Skocz do zawartości

Formuła 1 w Cyfrze ??


struz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na jakim kanale będzie można obejrzeć Formułe 1 w Cyfrze ?? i drugie pytanko satelite mam skierowanego na Hot Birda czy da się jakoś legalnie złapać polsat czy muszę się wyposażyć w dekoder i karte cyfrowego polsatu ... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Cyfrze+ raczej nieda sie obejrzec F1 . Lepiej mie Cyfrowy Polsat tam w Polsat Sport i Polsat Sport Extra tam jest wszystko od treningow po kwalifikacje i główny wyścig wszystko na żywo. By miec te kanły to Pakiet Familijny + Relaks Mix za 57,80 zl .Teraz Promocja 6 m-cy gratis. :jupi:

 

A dekoder Samsung DSB- S305G. :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby oglądać F1 po polsku wystarczy zakupić Pakiet MINI CP gdzie masz Polsat a do końca sierpnia są jaszcze Polsat Sport i cała paczka Polsatów oprócz Polsat Sport Extra cena 9,90

Lub ciągnąc Polsat naziemnie bo w cyfrze+ raczej nie pooglądasz sobie F1 po polsku (a szkoda dobrze by było jakby się dogadali chociaż o Polsat i Polsat 2 ) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przypominam sobie że do Euro 2008 studio i wyścig oraz konferencja po wyścigu nadawane były w PS a w trakcie mistrzostw Europy przeniesiono transmisje na PSE a szkoda bo PSE jest dopiero od Pakietu Sport lub Relax mix a w otwartym Polsacie są studio zaraz przed wyścigiem i chwilę po sam wyścig oraz kwalifikacje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcow z PS mozna sobie odpuscic. Jak mogli Zientarskiego do tego brac?

Czlowiek nie ma zielonego pojecia o tym co mowi. A jak cos mowi to wie to kazdy dzieciak interesujacy sie choc troche F1.

Powinni sie uczyc np. od iTV Sport.

Ogladalem tam jeden wyscig. Transmisja z Monaco trwala 3h 30min.

Wywiady w paddocku. Wywiady zrobione przed wyscigiem z czolowka po kwalifikacjach.

Wywiady po wyscigu.

Rewelacja.

 

Co do F1 w Cyfrze. Jest na kanale RTL (tak wiec Krystek2009 nie wprowadzaj ludzi w blad).

Jedyny problem to reklamy w trakcie (z tego co slyszalem, bo sam jeszcze tam nie ogladalem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcow z PS mozna sobie odpuscic. Jak mogli Zientarskiego do tego brac?

Zientarski nie pełni roli eksperta tylko gospodarza programu. Głównym ekspertem w studiu F1 był zeszłym roku Maurycy Kochański - czynny kierowca wyścigowy (Formuła 3). W PSE również były wywiady z kierowcami i ludźmi z zaplecza F1, omawianie trasy przez jednego z kierowców (niekoniecznie Kubicę), konferencje prasowe po wyścigu, analizy wyścigu itd..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To plan trnsmisji F1 w PSE. W nocy z 26/27.03 o godz 02:30 Trening nr 1 na żywo, o godz 06:30 Trening nr 2 na żywo. W nocy z 27/28.03 o godz 04:00 Trening nr 3 na żywo. 28.03 o godz. 07:00 Kwalifikacje na żywo.29.03 o godz 08:00 Wyścig na żywo.

Bądź poważny... Przecież nie będę siedział w nocy i treningu oglądał.. Przecież najważniejszy jest wyścig a to mam z naziemnej i tyle starczy. Po co placić za polsat... kolejny fanboy polsatu. A promocja rzeczywiscie swietna i umowa na 29 miesiecy... przestan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formula 1 od tego sezonu jest dostepna dla abonentow Cyfry z Hotbirda - prawa nabyl RTL szwajcarski dostepny pod skrotem RTL CH. Mam go w Cyffrze jako FTA wiec nie trzeba kombinowac z polsatem.

Jedyny minus to brak komentarza polskiego ale niemiecki tez moze byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Jedyny minus to brak komentarza polskiego ale niemiecki tez moze byc.

 

Znajdzie się i drugi "-". Reklamy. Przynajmniej 2 razy w trakcie wyścigu obraz z toru będzie pokazywany w małym okienku, natomiast większość ekranu wypełni Werbung-reklama. :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę OT, ale nie chcę nowego tematu zakładać. Może ktoś orientuje się czy na C+ będzie można obejrzeć wyścigi MotoGP ?

Niestety Eurosport stracił prawa na rzecz DSF :? , a na Polskę licencję nabył Sportklub (czy jakoś tak) dostępny na n-ce.

 

Mogliby się skonsolidować, bo średnio aktywny entuzjasta sportów wszelakich albo musi rezygnować z oglądania tego co lubi, albo powinien obstawić się dekoderami :twisted:. Tylko w drugim wypadku powinien przypominać raczej hinduskiego Boga Shiva coby ogarnąć wszystkie piloty :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fachowcow z PS mozna sobie odpuscic. Jak mogli Zientarskiego do tego brac?

Czlowiek nie ma zielonego pojecia o tym co mowi. A jak cos mowi to wie to kazdy dzieciak interesujacy sie choc troche F1.

Powinni sie uczyc np. od iTV Sport.

Ogladalem tam jeden wyscig. Transmisja z Monaco trwala 3h 30min.

Wywiady w paddocku. Wywiady zrobione przed wyscigiem z czolowka po kwalifikacjach.

Wywiady po wyscigu.

Rewelacja.

 

 

oglądałeś, ale już nie obejrzysz. :P teraz BBC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
...z tego co się orientuję to RTL bardzo często koduje przekazy sportowe i jest dostępna sama fonia :)

:crazy: Nie spotkałem się jeszcze z zakodowaniem transmiji sportowych na RTL. W ubiegłym roku musiałem oglądać jeden z wyścigów F1 na tym kanale (zabawa z ponawianiem sygnału skończyła się zakodowaniem wszystkich płatnych kanałów w CP :D ) i nic podobnego nie miało miejsca. Jednyna niedogodność to Werbung :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak wole z polskim komentarzem...

Podczas wyścigu mówią wiele ciekawych rzeczy o danym wyścigu, historii zawodników, nowych zasadach... Więc komentarz jest OK zawsze jest potrzebny... Bez komentarza to nie to samo, jakiś szwab kiełbasiarz nawija cały czas ahtung ahtung k... ó... rwen machen... Wiele mi to nie mówi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...