Skocz do zawartości

Formuła 1 w Cyfrze ??


struz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy to kraj wartościowe kanały za darmo i wartościowe zarobki,co do kodowania RTL.Jak wiadomo Niemcy nie korzystają z Hot Birda,tak ze nie dość ze nie zarobią na reklamach.Co im z tego ze Polak ogląda,to i koszta licencyjne o wiele większe.Niemcy są na lepszym jakościowo satelicie,Astra Polskę zachęcała to nie.Na Hot Birdzie jest bardzo ciasno,i koszta ogromnie wzrosły.Każdy walczy o lepszy Bitrate,ale tego się nie da zrobić bo jest za wiele kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Lepiej pakiet Mini. Ogladanie reklam zamiast najważniejszych momentów wyścigu mija się z celem. Ewentualnie warto mieć RTL dla Countdownu (oczywiście wyłączając wyskok Laudy z 'Polacke').

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja gardzę Polsatowym podejściem i komentarzem. Jestem fanatykiem F1 i miałem ich platformę w latach 2006-2009. Jakoś bez żalu wróciłem do RTL, gdzie oglądałem w latach 2000-2006. A na reklamach nic a nic nie cierpię, bo korzystam ze słabości kodowania Rai Uno na 13^ E i na reklamach po prostu przełączam na telewizję makaronów ;) I nie uważam tego za jakiś zły wybryk, bo kontent nie jest jakiś premium, a przynajmniej już dawno powinien być w DVB-T (regulacja FOM, że kwalifikacje i wyścig muszą lecieć w otwartej TV)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Lepsze te 'opowieści dziwnej treści' niż Polacke by Lauda. Poza tym ostatnio było całkiem dobrze (poza zagubionym przy debiucie Śmiechowskim).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

na Polsacie jest duzlo lepiej pokazywana f1 niz w rtl, poniewaz komentarzy sa spoko i maja wiedze na odpowiednim poziomie, ale i co najwazniejsze to podczas wyscigu w Polsacie nie ma ani jedenj reklamy, gdzie w rtl sa co 15 minut przerwy reklamowe, a co jakis czas zmniejszaja okno wyscigu na pol ekranu a na pol sa reklamy takze porazka jesli chodzi o rtl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Reklamy to żenada, ale z komentarzem jest niestety odwrotnie. Robią za dużo błędów, mają wiele zagapień. Nie wymagam od nich, żeby w studiu był jakiś były polski mistrz F1 (wiadomo czemu :P ), ale w latach 2007-2009 (do połowy) było naprawdę fajnie. Teraz niestety tną koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...