Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skusiłem się i założyłem konto. Mniej więcej wiedziałem czego się spodziewać ale dopiero po zalogowaniu widać, że wartościowego contentu (który chcę obejrzeć) jest po prostu mało. Jeżeli serwis się nie rozkręci to po 2-3 miesiącach nie będę miał co oglądać. Niby cena jest niska ale liczę na stały dopływ nowych treści inaczej dłuższa subskrypcja nie będzie miała sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serwis ma bardzo duży potencjał i ciężko będzie go niewykorzystać.

Przecież oni dysponują ogromnym archiwum z koncertami MTV. Może go na razie nie udostępniają ze względu na to, że kwestia dźwięku jest do poprawienia.

Fajnie by było też zobaczyć kreskówkę Wojowniczych żółwi. Chodzi o tą pierwszą wersję z lat 80'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, domin107 napisał(a):

 

Fajnie by było też zobaczyć kreskówkę Wojowniczych żółwi. Chodzi o tą pierwszą wersję z lat 80'

Popieram w 100%. 

PS. doczekaliśmy się tego najlepszego Batmana w HBO na D + jest klasyczny Spider-Man szkoda ,że ostatniego sezonu brak. To może i ,,Turtlesy,, będą. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, czerstwy napisał(a):

Kto nie oglądał te serial Yellowstone niech sobie oganie naprawdę dobry serial.

To obejrzyj sobie jeszcze 1883 i 1923. Ja Yellowstone uwielbiam i czekałem na 4 i 5 sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Ktosiu napisał(a):

Niemożna   to że masz tv z Dolby Atmos wcale nie daje dźwięku  Dolby Atmos na 2 głośnikach zamontowanych w TV tylko umożliwia podpięciu sprzętu obsługującego większą liczbę głośników  w Dolby Atmos. 

 

Efekty na 2 głośnikach to tylko wirtualizacja dźwięku...

Właśnie. To, że tv ma Digital Dolby, Digital Dolby+, DTS, DTS-HD, Dolby Atmos, DTS-X czy jeszcze kilka innych systemów dźwiękowych to nie oznacza od razu, że będzie te systemy dekodował na głośnikach w tv. Nawet jeśli tv ma ich kilka i system pokazuje, że korzysta z danego systemu to bez odpowiedniego rozstawu źródła dźwięku w pomieszczeniu mija się to z celem. To nawet nie jest namiastka tego co uzyskasz po podłączeniu co najmniej dobrego zestawu 5.1. Wolę 5.1 z zwykłym Dolby Digital niż Dolby Atomos z głośników telewizora. Ktoś tu jeszcze pisał, że jeśli ma dźwięk na wszystkich głośnikach zestawu 5.1 to ścieżka audio musi być nagrana w systemie wielokanałowym. No nie musi. Soundbary, czy kina domowe 5.1 mają przeważnie też system Dolby Pro Logic 2 (DPII), który przekształca sygnał stereo na dźwięk 5.1 dzięki filtracji panoramy audio i puszczania dźwięków o odpowiednim zakresie częstotliwości na odpowiedni głośnik zestawu. Zazwyczaj są do wyboru tryby movie i music, aby system lepiej to robił. Jednak to jest tylko wirtualizacja dźwięku, nie zawsze trafnie interpretuje dźwięki i puszcza na odpowiednie głośniki. Jak dla mnie nic nie zastąpi mi wielokanałowego audio, gdzie każdy kanał ma nagraną specjalnie przygotowaną pod dany głośnik ścieżkę. Atmos czy DTS-X jeszcze bardziej buduje poczucie głębi i uczestnictwa w scenie przez modulacje dźwięku w oparciu o obiekty zastane w scenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Delta21 napisał(a):

@aandin właśnie czytam, że sezon 5 ma mieć 14 odcinków, w portugalskiej wersji serwisu jest już ich 8, w polskiej jak na ten moment tylko 3. Ja ze swojej strony również serdecznie polecam ;)

I odcinek na tydzień gdzie ja od wtorku juz jestem przy 4 sezonie a póżniej to już nie ogladanie. Odcinek na tydzień to się oglądało 20 lat temu w tradycyjnej tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ircios napisał(a):

Wyżyć z Miboxa śmieci.  To oczyści pamięć i poiwinno działać.

Do LG podłączyłeś sprzęt, który da Ci dźwięk 5.1, czy chciałeś to audio mieć na 2 głośnikach w tv?

Przykładowo apka Netlixa włącza mi dźwiek 5.1 na zwykłych głośniach tv i nie mogę tego nijak zmienić w ustawieniach.

 

Co do mi boxa. Żadnych śmieci przez miesiąc-dwa tam nie instalowałem (bo gdzieś tyle go mam). Ale po obejrzeniu tego Top Guna, wróciłem do mi boxa i na Tulsa King już leciało płynnie.

 

 

A tak z innej beczki. Akurat jeśli idzie o produkcje Sky. Widzę że wyszedł serial Django, który jest produkcją Sky. Czyli powinien się pojawić u nas na tej platformie czy jednak nie wszystko co Sky to na niej będzie?

Edytowane przez diabeu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I odcinek na tydzień gdzie ja od wtorku juz jestem przy 4 sezonie a póżniej to już nie ogladanie. Odcinek na tydzień to się oglądało 20 lat temu w tradycyjnej tv.
Ja czekałem na ostatnie sezony kilka lat, więc jak poczekasz tydzień na kolejny odcinek to jest to do przeżycia. Tak serio mówiąc też bym wolał mieć to w kupie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Delta21 napisał(a):

 

Igraszki i słowne zabawy oraz czerstwe żarty skłoniły mnie do sprawdzenia tematu. 

Wg mnie mają problem z widevine w aplikacji. Czy to kogoś smieszy czy nie to mnie guzik obchodzi, ale ja oglądam głównie na tablecie. Tym samym który ma L1 w netfixie, Amazonie, HBO, c+ i kilku innych serwisach. W życiu nie uwierzę że mają urządzenia przenośne w d.... 😭

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po ch robić apke ..... Na telefonie to nawet obraz nie jest na całym ekranie tylko paski z każdej strony. Raczej rzadkość ..... Innymi słowy skorygowałem pogląd wyrażony powyżej 

33 minuty temu, helkern napisał(a):

Jakość wideo nędza. Przykra sprawa 

Dotyczy urządzeń przenośnych. Dawno czegoś takiego nie widziałem . To nawet nie porządne SD. Przynajmniej u mnie na urządzeniach z widevine L1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak z innej beczki. Akurat jeśli idzie o produkcje Sky. Widzę że wyszedł serial Django, który jest produkcją Sky. Czyli powinien się pojawić u nas na tej platformie czy jednak nie wszystko co Sky to na niej będzie?
Raczej na C+ gdyż dystrybucję międzynarodową ma Studio Canal

Jak na razie nie ma potwierdzenia, że będą premiery równolegle z USA czy z UK. Sytuacja podobna do braku "Gangów Londynu 2" i "Yellowjackets 2".
To nie jest taka sama sytuacja. Seriale, o których piszesz zostały sprzedane przed startem SkySho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...