Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, escapers napisał(a):

Dźwięk w Mavericku to ogień, oddaje niesamowitą realność i klimat w filmie.. w połączeniu z UHD cudnie się to ogląda, nawet kolejny raz.. ale jak niektórzy twierdzą że dla prawie 100% użytkowników Dolby Atmos czy UHD nic nie wnosi to raczej nie ma co liczyć, że pojawi się w takim serwisie..

 

Obecnie film jest w promce w iTunes za 29,99 w bardzo dobrym UHD (ok 30Mbps) i Dolby Atmos, mega polecam.

No tak bo przeciętnemu zjadaczowi chleba wystarczy dobre HD i stereo bo po co więcej na 40'' 😉 ale taki hicior co zarobił miliard powinien być mimo wszystko w 4k chociaż 15mb/s i DA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mógłby być lepszy profil jakościowy wzorem Netflixa. Trudno, trzeba się cieszyć tym co jest.. 

Albo dołożyć wspomniane 30 zł dla jednego tytułu w innym serwisie.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, escapers napisał(a):

Dźwięk w Mavericku to ogień, oddaje niesamowitą realność i klimat w filmie.. w połączeniu z UHD cudnie się to ogląda, nawet kolejny raz.. ale jak niektórzy twierdzą że dla prawie 100% użytkowników Dolby Atmos czy UHD nic nie wnosi to raczej nie ma co liczyć, że pojawi się w takim serwisie..

 

Obecnie film jest w promce w iTunes za 29,99 w bardzo dobrym UHD (ok 30Mbps) i Dolby Atmos, mega polecam.

AppleTV samo podpowiada, czy chcemy oglądać w ramach subskrypcji (gorsza jakość, niższa cena) czy jednak z iTunes (lepsza jakość, wyzsza cena). Dla mnie w kinie TGM był za głośny (przynajmniej przez pierwsze minuty). Oglądałem właśnie w sali z Dolby Atmos. Prawdziwy ryk odrzutowców - jakbym rzeczywiście był na lotnisku.

Co do miliona użytkowników SkySho, to dane podają liczbę odwiedzin z różnych urządzeń. Zarejestrowanych płatnych userów jest na pewno mniej. Tak jak ciężko mi uwierzyć, że Netflix ma 12 milionów użytkowników w Polsce. Wychodziłoby, że prawie 1/3 obywateli w naszym kraju ogląda Netflixa w Polsce i ma większą oglądalność niż mecz reprezentacji Polski na Mundialu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej Netflix nie ma tylu kont tylko bardziej opierają badania na wykorzystaniu profili, w 2 lata z 2,3 miliona powiększyć o 10 milionów to trochę za dużo. 

 

W przeliczeniu jak przyjąć że ponad połowa kont to sharig konta dopiero wyjdzie te 12 milionów użytkowników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, escapers napisał(a):

Dźwięk w Mavericku to ogień, oddaje niesamowitą realność i klimat w filmie.. w połączeniu z UHD cudnie się to ogląda, nawet kolejny raz.. ale jak niektórzy twierdzą że dla prawie 100% użytkowników Dolby Atmos czy UHD nic nie wnosi to raczej nie ma co liczyć, że pojawi się w takim serwisie..

 

Obecnie film jest w promce w iTunes za 29,99 w bardzo dobrym UHD (ok 30Mbps) i Dolby Atmos, mega polecam.

"Top Gun: Maverick" cały czas jest na Paramount+ w 4K z Atmos, zaznaczam, że Paramount+ ma 7 dni trial, a potem w najtańszej wersji kosztuje 4.99$. Tu w Europie serwują nam jakieś ochłapy, niestety. W przypadku SkyShowtime, jedyny sukces jeśli chodzi o ten film to równoległa premiera razem z Paramount+. Ale z innymi tytułami już im się tak nie śpieszy.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z wielu przykładów, "Tulsa King" cały sezon jest w portugalskim SkyShowtime, oczywiście  z polskim tłumaczeniem, także u nas intencyjnie drobią, rozciągają w czasie dodawanie kolejnych odcinków. Smaczku sprawie dodaje, że Portugalczycy płacą praktycznie tyle samo co Polacy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego tak wypuszczają bo ludzie po miesiącu jak by wszystkie odcinki obejrzeli już by rezygnowali. Podobnie z Yellowstone i 1923. Seriale fajne No i piękne widoki w Yellowstone czy 1923, aż by się chciało to w 4K zobaczyć.

