było wCyfrze na 7 kanałach ... I komu to przeszkadzało :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Wcale nie było tak różowo. Jakość polskiej ścieżki audio (z polskim komentarzem) była fatalna (brzmiało to tak, jakby do Włoch dźwięk ze studia Canal+ w Warszawie był dosyłany... przez linię telefoniczną). Były przypadki, że czegoś (jakiś trening) na czas nie odkodowano dla Polaków. Poza tym jak już koledzy wspomnieli transmisja szła z transponderów Tele+/D+. CYFRA (w przeciwieństwie do innych platform Canal+ w Europie) nigdy nie rozwinęła oferty PPV (F1 w Tele+/D+ związany był z usługą PALCO... na czas F1 część kanałów PPV wykorzystywana była na potrzeby Formuły) i nie ma dziś warunków (miejsca na swoich zapchanych do bólu transponderach) na tego typu transmisje (zresztą póki co prawa do F1 ma i tak Polsat).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole tamto niż to co teraz prezentuje Cyfrowy Polsat. Zresztą uważam iż wszystko co jest związane z Polsatem to jest jedna wielka pomyłka. Co do głosów komentatorów to w przypadku Cyfrowego Polsatu w wiekszości przypadków na bzdury jakie oni gadają mogło by ich nie być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wole tamto niż to co teraz prezentuje Cyfrowy Polsat. Zresztą uważam iż wszystko co jest związane z Polsatem to jest jedna wielka pomyłka. Co do głosów komentatorów to w przypadku Cyfrowego Polsatu w wiekszości przypadków na bzdury jakie oni gadają mogło by ich nie być.

 

Zgadzam się. CP nie ma nic do zaoferowania, zero promocji, zero ciekawych pakietów. Z pozostałych tv cyfrowych stawiam na Cyfrę+, chociażby ze względu, że prezentuje ona wszystkie 5 lig, a Nka ma tylko do zaoferowania ligę mistrzów. Dodatkowo w multiplexie: canal+sport (2) można zafascynować się żużlem, lekkoatletyką, rugby, jeździectwem i boksem zawodowym, który uwielbiam najbardziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mojego kolegi też występował taki problem na Philipsie HD (bez PVR), ale nie wiem czy jakoś go rozwiązał. Zauważyłem to właśnie podczas oglądania GP F1 jakiś rok temu. Problem ten trochę przeszkadza w oglądaniu, szczególnie na dużym telewizorze bo w/w napis jest umiejscowiony na środku ekranu.

Może to kwestia oprogramowania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie sprawdzić RTL (205),u mnie jest ale na środku jest napis NIEOBSŁUGIWANY SYSTEM KODOWANIA który nie znika i stale jest. Akurat będzie zasłaniał bolidy nawet jeśli przeboleję szwargotanie.

 

U mnie niestety występuje ten sam problem :(

Mam nadzieję że to chwilowa sytuacja bo jedyny kanał w C+ pokazujący

F1 musi działać prawidłowo. Wina leży po stronie dekodera czy nadawania sygnału ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...