Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

na tizenie 4.0 pojawiła się w smarthubie rekomendacja sponsora Skysho która oferuje bezpłatne skorzystanie z ich oferty a potem 24,99zł/m-c. Klikając w szczegóły załadowało mi się zalogowane konto a rekomendacja zniknęła także nie nie wiadomo ile może trwać ten darmowy okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

@Zuzia 

Jesteś w stanie sprawdzić, czy coś się zmieniło ze ścieżkami audio w samym streamie? 

Wcześniej na jednym tv z Androidem wyświetlały mi się wszystkie ścieżki tzn. np. dla Top Gun Maverick miałem 3 ścieżki angielskie(w tym jedna 5.1) i po 2 w innych językach. 

Obecnie wyświetla się tylko jedna ścieżka dla każdego języka i np. dla angielskiego to jest tylko ta 5.1. 

Zastanawiam się, czy zrobili jakieś odfiltrowanie tych ścieżek na poziomie aplikacji, czy po prostu w samym streamie już ich nie ma? 

 

PS. Dobra, chyba już wiem. Wygląda na to, że jest filtrowanie na poziomie aplikacji, ponieważ na drugim TV z Androidem, gdzie nie widać ścieżek w DD 

wyświetla mi się też jedna ścieżka dla każdego języka, ale dla angielskiego to jest stereo a nie 5.1(ta jest akurat w DD).

Edytowane przez strzala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@strzala nadal jedyne sensowne obejście pod Android to użycie wtyczki Kodi, gdzie można zdefiniować wybieranie ścieżki audio wedle własnych preferencji. Przy okazji można też wyfiltrować co jest oznaczone do usunięcia po haśle "Pozostało". Aplikacja jak dla mnie, jest zbyt niedopracowana, zresztą sam serwis też. 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, swordfish napisał(a):

W ankiecie są pytania o reality-show, programy edukacyjne, przyrodnicze, transmisje sportowe i kanały informacyjne. Sky Sports i Sky News w SkyShowtime? Hmm ...

SkyShowtime jeszcze może być dobrym serwisem typowo filmowym, wystarczy dodać 4K, poprawić ścieżki dźwiękowe i przestać żonglować ofertą, a ją systematycznie uzupełniać. A z ankiety wynika, że chcą złapać wiele srok za ogon, iść w kierunku mydło-powidło. Takie coś udało się Paramount+, Peacock, ale fani sportu narzekają, że tam jest za mało sportu, a szukający dobrego kina, że za dożo śmieci jak reality-show właśnie.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SkyShowtime jeszcze może być dobrym serwisem typowo filmowym, wystarczy dodać 4K, poprawić ścieżki dźwiękowe i przestać żonglować ofertą, a ją systematycznie uzupełniać. A z ankiety wynika, że chcą złapać wiele srok za ogon, iść w kierunku mydło-powidło. Takie coś udało się Paramount+, Peacock, ale fani sportu narzekają, że tam jest za mało sportu, a szukający dobrego kina, że za dożo śmieci jak reality-show właśnie.
Jak pisałem nikt nie zmusza do oglądania programów reality. Oferta filmowa będzie taka sama czy będą inne treści czy nie. Im większa różnorodność tym większa szansa na pozyskanie nowych subskrybentów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawop napisał(a):

Nie musisz oglądać. Im szersza oferta tym lepiej
 

Dlstego przydałoby się zrobić plany.  Kto chce śmietnik oglądać,  to niech za to płaci dodatkowo. Proste.  Ja nie chce aby moja kasa szła na tego typu programy.

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Netflix ma reality-show w ofercie. Jakoś użytkownicy nie protestują. 

I krew mnie zalewa, że tam moja kasa idzie.  Gdyby nie dzieci,  to bym nie wykupił.  Powinni rozdzielić tego typu programy i tak jak napisałem wyżej.  Kto chce oglądać to coś, to niech sobie płaci za to. 

3 godziny temu, Zuzia napisał(a):

za dożo śmieci jak reality-show właśnie.

Jął widać,  niektórym nie przeszkadza gdzie ich kasa idzie,  choć nie oglądają tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, ircios napisał(a):

Powinni rozdzielić tego typu programy i tak jak napisałem wyżej.  Kto chce oglądać to coś, to niech sobie płaci za to. 

To jest nierealne do wykonania choć się z Tobą zgadzam, ale na dzień dzisiejszy to jest utopia. Każdy chciałby płacić mniej za usługę bo z tego czy tamtego nie korzysta - nikt nie ogląda wszystkich kanałów; nie słucha każdej muzyki w streamingu; nie ogląda danej kategorii filmów czy seriali za co i tak płaci.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, swordfish napisał(a):

Netflix ma reality-show w ofercie. Jakoś użytkownicy nie protestują. 

 

3 godziny temu, swordfish napisał(a):

Jak wprowadzą kategorie film, seriale, sport i śmieci, nie będzie źle. Śmieci dla niepoznaki nazwane, np. TV Show. I wtedy nie musimy korzystać z tej zakładki. W Disney+ nie oglądam Kardashianek i innych głupot, a są w ofercie.

To są serwisy mające w ofercie tysiące pozycji więc odrobina reality-show w tym ginie. Natomiast SkyShowtime ma ok. 1 tys. a więc jest to biblioteka stosunkowo skromna na tle konkurencji. Serwis młody, wiadomo, wymaga uzupełnienia. Za rzeczy klasy Kardashianek przecież będą musieli zapłacić,  a tymczasem brak 4K i uporządkowanego audio. Ba! Nie ma przewidywalnej oferty (ciagłe hurtowe rotacje), czy nawet zakładki "nowo dodane" w aplikacji. Już na naszym runku jedna platforma chciała być uniwersalna i poślizgnęła się. Może SkyShowtime lepiej na tym wyjdzie, jeśli postawi na treści typowo filmowe. Klasykę jak też nowości.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W s01e08 The A Team jest polskie audio z zupełnie innego odcinka. Zgłoszenie poszło. Ciekawe kiedy naprawią. I czy nie zniknie czasem cały sezon bo już były takie sytuacje że (pewnie żeby coś poprawić) usuwali na chwilę całe sezony.

Inna sprawa że nie wiadomo czy to zgłoszenie coś da, bo znalazłem tylko ich profil na fb, a po zgłoszeniu przekierowali mnie na faq na stronie, a tam jedynie pierdoły typu dzwięk 5.1, brak 4k czy problemy z rozliczeniem :D.

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...