Skocz do zawartości

Formuła 1 w Cyfrze ??


struz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Polsat jeszcze długo się będzie uczył żeby F -! szło oglądać normalnie komentatorzy to porażka nie tylko na F-1 ale również na ostatnich meczach LE .Zenada Borek i spółka uczyć się od Cyfry + .Jak Cyfra pokazywała F-1 to było kilka kamer i to dopiero było co oglądać . A solorz jeszcze nie pokazał dobrej usługi a chwyta się za wszystko a co mu wychodzi to reklama na która nabiera rodaków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel Ty tak na poważnie z tym komentarzem?

 

Komentarz na Polsacie jest tak żenujący, że nawet Legard na BBC brzmi jak bóg mikrofonu.

 

Wasser, Danner, Konig, Ebel i Lauda to klasa sama w sobie. I te filmiki dokumentalne w countdownie - palce lizac. Ale jak sie nie zna jezyka to jak mozna porownywac? I co z tego, ze nazwali Kubice "Polacke"? Na poziom komentarza nie ma to absolutnie zadnego wplywu. Gdzie Borówa i Maurycy nie wiedzą co się dzieje i czasem zdarza im się komentowac powtorke z podjarka.. To nie przypadek, ze o tych panach na forum specjalistycznym dot F1 powstaja kilkudziesieciostronicowe lamenty :)

 

Faktycznie, problemem są reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra+ brala sygnal od innych...

Polsat obecnie też bierze sygnał od innych :wink: , ale faktycznie cyfra+ pokazywała f1 na 7 (włoskich) kanałach z polskimi komentarzami lub mozna było przełączyć na włoski (co chwila było słowo na k... "zakręt" :) )

 

...co do komentatorow to pociesze cie... w polsacie sa ci sami ludzie ktorzy komentowali f1 w cyfrze+

To ja cię muszę zmartwić, bo to nie są ci sami komentatorzy. W C+ komentowali m. in. Jacek Gucwa i Piotr Małkowski (na innych kanałach zdażały się także kobiece komentarze, ale nie znam nazwisk). Uważam, że byli spoko choć każdy oczywiście może mieć różne opinie na temat ich komentowania (też mieli różne wpadki).

Natomiast pierwsze transmisje i komentarze (Borowczyk i Skubis) na TV4 pozostawiały bardzo wiele do życzenia dla kibiców, którzy interesowali się F1 wcześniej. Bardzo często porównywali F1 do rajdów samochodowych, na czym zapewne się znali bo na F1 nie.

Obecnie przez te kilka lat komentowania "trochę się wyrobili", ale jeszcze muszą się wiele nauczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Polsat jeszcze długo się będzie uczył żeby F -! szło oglądać normalnie komentatorzy to porażka nie tylko na F-1 ale również na ostatnich meczach LE .Zenada Borek i spółka uczyć się od Cyfry + .Jak Cyfra pokazywała F-1 to było kilka kamer i to dopiero było co oglądać . A solorz jeszcze nie pokazał dobrej usługi a chwyta się za wszystko a co mu wychodzi to reklama na która nabiera rodaków

Oj tak Borek ma czego się uczyć na temat F1. :lol: A Polsat niczego na temat F1 też nie musi. Było bardzo dobrze jak na polskie warunki. Niestety Robert miał marne auto, marne więc wyniki zwykle a co za tym idzie oglądalność spadła. Przycięli koszta i jest teraz jak jest. Nie wymagajmy nie wiadomo czego. Na innym forum widziałem, że komuś nie pasował nikt. Mówił, że Kochański nie, bo to tylko F3. I tak dalej. Mógł zaproponować jakiegoś byłego polskiego kierowcę F1, przecież wielu ich mieliśmy w przeszłości. W końcu Polska ma ogromne tradycje w sportach motorowych. Także do GP Europy 2009 było nawet dobrze. Potem - równia pochyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cyfra+ brala sygnal od innych, a teraz nikt juz tak f1 nie realizuje wiec to nie wina polsatu, co do komentatorow to pociesze cie... w polsacie sa ci sami ludzie ktorzy komentowali f1 w cyfrze+

 

A tu się akurat mylisz. Sky Sport (de) nadaje f1 na 5 kanalach, w tym 2 kanaly to tylko widok z bolidu. Polsat tez moglby cos takiego wprowadzic i nadawac widok z bolidu Roberta, wg mnie to by marketingowo dobrze calej platformie zrobilo.

 

http://www.sky.de/web/cms/de/abonnieren-formel-1.jsp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Niezły bajer by to był. Reklama "Cały wyścig z Robertem Kubicą tylko w Cyfrowym Polsacie" niezła by była. Póki co jednak nie ma szans - takie oszczędności, że nawet reportera nie wysyłają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w odpowiedzi Grabar

Domel Ty tak na poważnie z tym komentarzem?

 

Komentarz na Polsacie jest tak żenujący, że nawet Legard na BBC brzmi jak bóg mikrofonu.

