Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam generalnie jestem zadowolony. Nie jestem maniakiem 4k ani super-hiper głosu. U mnie na LG OLED obraz jest bardzo dobry,na pewno leposzy niz w HBO.  Dla mnie liczy się zawartość. I tu podobnie jak kolega @Pawop liczę na regularny dopływ nowości w serwisie. Na dzień dzisejszy cieszy mnie Yellowstone,1923,1883 czy Tulsa King plus kilka innych produkcji. Cena oczywiście jest taka, ze nie ma co marudzić. Komuś nie pasuje to nie abonuje i tyle. Ja nie lubię Netflix i nigdy go nie abonowałem ani nie mam zamiaru na przyszłość i nie wypowiadam się w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Delta21 napisał(a):

 

Ja sprawadzałam na tym co już obejrzałam: Yellowstone, 1883, 1923, Top Gun: Maverick (podejrzałam, mam ten film z itunes), Tulsa King, Mayor of Kingstown, Wiking, Let the right one in

Ok, czyli Maverick i Wiking nie mają na pewno.

Jakby ktoś sprawdził "Ambulans", "Czarny telefon" i "Jurassic Park dominion" to może dać znać.

Przypomnę, że chodzi o dźwięk 5.1 z polskim audio.

 

Ja wyślę zgłoszenie do nich i będę ich o to męczył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakich wy to sprzętach sprawdzacie (a widzę, że przewija się tu jakaś androidowa bieda), ale ja np. w Top Gun Maverick mam polską ścieżkę w 5.1. (swoją drogą martwicie się o technikalia, jak np. 4K, ale już nie przeszkadza wam oglądanie Mavericka z klekoczącym lektorem, który wszystko zagłusza, paranoja)

Edytowane przez Kiler
Bez inwektyw proszę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Apple TV, które posiada @Delta21 faktycznie bieda, aż piszczy (żart, gdyby ktoś nie załapał). Ale warto podawać pod jakim systemem się  sprawdza, bo zagraniczni użytkownicy niekiedy uzyskiwali dźwięk przestrzenny (ale nie Dolby Digital 5.1) w zależności od urządzenia.

 

1 godzinę temu, aandin napisał(a):

Ja tam generalnie jestem zadowolony. Nie jestem maniakiem 4k ani super-hiper głosu. U mnie na LG OLED obraz jest bardzo dobry,na pewno leposzy niz w HBO.  Dla mnie liczy się zawartość. I tu podobnie jak kolega @Pawop liczę na regularny dopływ nowości w serwisie. Na dzień dzisejszy cieszy mnie Yellowstone,1923,1883 czy Tulsa King plus kilka innych produkcji. Cena oczywiście jest taka, ze nie ma co marudzić. Komuś nie pasuje to nie abonuje i tyle. Ja nie lubię Netflix i nigdy go nie abonowałem ani nie mam zamiaru na przyszłość i nie wypowiadam się w tym temacie.

Gdyby ten serwis nie powstał to te kilkadziesiąt nośnych pozycji, które mają tylko u siebie sprzedali by innym, czyli znalazły by się w innych serwisach w stosownych standardach.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyliłem się w moim poprzednim poście, miałem źle ustawiony amplituner, nie ma w Mavericku 5.1 z polskim audio, ale nie zmieniam tego, co napisałem o oglądaniu tego filmu w takiej wersji, a jednocześnie narzekaniu na brak 4K... Film, który stoi dźwiękiem, na równi z obrazem, już widzę podkręcanie poziomu głośności żeby przelatujące odrzutowce wbijały w fotel i słuchanie ryczącego na cały dom lektora...Dla mnie tacy ludzie, to jacyś schizofrenicy z rozdwojeniem jaźni, stojący jedną nogą w PRL (lektor), a drugą w dzisiejszych czasach (4K)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky Showtime sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.

Wystarczy wejść na pepper i ilość ludzi szukających i deklarujących współdzielenie konta jest przeogromne. 

Wychodzi 50 zł na rok od osoby, a czytając komentarze to wiele osób szuka aż 5 ludzi (wychodzi 30 zł na rok) , bo jak twierdzą, że jest kontakt na WhatsApp w razie czego i mało bywa tak, że jednocześnie będzie korzystać jednocześnie 5 osób na raz. 

 

Edytowane przez Ralal89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, domin107 napisał(a):

To możecie zrobić dwie rzeczy - zaczekać bo na pewno dodadzą napisy, ale nie zaszkodzi ich cisnąć. I dodać, że lektor jest za głośny. Czyli to im zgłosić.

Narzekania tu nic nie dadzą.

Napisy są. 

Edytowane przez Kiler
Proszę grzeczniej.
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne..Wczoraj wieczorem nie było jeszcze żadnego maila od Sky...