Edytowane przez odja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzi mi to w głowie, to napiszę. 🙂 Ten serialowy Rip Wheeler z Yellowstone to całkiem spoko gość. Podoba mi się w zasadzie całokształt tej postaci. Zarówno sceny akcji jak i też sceny bardziej takie "spokojne" są zagrane super. W tych scenach "rozczulających" aktor mnie rozbraja. Jak jestem stary chłop i na mnie "rozczulacze" nie bardzo działają, to chole.ra zawsze, za każdym razem w takich scenach wilgotnieją mi oczy.. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, killerów dwóch napisał(a):

 Ten serialowy Rip Wheeler z Yellowstone to całkiem spoko gość..................Jak jestem stary chłop i na mnie "rozczulacze" nie bardzo działają,

Wyjąłeś mi to z ust 😎 no jedna z najlepszych postaci jakie w ostatnich latach pojawiły się w serialach/filmach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zuzia napisał(a):

Jeden z wielu przykładów, "Tulsa King" cały sezon jest w portugalskim SkyShowtime, oczywiście  z polskim tłumaczeniem, także u nas intencyjnie drobią, rozciągają w czasie dodawanie kolejnych odcinków. Smaczku sprawie dodaje, że Portugalczycy płacą praktycznie tyle samo co Polacy. 

Gdyby ta teoria była prawdziwa, to jeszcze bardziej absurdalnie wyglądają starocie takie jak "The Office", który jest w ofercie prawie wszystkich konkurencyjnych serwisów, w każdym z nich dają komplet odcinków, a SkyShowtime rzucił ochłapa w postaci pierwszego sezonu i do widzenia.

Jakby odfajkowali kolejną pozycję z listy:

- jest The Office - jest (ale tylko jeden sezon)

- jest dźwięk 5.1 w serwisie - jest (ale tylko w jednym filmie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, adiq22 napisał(a):

Gdyby ta teoria była prawdziwa

Wiem z praktyki, dlatego między innymi zrezygnowałam z polskiej subskrypcji. Oczywiście w zagranicznej nie ma niektórych rzeczy przewidzianych dla nas np. "Warsaw Shore: Ekipa z Warszawy", ale spokojnie się bez nich obejdę.

 

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są w tej apce jakieś ustawienia by zmniejszyć pobór GB z telefonu? Nigdy nie zwracałem jakoś na to uwagi ale tłumaczą mi znajomi że np 20-30 GB starcza im na miesiac. Ja prawie nie włączałem internetu z telefonu poza tym tygodniem gdzie zobaczyłem 4-5 odcinków seriali +jeden dwa filmy na Netflixie i pobrało mi widze prawie 15 GB. Może to normale ą te 20 GB na miesiac to bajki tym bardziej że zapomniałem jeszcze o dwóch meczach na C+online. Dodatkowo może ciagną otwarte zakładki w laptopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość na telefonie dobiera się automatycznie w zależności od łącza, na sztywno nie da się ustalić (albo tego nie znalazłem, ale apka ma trzy ustawienia na krzyż).

A takie zużycie jak Ty masz jest normalne. Dwie godziny materiału mającego 5 Mbps to 4,5 GB. 20 GB to tyle co nic :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. To nie wiem jak niby ma wystarczyć 20-30 GB😂 Z tego co widzę to chyba 60-70 GB to takie minimum. Plus dwa  trzy razy tyle w domu na światłowodzie. Teoretycznie to SkyShowtime oglądałem na laptopie i mecze a z telefonu miałem tylko internet. Netflix tez mam od 6 marca plan za 40 kilka zł wiec 4 k nie pobierał bo tam chyba można ustawić mam nadzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pobierać filmy i seriale do obejrzenia offline jak jesteś w zasięgu darmowego wi-fi lub z wi-fi od rodziny i znajomych, jeśli mają nielimitowany internet stacjonarny. Ewentualnie zmień swoją ofertę telefoniczną na taką z większym pakietem danych lub z nielimitowanym pakietem, np. T-Mobile abonament M od 65 zł, Orange Flex za 80 zł z aktywną usługą Unlimited.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekendy w domu pobieraj do obejrzenia na później (oglądanie off-line przy braku internetu). W miejscu, gdzie przebywasz zainteresuj się, czy są darmowe hotspoty i pobieraj także przez nie. Często darmowe hotspoty są w galeriach handlowych, w szpitalach, w urzędach lub w szkołach. Lub zmień taryfę np. na Orange Flex (oferta pośrednia między kartą, a abonamentem). Nie trzeba wiązać się na długo. Jak nie będzie pasować, możesz po miesiącu zrezygnować - brak cyrografów na rok lub dwa lata. Instalujesz aplikację i tam bierzesz plan za 80 zł, jeśli 100 GB jest za mało. Na dzień dobry masz 150 GB. Jak się Tobie pakiet skończy, aktywujesz usługę Unlimited za 0 zł (internet bez limitu danych). Możesz rzecz jasna brać tańszy pakiet, np. za 35 zł. Tylko, że wtedy na dzień dobry masz 45 GB i Unlimited na 7 dni za 15 zł lub Unlimited na 30 dni dni za 45 zł. Zresztą tam możesz zmieniać plany co miesiąc w zależności od potrzeb w danym momencie. Mało korzystasz, zmniejszasz do najtańszego. Wyjeżdżasz na dłużej po za dom, włączasz droższy plan.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...