Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, domin107 napisał(a):

Czy wy naprawdę nie możecie zaczekać aż oni sami ogłoszą co będzie na start ?
@Zuziarobi fajną rzecz podając co jest na innych rynkach, ale to może się nie do końca przełożyć na nasz.

Sytuacja jest na serio dynamiczna i może być inna na pierwszy dzień działania usługi.

Podaje co jest przewidziane dla Polskiej Wersji nie z innych.

 

Oferta raczej będzie podobna tylko podobnie jak D+ nie wszędzie lektor. Szczególnie przy pozycjach które są na Viaplay i HBO Max i odwrotnie lektor tam gdzie go nie ma w Viaplay

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bredny napisał(a):

Tak ci się wydaje, że mają. Warner Bros zarabia na filmach w kinach. VOD to tylko dodatek. Poza tym Netflix wydaje ogromne środki na seriale.

Nie wydaje mi się tylko wiem jak jest i o tym pisze ich baza  to dramat i nie ma co oglądać o czym często wspominam.A osobnik twierdzi że 4K to 100zł. Gdy konkurencja kosztuje 60zł. Chyba nie do końca zrozumiałeś co miałem na myśli w swoim poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem. Dają Star Trek II, III, IV itd. z lat 80., a nie ma Star Treka nr 1 z 1979? 

Słabo z klasyką. Brak "Bulwaru Zachodzącego Słońca" i "Rzymskie Wakacje". 

Ofertą na razie przebijają Canal+ Online, gdzie tytuły vod są często tylko w 720p. Tu obiecują, że ma być wszystko w 1080p. Bo rozumiem, że tytuły z lat 80. zostały przekonwertowane na Full HD i nie znajdę niczego w SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@swordfish Star Treka nr 1 z 1979 roku nie ma jeszcze w polskiej lokalizacji, nie ma też polskiego tłumaczenia. Ciekawostka, że Paramount+ ma tę pozycję w 4K: https://forum.satkurier.pl/topic/40980-paramount/?do=findComment&comment=1772998

Klasyki nadal brak, bo jak widać SkyShowtime to nie Paramount+, gdzie biblioteka ma tytuły sięgające już od lat 30-tych ubiegłego wieku.

 

Lista wklejona przez @Skalpel37 pokrywa się z tym co jest w regionie PL https://filmozercy.com/wpis/jakie-filmy-i-seriale-obejrzymy-w-polsce-na-skyshowtime-mamy-liste-dostepnych-produkcji

Tyle, że na niej jest 422 filmy i 152 seriale, a tymczasem mamy już 463 filmów i 153 seriale, gdyż kolejna porcja została dodana. Tak w ogóle porządkują geolokalizację, bo próba odtwarzania z polskim IP kontentu z innego regionu daje komunikat: Przepraszamy, aplikacja SkyShowtime nie jest jeszcze dostępna w Twoim regionie (OVP_00012), a wcześniej działało bez VPN.

PS.  "Elementary" - sezony od 1 do 6. " iCarly" bez zmian, czyli tylko polskie napisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Star Trek 1 ma polskie tłumaczenie lektor i napisy, oglądałem w zeszły weekend, czy jest w polskiej sprawdzę w poniedziałek, ogólnie dopiero po wpisaniu "star trek" znajduje wszystkie części

widzę że na liście go brak, ale raczej powinni dodać bo tłumaczenie pojawiło się jakoś niedawno



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze znalezieniem i odtworzeniem w zagranicznej problemu nie ma, tu z portugalskiej. Dostępne tłumaczenie: https://i.postimg.cc/C5k42MHr/startrek-1979.jpg

Nawet jak na innym urządzeniu widać większy wybór napisów, tego filmu w regionie PL brak na ten moment. I zaznaczam po raz kolejny - logowanie zagranicznym kontem z polskim IP to nie jest na tym etapie dokładny podgląd tego co jest dedykowane dla regionu PL, a tylko to sprawdzam i lista z Filmożercy jest zbieżna z tym co widzę.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update do wcześniejszego: zaintrygowało mnie to co piszecie o polskim tłumaczeniu i sprawdziłam pod Android, jest polski lektor i napisy. Odtwarza też z polskim IP. Natomiast w regionie PL nadal brak tego filmu, jeśli zostanie dodany, dam znać. Tu nakładają się dwie kwestie, dostęp czasowy z UE oraz to co przewidziane dla naszej lokalizacji.

Edytowane przez Zuzia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z duńskich userów TT napisał, ze dostał odpowiedź od SkyShowtime, że serial "Poker Face" od Peacock nie będzie dostępny na platformie w ich kraju. Jestem ciekaw jak z Yellowjackets bo też zaraz się okaże, że prawa do emisji 2 sezonu w Polsce ma C+. Redaktor Mucha potwierdził, że Gangi Londynu S02 w Polsce prawa ma nadal C+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Canal+ ma prawa do Gangów Londynu? Sezon 1 zniknął, a drugi nie pojawił się, choć minęło 3 miesiące od premiery. Dziwne te prawa, które nakazują nie udostępniać serialu.

