Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, lokam napisał(a):

Założyłem konto przez aplikację,zalogowałem się na stronie i wszędzie mam 24.99 zł. Nie mam nigdzie tej promocji za pó ceny.

 

Wg tego co jest w regulaminie. To wygląda na to, że promocja obowiązuje wyłącznie podczas rejestracji przez stronę int.  https://www.skyshowtime.com/pl/checkout?voucher[]=PLHPFL2023

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wodnik Szuwarek
Godzinę temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

U mnie brak.

Już jest aplikacja na Samsunga. To wersja 1.4.1, czyli SkyShowtime jest od dawna na Tizen.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapis z regulaminu promocji:

użytkownik może zarejestrować się w SkyShowtime w ramach Oferty promocyjnej „ Pół ceny na zawsze”, wypełniając formularz rejestracji w SkyShowtime od 07:00 dnia 14/02 a 07:00 dnia 28/03 w witrynie internetowej SkyShowtime pod adresem www.skyshowtime.com. Należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby wypełnić formularz rejestracji, i kliknąć przycisk potwierdzający rejestrację w SkyShowtime, płatność i zgodę na Warunki użytkowania SkyShowtime oraz niniejsze Warunki promocji.

 

Zatem promocja tylko przez stronę www i jest ważna do 28.03 godz. 7:00.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja dostępna przez link: https://www.skyshowtime.com/pl/checkout?voucher[]=PLHPFL2023
Kod promocji można ewentualnie dodać przy płatności: PLHPFL2023
@KENZO uprzedziłeś mnie
 

No niestety. Po ptokach. Konto założyłam przez aplikacje i wzięło 24,99. Trudno za gapowe się płaci. Ale za to wreszcie obejrzę w całości Californication
Zapis z regulaminu promocji:
użytkownik może zarejestrować się w SkyShowtime w ramach Oferty promocyjnej „ Pół ceny na zawsze”, wypełniając formularz rejestracji w SkyShowtime od 07:00 dnia 14/02 a 07:00 dnia 28/03 w witrynie internetowej SkyShowtime pod adresem www.skyshowtime.com. Należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby wypełnić formularz rejestracji, i kliknąć przycisk potwierdzający rejestrację w SkyShowtime, płatność i zgodę na Warunki użytkowania SkyShowtime oraz niniejsze Warunki promocji.
 
Zatem promocja tylko przez stronę www i jest ważna do 28.03 godz. 7:00.

No to teraz wezmę za 24.99, a za miesiąc założę inne konto i skorzystam z tej promocji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja podziękuję. Brak 4K przy starcie nowej platformy w 2023 roku to żarty z ludzi. Problem jest taki, że ludzie to i tak kupią. Rzucili się na Viaplay i nawet na tym forum są ludzie, dla których techniczna strona serwisu jest OK, to i na takie padło się rzucą.

O ironio, mają Mavericka i Ambulans na wyłączność, dwa filmy posiadające jedne z najlepszych wydań w zakresie audio i obrazu w ostatnich latach, a serwują to bez 4K. Można zębami zazgrzytać...

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Drmscape o czym mowa? :) Całkiem niedawno ludzie tutaj bronili tej jakościowej żenady, zwanej HBO GO. Fakt że 90% materiału oglądam w 4K ale w tym wszystkim cenię też wysoki bitrate FullHD. Może to 8Mb/s to nie jest jak z płyty 30Mb/s... ale to o niebo lepiej jak żenująca jakość FHD które serwuje nadal Netflix.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Cinemaniac4K said:

@Drmscape o czym mowa? :) Całkiem niedawno ludzie tutaj bronili tej jakościowej żenady, zwanej HBO GO. Fakt że 90% materiału oglądam w 4K ale w tym wszystkim cenię też wysoki bitrate FullHD. Może to 8Mb/s to nie jest jak z płyty 30Mb/s... ale to o niebo lepiej jak żenująca jakość FHD które serwuje nadal Netflix.

I skąd te 90% materiałów 4K bierzesz? Jeśli netflix ma „żenująca jakość” to nie wiem jak nazwać pozostałe twory 

Edytowane przez utede
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cinemaniac4KTak w zasadzie to znam tylko jeden serwis streamingowy, który oferuje bardzo dobrą jakość, ale on jest niedostępny dla mas - Bravia Core. SkyShowtime po prostu doskonale się wpisuje w bylejakość masówek. Śmiać mi się chce jak słyszę, że ktoś wieszczy koniec nośników fizycznych bo streaming, po czym wjeżdża serwis oferujący Mavericka "w hade". Z tego rozdrobnienia praw i wysypie nowych platform jak grzyby po deszczu, to tylko wyjdzie powrót piractwa na szeroką skalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@utede Piszę o technicznych aspektach żenującej jakości FHD na Netflix - współczuje tym co na dużych TV mają wykupiony pakiet FHD bez 4K. Nie tylko Netflix jest na rynku całe szczęście... które choć ma żenujące FHD to ma dobre 4K (bitrate w przedziale 15-18Mb/s). Jest jeszcze 4K z Amazon, Disney+, AppleTV+ (chyba z nailepszym bitrate na rynku). Nawet HBO Max ma kilka pozycji w 4K - choćby teraz nowe The Last Of Us. Do tego czasem dochodzą płyty BluRay. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Cinemaniac4K napisał(a):

Jest jeszcze 4K z Amazon, Disney+,

Niestety w tych serwisach 4K to tylko nowe produkcje własne w zasadzie. Na palcach dwóch rąk można by policzyć filmy kilkuletnie i starsze, dla których jest 4K dostępne. Nie wiem z czego to wynika, obstawiam, że tak są skonstruowane umowy z wytwórniami - w streamingu biedne HD żeby nie ubić sprzedaży nośników. Niestety niektórych filmów w streamingu po prostu nie da się obejrzeć, przykładem chociażby trylogia Batmana Nolana, przecież w większości scen w streamingu to by nic nie było widać przez artefakty kompresji i brak HDR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...