Skocz do zawartości

Formuła 1 w Cyfrze ??


struz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy mam C+ czyli trochę ponad 4 miesiące pasek na RTL wyświetla się zawsze.

Pierwszego wyścigu nie oglądałem ale małżonka nie mogła nagrać nic z RTL przez wyświetlanie paska.

Ten problem występuje tylko na tunerach HD. Proste wyjście: założyć zeza na Astrę (koszt około 50 zł) i mamy RTL bez napisu, oraz dodatkowo DSF który to transmituje na żywo piątkowe treningi. Dochodzi jeszcze Sat1 z ligą mistrzów.

Rozwiązanie pewnie dobre ale wydaje mi się że nie po to kupowałem sprzęt (antenę HD, dekoder HD) żeby płacić

po raz kolejny za coś co można naprawić po stronie nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano ma tyle że nie zapisuje się na dysku nic z kanału RTL. Cały dzień byłem na studiach i wieczorem

chciałem obejrzeć pierwszy wyścig z dysku ale się nie zapisał.

Po co mam wykonywać kombinacje alpejskie w włączaniem programu, wyłączaniem szybkim itp skoro odbiór

kanału powinien być bezproblemowy ?

Udało mi się włączyć nagrywanie z RTL ale cofnięcie i odtwarzanie z dysku nie udało mi się.

Oglądam Formułę 1 z anteny pokojowej, obraz nie najlepszy ale jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy mam C+ czyli trochę ponad 4 miesiące pasek na RTL wyświetla się zawsze.

Pierwszego wyścigu nie oglądałem ale małżonka nie mogła nagrać nic z RTL przez wyświetlanie paska.

 

No tak bylo, mam swiadkow;)

u kogos z forum tez tak bylo, bo nawet tutaj wyrazilismy radosc.

krotkotrwala niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfra+ zaczyna bawić się w sporty motorowe?

djm1006ap128jp.jpg

djm1006ap164jp.jpg

Osoba na zdjęciu to Natalia Kowalska która w tym sezonie będzie jeździła w Formule 2.

Polsat ma prawa do F1 jeszcze tym i następnym sezonie czy tylko w tym? Polsat przy okazji Formuły 1 pewnie będzie informował o poczynaniach Natalii. Cyfra będzie miała dobrą reklamę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko do tego włącznie of course :D

 

Tylko że jak cyfra miała by zakupić prawa do F1 skoro musi być ona nadawana bezpłatnie dla ludu (qual i race) a nie mają kanału swojego w tv naziemnej.

Możesz podrzucić źródło tej informacji? Wszyscy o tym piszą, ale nikt nie podaje źródła. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie mogę podrzucić źródła. Gdyż po prostu wiem to z pewnego forum F1 i generalnie się lansuje tą informację. Też dlatego ITI nie kupi praw do F1 bo musieli by ją pokazywać w TVN-ie a oni zapewne woleli by wszystko zakodować i dać to na nSporcie. Choć może któraś tv pójdzie tropem niemieckiej SKY/Premiere. Tam to dziwnie rozłożyli bo i w RTL-u jest F1 i w Sky jest F1.

 

Jednakowoż to pewne na 200 %

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Tam są inaczej sprzedawane prawa. @GieKa był i jest naziemnie dostępny RTL. @mario1980 Nie ma takiej opcji. Trzeba by wtedy kupić prawa na całą Europę, a w Polsce to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pasek na RTL-u jest tylko, kiedy używa sie dekodera od Cyfry. Rozwiązania są dwa: dokupić tani dekoder fta albo kartę lub dekoder do komputera. Wtedy można oglądać RTL bez problemu.

 

Oczywiście warto mieć zez na Astrę, bo wtedy można również oglądać DSF, a tam są piątkowe treningi F1.

 

Dodam na koniec, że kiedy w roku 2007 przyszedł do mnie do domu przedstawiciel Cyfry, to zapytałem, na jakim kanale można oglądać formułę 1. Odpowiedział, że na TV4. Było to częściowo zdodne z prawdą, gdyż były na TV4 późnonocne retransmisje, późnowieczorne powiedzmy. Kiedy okazało się, że TV4 nie retransmituje już tego nawet, to jedynym rozwiązaniem okazało się oglądanie RTL-u na tunerze w kompie, bo firmowy dekoder Cyfry nie wyświetlał nawet nazwy RTL na liście kanałów. Po zmianie tego złomu (Thomson) na własny mogę oglądać F1 również w telewizorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wysłałem po raz kolejny e-mail do C+ ze zgłoszeniem problem z odbiorem RTL.

Pewnie to nic nie zmieni ale myślę że warto się przypominać że ten problem ciągle występuje.

 

Edit: dosyć szybko nadeszła odpowiedź. Dekodery HD C+ posiadają inny system odbioru niż nadaje RTL.

Zmiana oprogramowania nie poprawi tego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...