Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

41 minut temu, danielpes5 napisał(a):

Nie wiem czemu ale Showtime kojarzy mi się z Showmaxem, który to bardzo szybko zwinął się z Polski.. Tu widzę pewne podobieństwo, czyli powszechna próba wciskania słabej oferty na mocno nasycony rynek.

Raczej tylko z nazwą może się laikom kojarzyć. Ale pod względem tego kto za tym stoi to SkyShwotime jest bez porównania.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety szkoda, że tak słabo jest z promocją tego serwisu, jeszcze gorzej niż było przed startem HBO Max. Te tytuły co pokazują na www to wątpię, że kogoś zachęcą.

Oby wyrobili się chociaż z apką na Tizena do czasu premiery i zrobili jakąś kampanię, bo inaczej to będzie niszowy serwis.

No chyba, że już jakaś umowa z C+ czeka dla równowagi tej Disney+ z Polsatem, to wtedy rynek zbytu mają zapewniony :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny serwis który nic nie wnosi. Te treści co u nas serwują wszystkie serisy to powinny być w max dwóch. Wtedy uczciwie można by napisać że są ciekawe. Ja zwróciłem uwagę że często podobaja mi sie filmy z Monolithu. Jest tyle serwisów i żaden nie pokazuje w całości tej wytwórnii😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinnien wnieść najnowszego "Top Guna" i to dla wielu wystarczy, żeby zasubskrybować.

Ale dlaczego o tym nie trabią od tygodnia w telewizji, radiu, na billboardach itd to nie wiem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zwróciłem uwagę że często podobaja mi sie filmy z Monolithu. Jest tyle serwisów i żaden nie pokazuje w całości tej wytwórnii
Całość Monolithu jest w ich serwisie Cineman.

Co do SkySho, to nowości będzie mniej więcej tyle co w D+ i HMAX. Jedyną różnicą będzie wielkość biblioteki, ale i to się zapewne szybko zmieni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten Cineman to przypadkiem nie jest płatność za pojedyńcze filmy? Jak tak to nie jestem aż tak zdesperowany by ryzykować i płacić za coś co mogę oglądać kilkanaście minut. Jak stały abonament to wiadomo jak nie ta pozycja to inna sie spodoba.
Nowości płatne od tytułu, ale w cenie abonamentu jest ok 1000 starszych filmów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wielu mylnie zakłada ze SKYS wchodzi na polski rynek by w ogóle z kimkolwiek konkurowac...a jest zupełnie odwrotnie ta platformę będzie można śmiało porównywać do Amazon Prime..dodatkowe źródło pieniędzy dla Comcasta i Paramounta.

 

A tu znalazłem coś ciekawe chyba to chorwacki

 

 

 

Edytowane przez 2PaC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przybyło, w regionie PL są na ten moment 740 pozycje. Wpadły kolejne starocie (między innymi Star Trek z 1979 r. 4x Indiana Jones), bajki, dokumenty, reality show. Z nowości "Czarny telefon".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wielu mylnie zakłada ze SKYS wchodzi na polski rynek by w ogóle z kimkolwiek konkurowac...a jest zupełnie odwrotnie ta platformę będzie można śmiało porównywać do Amazon Prime..dodatkowe źródło pieniędzy dla Comcasta i Paramounta.
 
A tu znalazłem coś ciekawe chyba to chorwacki
 
 
 
SkySho będzie można spokojnie porównywać do D+ czy HBO Max
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już teraz jest tam kilka ciekawych seriali do obejrzenia z Yellowstone i Tulsa King na czele. Przy moim tempie oglądania to starczy na jakieś 2-3 miesiące. Jeżeli będzie cena 12,50 na zawsze to biorę na rok bo to żadne pieniądze.  Za HBO płacę więcej i od dawna niczego nowego i ciekawego tam nie zobaczyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się sporo przypuszczeń potwierdza - tylko, że nie dowiadujemy się o tym z newslettera (którego jeszcze nie wysłali), a z serwisów branżowych. Choć w tych samych serwisach branżowych już pewne informacje były wczoraj - np. to, że SkyShowtime dostał licencję holenderską i wynegocjowano okres przejściowy na dostosowanie się do prawa europejskiego w kwestii ilości produkcji z krajów UE.

 

Pozostaje tylko czekać na informację nt. promocji na start (o ile się nie ma Tizena*/konsoli do gier/Linuxa/bardziej niszowego systemu Smart TV, wtedy można się nadal wahać) - o ile się potwierdzi: to brać nie pytać, bo innych okazji na ten serwis za 12,50 PLN/mies. to raczej nie będzie (o ile będzie się rozwijał na miarę swojego potencjału).

 

* - w przypadku Tizena problem znany (aplikacja jest szykowana, tylko nie wiadomo jeszcze na kiedy), według forum Samsunga SkyShowtime ponoć działa przez Chromecasta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...