Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty  jak zwykle @Pawop nie umiesz ukryć negatywnych emocji tego z powodu, że ktoś coś ma i dzieli się wiedzą z innymi. A co do klasyki i kultowych pozycji, jest tego trochę choćby w Paramount+ więc naturalne, że można coś niecoś oczekiwać i w SkyShowtime. Tyle było pisania, że będzie to co w macierzystych odpowiednikach, ale jak na razie SkyShowtime jest ich marną kalką. Pod wieloma względami.

38 minut temu, domin107 napisał(a):

Jeszcze a propos artykułu to autor dodaje coś takiego :

 

 

 Lista jest niepełna, ponieważ dodawanie filmów i seriali do polskiego interfejsu cały czas trwa.

Warto jeszcze dodać, że niektóre produkcje z tej listy mogą finalnie się nie pojawić na start w Polsce ze względów licencyjnych.

Tego nie można wykluczyć, ale skoro umieścili w regionie polskim, dziwne, gdyby tego nie udostępnili.  

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, domin107 napisał(a):

A takie pytanie - czego konkretnie byś oczekiwał więcej ?

Przypuśćmy, że oni całą swoją bibliotekę wrzucają w dniu startu. To co mieliby potem wrzucać ? Będą miarkować i co jakiś czas dorzucać kolejne pozycje. 

Dwie najstarsze wytwórnie Universal oraz Paramount w jednej paczce i raptem ok 700-800 tytułów? Disney jak wjechał sam miał 2xwięcej.

I Disney, HBO też nie dali pełnej biblioteki i co chwile coś wrzucają ale to tylko jedne wytwórnie a nie dwie duże pod jednym dachem.

Jasne, że też czekam na kilka tytułów i może być na start duże zainteresowanie ale co dalej, jak ogarniesz kilka klasyków na krzyż i kilka nowości?

Godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Ale na innych rynkach są dostępni od miesięcy i nadal skromnie. Ja oczekuję konkretnej biblioteki (....) a nie kolejnego sztucznie wykreowanego serwisu do wpisania w stopkę.

Podpisuje się pod tym.

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Zuzia napisał(a):

 

Tego nie można wykluczyć, ale skoro umieścili w regionie polskim, dziwne, gdyby tego nie udostępnili.  

"Free guy" też niby miał być na start w d+...

Ani trochę nie będę zdziwiony jeśli "Maverick" i "JP Dominion"

11 godzin temu, spotify napisał(a):

Dwie najstarsze wytwórnie Universal oraz Paramount w jednej paczce i raptem ok 700-800 tytułów? Disney jak wjechał sam miał 2xwięcej.

I Disney, HBO też nie dali pełnej biblioteki i co chwile coś wrzucają ale to tylko jedne wytwórnie a nie dwie duże pod jednym dachem.

Jasne, że też czekam na kilka tytułów i może być na start duże zainteresowanie ale co dalej, jak ogarniesz kilka klasyków na krzyż i kilka nowości?

Podpisuje się pod tym.

Ja sądzę, że jest zbyt duże przywiązanie do tych cyferek i tak zależy nam na poszczególnych tytułach czy gatunkach.

Dlatego zapytałem czego konkretnie byś oczekiwał- jakich treści?

Universal i Paramount  razem ? Nie zawsze 1+1 daje 2 w tym przypadku. Nie da się przeliczyć ile kto ma jakich praw na polskę.

 

Co dalej jak ogarnę kilka klasyków i nowosci ? Tak szybko nie ogarnę i trzeba mieć na uwadze, że jeśli chcą zatrzymać widza to muszą mieć jakiś plan.

 

Jednocześnie mam wrażenie, że ta platforma popełniła falstart.

 

38 minut temu, swordfish napisał(a):

Chcecie mi powiedzieć, że serial Showtime "Yellowjackets" 2.sezon nie obejrzę legalnie pod koniec marca w Polsce? Co za kuriozum ta platforma! Aby obejrzeć na bieżąco z premierą w USA mam korzystać z ... torrentów? (sic!)