Liczę, że jednak „Gangi" i „Yellowjackets" zawitają do SkyS. Nawet jeśli nie będą w dniu startu serwisu, to po paru tygodniach pojawią się. To są zbyt głośne seriale, aby ich nie było u nich. To tak jakby HBO Max startował bez „Gry o tron", a Disney+ bez „Mandoloriana”.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że minęły 3 miesiące od premiery S02 Gangów Londynu nie ma znaczenia. Ta produkcja wleciała chyba po roku od premiery na C+ w Polsce. 

Wygląda na to, że na SkyShowtime będzie dostępny właśnie S01 w przypadku Polski. To jednak zobaczymy jak usługa wystartuje i można będzie porównać różnice w bibliotece względem innych rynków.

Czekam na info od redaktora czy C+ ma prawa do Yellowjackets S02 w Polsce. Jeśli mają to nie liczcie na równoległą premierę względem USA ;-) 

Edytowane przez Skalpel37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rok-dwa trzeba się przemęczyć jak wygasną prawa dla C+. Podobna sytuacja z „West Side Story" Spielberga, które docelowo powinno być w Disney+, a na razie jest w C+ Online. W D+ jest tylko dokument making of, a samego filmu nadal brak.

Jakie są najwyżej oceniane seriale Sky Showtime Originals i mające największą oglądalność? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Canal+ ma prawa do Gangów Londynu? Sezon 1 zniknął, a drugi nie pojawił się, choć minęło 3 miesiące od premiery. Dziwne te prawa, które nakazują nie udostępniać serialu.
Liczę, że jednak „Gangi" i „Yellowjackets" zawitają do SkyS. Nawet jeśli nie będą w dniu startu serwisu, to po paru tygodniach pojawią się. To są zbyt głośne seriale, aby ich nie było u nich. To tak jakby HBO Max startował bez „Gry o tron", a Disney+ bez „Mandoloriana”.
Porównanie bez sensu. C+ zapewne zaklepał sobie prawa do całości serialu. Nie zdziwi mnie to, jak drugi sezon Yellowjackets też będzie najpierw w C+


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adrian96 napisał(a):

Nie wiem czy to odpowiednie do tego działu, ale orientuje się ktoś kto ma w Polsce prawa do serialu "Brytania" ? Chodzi mi o serial Sky , który był emitowany na HBO. Czy będzie dostępny na SkyShowtime ?

W Holandii są dostępne dwie serie na SkyShowtime - pierwsza spolonizowana, druga częściowo
https://www.justwatch.com/nl/tv-series/britannia

PS Trzecia seria jest w Polsce dostępna na Playerze, więc pierwsze dwie pewnie wskoczą na SkyShowtime (jak w Holandii)

Edytowane przez Karaluszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Lista wklejona przez pokrywa się z tym co jest w regionie PL https://filmozercy.com/wpis/jakie-filmy-i-seriale-obejrzymy-w-polsce-na-skyshowtime-mamy-liste-dostepnych-produkcji

Tyle, że na niej jest 422 filmy i 152 seriale, a tymczasem mamy już 463 filmów i 153 seriale, gdyż kolejna porcja została dodana.

Jak na razie lista nie powala ale wiadomo, że to dopiero początek. Pisałaś, że można liczyć na ileś tam tytułów (bodajże 700 czy 800) i do tego chyba zmierza.

Niestety, patrząc, że to połączenie dwóch marek w jedną platformę, to tytułow na start jest tragicznie mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A takie pytanie - czego konkretnie byś oczekiwał więcej ?

Mówię o kontent bo kwestie techniczne są wiadome.

Ja chętnie popatrzę na "Halo" czy "Tulsę".

Trzeba też brać pod uwagę jedną rzecz.

Przypuśćmy, że oni całą swoją bibliotekę wrzucają w dniu startu. To co mieliby potem wrzucać ? Będą miarkować i co jakiś czas dorzucać kolejne pozycje. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na innych rynkach są dostępni od miesięcy i nadal skromnie. Ja oczekuję konkretnej biblioteki, zwłaszcza klasyki, nie tylko nowości, a nie kolejnego sztucznie wykreowanego serwisu do wpisania w stopkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze a propos artykułu to autor dodaje coś takiego :

 

 

 Lista jest niepełna, ponieważ dodawanie filmów i seriali do polskiego interfejsu cały czas trwa.

Warto jeszcze dodać, że niektóre produkcje z tej listy mogą finalnie się nie pojawić na start w Polsce ze względów licencyjnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczekuję konkretnej biblioteki, zwłaszcza klasyki, nie tylko nowości, a nie kolejnego sztucznie wykreowanego serwisu do wpisania w stopkę.
Pisze to osoba, która abonuje zagraniczne serwisy, by wklejać screenshoty

Podstawą są nowości niedostępne gdzie indziej, a tych na SkySho trochę będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...