Przed chwilą sprawdziłem pocztę i o ok. 15 godz 14.02. dostałem od nich maila i to nie był spam. 🤔

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dewey napisał(a):

Pomyliłem się w moim poprzednim poście, miałem źle ustawiony amplituner, nie ma w Mavericku 5.1 z polskim audio, ale nie zmieniam tego, co napisałem o oglądaniu tego filmu w takiej wersji, a jednocześnie narzekaniu na brak 4K... Film, który stoi dźwiękiem, na równi z obrazem, już widzę podkręcanie poziomu głośności żeby przelatujące odrzutowce wbijały w fotel i słuchanie ryczącego na cały dom lektora...Dla mnie tacy ludzie, to jacyś schizofrenicy z rozdwojeniem jaźni, stojący jedną nogą w PRL (lektor), a drugą w dzisiejszych czasach (4K)

O wybór chodzi. Stąd oczekiwany jest lektor, ścieżka oryginalna+napisy, w macierzystych serwisach dostępna też jest audiodeskrypcja. A DD 5.1 z lektorem ma nawet Viaplay.

 

1 godzinę temu, aandin napisał(a):

Takich jak w HBO czy w C+ online?

Ryzyko, że część wpadłaby do słabych serwisów, ale równie dobrze mogłaby się znaleźć w tych bardziej znośnych. W każdym bądź razie, gdyby SkyShowtime nie został wykreowany, mielibyśmy to w ramach innych usług.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie potestować nie miałem kiedy, ale jeśli wierzyć danym na upflix to kolejny serwis w którym w losowych odcinkach seriali brakuje polskiego audio. Ja rozumiem że Disney, który na starcie miał wiele wielosezonowych produkcji (w tym animacje jak FG, American Dad czy The Simpsons z ponad 20 sezonami) miał z tym problem ale tutaj ofertę mają jednak bardziej skromna (żeby nie powiedzieć dosadniej) więc mogli chociaż to ogarnąć.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mclusky napisał(a):

Ok, założyłem konto, zainstalowałem apkę w tv z Androidem, poprzeglądałem z grubsza ofertę, kilka rzeczy dodałem do mojej listy. Szału nie, ale czego oczekiwać za 12 zł. ;) Najważniejsze aktualnie bolączki:

 

  • fatalne działanie aplikacji, która na dodatek negatywnie chachmęci Androida - po zamknięciu aplikacji SkyShowtime pojawiły mi się na Disney'u, HBO czy nawet YouTube zacięcia dźwięku i obrazu!...

 

Mam 5-letniego Philipsa z android tv i większych zwieszek apki nie zauważyłem oprócz tego, że faktycznie czasem zdarzy się, że buforowanie powoduje malutkie ścinki. Z innych mankamentów SkyShowtime i aplikacji na android tv:

1 . Jeśli włączę napisy i potem je wyłączę to wyświetlają mi się napisy po angielsku, wielkie na pół ekranu. Aby je wyłączyć to trzeba wyjść z oglądanego filmu i wejść jeszcze raz. Wtedy napisy są wyłączone.

2. Nie zapamiętuje wybranej ścieżki dźwiękowej czy ustawionych napisów po wyjściu całkowicie z aplikacji i powrocie do niej.

3. Film The Ring i wybranie języka polskie audio mamy czeski dubbing 🤦‍♂️

4. Aplikacja android tv nie puszcza po kablu optycznym dźwięku 5.1. Znalazłem w Top Gun Maverick ścieżkę dźwiękową English 5.1 ale sygnał dekoduje mi stereo. Jeśli, jak twierdzi SkyShowtime, ich dźwięk jest w systemie DD to sprzęt powinien mi dekodować dźwięk. Chyba, że jest to DD+ to wtedy będzie dźwięk 5.1 tylko po HDMI. Nie zauważyłem, na żadnym przeglądanym przeze mnie filmie/serialu polskiej ścieżki dźwiękowej oznaczonej jako 5.1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ryzyko, że część wpadłaby do słabych serwisów, ale równie dobrze mogłaby się znaleźć w tych bardziej znośnych. W każdym bądź razie, gdyby SkyShowtime nie został wykreowany, mielibyśmy to w ramach innych usług.
Może było, a może nie. Produkcji Showtime nie było ze 3 lata, czyli jeszcze przed zapowiedzią SkySho. Takie prawa kosztują, a u nas wszyscy chcą jak najtaniej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- SkyShowtime będzie tańszy od wszystkich naszych dużych konkurentów. Wiemy, jak silne są skutki inflacji, jak znacząco wzrosły koszty utrzymania. Idąc temu naprzeciw chcemy zapewnić naszym abonentom wysokiej jakości rozrywkę za bardzo niską cenę – mówi Monty Sarhan, CEO SkyShowtime w rozmowie z „Wyborczą TV".

 

Zapewnia, że SkyShowtime ma wobec polskiego rynku streamingowego ambitne plany. Jednym z nich ma być tworzenie oryginalnych produkcji. - W tej chwili mamy w Europie już sześć biur, w tym jedno w Polsce i będziemy je rozbudowywać. Także zespoły odpowiedzialne za produkcje lokalne. Chcemy tworzyć własne seriale, a także kupować je i koprodukować. Na przykład "Warszawianka" nie jest naszą produkcją, ale gdy tylko pojawiła się okazja wiedzieliśmy, że chcemy ją kupić. To świetnie opowiedziana historia z doskonała rolą Borysa Szyca. Jesteśmy przekonani, że zostanie w Polsce doskonale przyjęta – mówi Sarhan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...