Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serial "Columbo" jest, ale w Peacock. Ja sobie spokojnie sprawdzam codziennie co dają do polskiego regionu w nadziei, że kultowe filmy i klasyka w końcu się pojawią choć w sumie wiem, że się łudzę.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widziałem z klasyków jest np. "Magnum" czy "Ojciec chrzestny"

 

Ja jestem ciekawy kto ma prawa do kreskówki "Wojownicze żółwie ninja" z lat 80'

 

A z innych czekam na np. "Rosanne" czy "Siódme niebo"

 

Na dzień dzisiejszy mamy 740 pozycji, seriale + filmy.

 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Seriali na start zapewne już za wiele nie dojdzie, ale filmów jeszcze bardzo dużo wpadnie patrząc na braki w poszczególnych seriach. W sporej ilości z nich brakuję jednej, dwóch czy nawet trzech części (np. Shrek jest tylko jedna część z czterech), więc zapewne jeszcze 100-150 filmów dostanie tłumaczenie. To już będzie całkiem dobra podstawa na start warta ceny z 50% rabatem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, domin107 napisał(a):

Na dzień dzisiejszy mamy 740 pozycji, seriale + filmy.

W chwili obecnej już 767. Z nowości z 2022 r.  zostały dodane "Piekielna machina" i "Jerry & Marge Go Large".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ronnie84 napisał(a):

A serial,, Poker face" będzie dostępny z tłumaczeniem ? 

 

11 godzin temu, Skalpel37 napisał(a):

Był już ten temat poruszany. Nigdzie na SkyShowtime ten serial nie wleciał, ponadto jeden z duńskich userów TT otrzymał informację od SkyShowtime, że nie będzie tego serialu. Obstawiam, że albo licencję ma ktoś inny typu C+ czy Viaplay. Jest też opcja, że wleci na SkyShowtime dopiero gdy zakończy się emisja na Peacock. Czas pokaże. 

"Poker Face" pojawił się na Peacock 26 stycznia. Siłą SkyShowtime mogły być premiery tego samego dnia co w macierzystych amerykańskich serwisach, ale na razie zdarzyło się to tylko raz, w przypadku nowego Top Gun, który zaprezentowano w tym samym terminie co w Paramount+ US.

14 godzin temu, 2PaC napisał(a):

obserwuje jak to wyglądało na innych.. masz przykład z Chorwacji ruszyli w grudniu a rabat wskoczył dopiero niedawno..trzeba poczekać do 14go

Promocja -50% wszędzie była, ale fakt, terminy różne w zależności od kraju. Nie wiadomo, czy będzie u nas też trial 7 dni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promocja -50% na zawsze ma polegać na tym samym, co 33% na zawsze było w HBO Max? Tzn. otrzymujemy gwarancję RABATU od ceny podstawowej? Jeśli w kolejnych latach cena podstawowa pójdzie w górę, to rabat -50% będzie od nowej ceny? Przykładowo wzrośnie cena do 40 zł, to -50% da nam 20 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50% zniżki od standardowej ceny miesięcznej subskrypcji SkyShowtime do momentu jej anulowania. 

Liczba tytułów w regionie PL przekroczyła 800, a lista z Filmożerców wydaje się być uaktualniana: https://filmozercy.com/wpis/jakie-filmy-i-seriale-obejrzymy-w-polsce-na-skyshowtime-mamy-liste-dostepnych-produkcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Skalpel37 napisał(a):

@fillion już wczoraj w tym temacie była informacja o Yellowjackets S02, że będzie na Canal+

Jeśli z podobnym odstępem czasu do premiery w USA, co pierwszy sezon, to w Canal+ pojawi się drugi sezon najwcześniej w styczniu 2024. Szybciej ściągnę z torrentów, aby uniknąć spoilerów.

Edytowane przez swordfish
Uzupełniłem zdanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...