 

Wasser, Danner, Konig, Ebel i Lauda to klasa sama w sobie. I te filmiki dokumentalne w countdownie - palce lizac. Ale jak sie nie zna jezyka to jak mozna porownywac? I co z tego, ze nazwali Kubice "Polacke"? Na poziom komentarza nie ma to absolutnie zadnego wplywu. Gdzie Borówa i Maurycy nie wiedzą co się dzieje i czasem zdarza im się komentowac powtorke z podjarka..

 

Drogi kolego nie tobie oceniac co rozumie a co nie, niestety musze cie zmartwic ale mam wyzsze wyksztalcenie techniczne+ certyfikaty jezykowe, jednak nie mam innych kanałów(a w ogole nie mam czasu na ogladanie tv tylko okazyjnie) z f1 zeby porownywac jak jest w SKY, czy bbc, ogladalem przez dwa lata na rtl bo nie mialem polsatu i stwierdzam ze tam jest zenada, reklama za reklama, a poziom Polsatowskich komentatorów, nie mowie o tych w studio, ale podczas transmisji mi wystarczajaco odpowiada, a kazdemu zawsze mozna przypiac latke wiec i nie mowcie ze sa zli i sa dobrzy jak nie pasuje wylaczcie glos i porobocie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego drogi, niczego nie oceniam, lecz rzucam argumentami. Nie mam zamiaru Cię przekonywać, ale nie chcę też byś wprowadził w błąd osoby, które jeszcze nie poznały RTL-u.

 

(Oprócz tego cieszę się z Twoich cetyfikatów, za to wykształcenie techniczne z lingwistyką wiele wspólnego nie ma, więc nie wiem po co ten lans.)

 

Napisałem, że z reklamami jest kaszanka, ale różnica w poziomie komentatorów jest oczywista. Nazywanie z tego powodu całej transmisji żenadą to trochę żal. Tym bardziej, że Polsat już chyba nie wysyła komentatorów na wyścigi (?), przynajmniej tak było w 2009.

 

Aha, na RTL-u oglądałem sezony 2000-2006, na Polsacie 2007 (skusiłem się), a 2008-2010 oglądam znowu na RTL-u (przełączam na Rai Uno jak są reklamy). W 2008 część wyścigów oglądałem przez ITV (f1stream) i w 2009 na BBC (iPlayer), więc porównanie mam.

 

Jakość realizacji w porównaniu do innych stacji jest słaba.

 

Jedyne co jest dobre w Polsacie to brak reklam. I tylko tyle. Nawet format obrazu jest z nosa, bo dają letterbox, gdzie wszystkie inne stacje transmitujące F1 dają 16/9. (może dla Rubinów mało istotne, ale dla mnie tak). Polsat Sport Extra, który daje widescreen się nie liczy, bo jest już płatny/w wyższym pakiecie niż podstawowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

A kto Cię zmusza do oglądania F1 w Polsacie? I nie oczerniaj Polsatu, bo F1 transmituje w formacje 16/9 i nie jest to Polsat Sport Extra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Aha, na RTL-u oglądałem sezony 2000-2006, na Polsacie 2007 (skusiłem się), a 2008-2010 oglądam znowu na RTL-u (przełączam na Rai Uno jak są reklamy). W 2008 część wyścigów oglądałem przez ITV (f1stream) i w 2009 na BBC (iPlayer), więc porównanie mam.

 

Jakość realizacji w porównaniu do innych stacji jest słaba.

Ale czego Ty od nich chcesz? Mają z RTL konkurować albo BBC, czyli wieloletnim doświadczeniem i tradycją sportów motorowych w danym kraju? Bez przesady. A o tym Rai Uno nie pisz, z wiadomych względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Polsacie jest duzlo lepiej pokazywana f1 niz w rtl, poniewaz komentarzy sa spoko i maja wiedze na odpowiednim poziomie, ale i co najwazniejsze to podczas wyscigu w Polsacie nie ma ani jedenj reklamy, gdzie w rtl sa co 15 minut przerwy reklamowe, a co jakis czas zmniejszaja okno wyscigu na pol ekranu a na pol sa reklamy takze porazka jesli chodzi o rtl

 

Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Kanał nigdy nie był w ofercie Cyfry+.

Jak to nie był w ofercie C+ ? Sprawdzałem na ulotkach i na stronie przed wyborem pomiędzy N i C+.

Ale pewnie był wymieniany w kanałach FTA :] A masz w umowie gwarancję, że żaden kanał FTA nie może opuścić listy kanałów Cyfry+, ani że nadawca nie może go zakodować? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie był w ofercie C+ ? Sprawdzałem na ulotkach i na stronie przed wyborem pomiędzy N i C+.

http://cyfraplus.pl/cyfra_oferta.html

Gdzie go widzisz w ofercie?

 

Napisałem w czasie przeszłym że był.

Ale w sumie to nadal wisi na spisie kanałów FTA:

http://cyfraplus.pl/cyfra_uklad-kanalow_hotbird-tv.html

 

Pozycja:

202 Bloomberg Ger. niemiecki

205 RTL niemiecki

206 RTL 2 CH niemiecki

 

Nie chodzi mi o sprawdzanie w umowie czy jest i miał być tylko o to że zniknął z

listy odbieranych kanałów bez informacji o wyłączeniu tego kanału z oferty.

Jest/był to jedyny kanał na którym można było obejrzeć Formułę 1 w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...