NFX na start też nie wrzucił u nas "House of cards" bo prawa były w c+. To nie kuriozum. 

Edytowane przez domin107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, domin107 napisał(a):

Ja sądzę, że jest zbyt duże przywiązanie do tych cyferek i tak zależy nam na poszczególnych tytułach czy gatunkach.

Większa biblioteka, większy wybór. Jak ma to być kolejny serwis, gdzie szerszy kontent będzie poprzez podróże przez inne regiony, to uznam to za wyciąganie kasy po prostu.

1 minutę temu, swordfish napisał(a):

Stopniowo mogliby dołączać tytuły klasyczne od lat 30. do 70. Kino nie zaczęło się tylko na "Ojcu Chrzestnym" i "Szczękach".

Właśnie, brakuje kategorii klasyka obecnej np. w Paramount+. Choćby kilkadziesiąt pozycji na start, a na razie można policzyć na palcach jednej ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Pukus napisał(a):

Brak apki na Tizena na razie ich dyskwalifikuje 

 

10 minut temu, danielpes5 napisał(a):

Tym bardziej że Tizena ma spora liczba odbiorców w Polsce.

Niektórzy oglądali przez przeglądarkę na telewizorze, ale na zagranicznych forach pojawiły się głosy, że to już nie działa.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lakiman napisał(a):

Viaplay pod tym względem na razie jest bezkonkurencyjny.

 

czekaj czekaj, jeszcze się okaże że to FHD to tylko kilka produkcji, tak samo jak 4K w HBOMAX, a reszta to 720p i będzie mocna konkurencja dla viaplay.

 

ogólnie to tylko ciekawostka ten vod, do zapomnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale Showtime kojarzy mi się z Showmaxem, który to bardzo szybko zwinął się z Polski.. Tu widzę pewne podobieństwo, czyli powszechna próba wciskania słabej oferty na mocno nasycony rynek.

Edytowane przez danielpes5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, czerstwy napisał(a):

Dziwne żeby nie był w czołówce z taka konkurencja  jaka jest u nas🤣 Gdzie tylko Netflix ma bogata oferte a reszta to bida z nedzą.

U ciebie nie istnieje Disney+ i HBO Max? 

15 minut temu, danielpes5 napisał(a):

Nie wiem czemu ale Showtime kojarzy mi się z Showmaxem, który to bardzo szybko zwinął się z Polski.. Tu widzę pewne podobieństwo, czyli powszechna próba wciskania słabej oferty na mocno nasycony rynek.

Rynek VOD nie był wtedy tak nasycony, dopiero raczkował. Mieliśmy parę serwisów na krzyż. Teraz konkurencja jest znacznie większa. 

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, danielpes5 napisał(a):

Nie wiem czemu ale Showtime kojarzy mi się z Showmaxem, który to bardzo szybko zwinął się z Polski.. Tu widzę pewne podobieństwo, czyli powszechna próba wciskania słabej oferty na mocno nasycony rynek.

O! Może kody w nieskończoność będą rozdawać w chipsach? Za Showmax nigdy nie zapłaciłem, a chyba z rok korzystałem.🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Globus903 napisał(a):

U ciebie nie istnieje Disney+ i HBO Max? 

 

Pierwszy zakończyłem na poczatku istnienia na przeglądaniu serwisu i dla mnie bieda. Drugi mam i niewiele ciekawego zobaczyłem więcej niz posiadajac ten serwis od święta.

 

11 minut temu, bredny napisał(a):

Viaplay ma 1080p jeśli chodzi o filmy i seriale. 720p ma tylko w sporcie, ale za to w 50 klatkach

I co z tego?Jakość  jest jaka  jest a oferta to dno. Nic zupełnie mnie tam nie zainteresowało. Do HBO Max czy Amazona to brakuje nawet przy Full HD. 

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...