Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, czerstwy napisał(a):
46 minut temu, czerstwy napisał(a):

No tak bo mają ofertę by za taka ofertę wołać 100zł

 

 

54 minuty temu, aandin napisał(a):

Ciekawe co by się stało gdyby nagle np HBO wyskoczyło z planem wszystko w 4K za 100 zł albo po staremu 30

 Od dawna wiem,że czytanie ze zrozuminiem sprawia ci nie małe trudnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspomniana wcześniej oferta na inne rynki jest odrębną kwestią. Natomiast jest dostępna, ale niewidoczna normalnie ta z regionu PL (dlatego nie ma w necie żadnych linków do niej prowadzących) i codziennie jest uzupełniana o nowe tytuły z polskim tłumaczeniem więc sytuacja dynamiczna jednak wymienię co nie co z tych ponad 500 pozycji skupiając się na nowszych produkcjach, które akurat średnio mnie interesują, bo czekam na klasykę, a tej wciąż brak. Z tych poniższych wiele jest w 4K w amerykańskich macierzystych serwisach, zaś w SkyShowtime wszystko w HD.

 

Seriale:

1883

1923

Law & Order

Mayor of Kingstown

Vampire Academy

Souls

Tulsa king

All The Sins

Yellowstone

The Calling

Pitch Perfect: Bumper in Berlin

A Friend of the Family

SyMed

The Offer

Halo

Star Trek: Strange New Worlds

Let the Right One In

Blocco 181

The Rising

Madam Secretary

American Gigolo

Super Pumped: The Battle for Uber

Funeral for a Dog

The Fear Index 

The Midwich Cuckoos

Ray Donovan

Das Boot

Bates Motel

Berlin Station

Billions

Brotherhood

Californication

Chicago Fire

Chicago Med

Deadwood

Downton Abbey

Gangs of London

Hawaii 5.0

Magnum

Patrock Melrose

The Office

 

Filmy:

Jurassic World Dominion

Top Gun: Maverick

Ray Donovan: The Movie

The Northman

Ambulance

The Hanging Sun

Downton Abbey: A New Era

Firestarter

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Holenderskim jest, ale bez tłumaczenia w zasadzie brak jakiegokolwiek tłumaczenia z krajów które mają się pojawić...ogólnie dziwna sprawa bo jestem teraz w polsce a oferta nie chce się przełączyć, w zeszłym rygodniu nie było tego problemu

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, czerstwy napisał(a):

A ty zrozumiałeś co przeczytałeś?🤣 Napisałem fakt mają ofertę filmową czyli bazę by ją w 4K wycenić na 100zł przy 60 zł za Netflix w tym samym planie😂 Najpier sam naucz sie czytać ze zrozumieniem zanim o to samo zaczniesz posądzać innych.

Tak ci się wydaje, że mają. Warner Bros zarabia na filmach w kinach. VOD to tylko dodatek. Poza tym Netflix wydaje ogromne środki na seriale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawop napisał(a):

U nas dystrybutorem filmu jest Spyglass
 

Dlatego mam wątpliwości, czy będzie na SkyShowtime - do Spyglass prawa ma Canal+, choć to teoretycznie obecnie jest inne Spyglass (od 2019) niż kiedyś (czyli od 1998 do 2010).

Choć bardziej ciekawie będzie przy Fablemanach - film wyprodukował Amblin (obecnie spółka zależna Universala), w dużej części rynków za dystrybucję odpowiedzialny jest Universal, ale w Polsce dystrybutorem jest Monolith.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia Jeśli chodzi o Law & Order to są czy będą wszystkie sezony i spin-offy na SkyShowtime ? Chodzi mi o takie serie jak : Law & Order i spin-offy które były emitowane w Polsce lub nie. Podaję te które kojarzę  : Law & Order, Law & Order: Criminal Intent, Law & Order: Special Victims Unit, Law & Order: Organized Crime oraz Law & Order: UK 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam takiej wiedzy, to wie tylko SkyShowtime. Podglądam tylko co wrzucają. Jak już pisałam, codziennie uzupełniają bibliotekę, jeśli utrzymają tempo, to na 1 lutego mogą być gotowi pod tym względem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Zuzia  a czy w polskiej lokalizacji jest Elementary (który wg portugalskiego filmiku jest w bibliotece SkyShowtime)? Do tego chciałbym się spytać o Agentów NCIS i ich spin-offy (w portugalskim filmiku było tylko kilka sezonów z głównej serii) - czy coś jest dostępne z tej franczyzy?

Edytowane przez lukis90el
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, spotify napisał(a):

Nie ma.

4 minuty temu, lukis90el napisał(a):

czy w polskiej lokalizacji jest Elementary (który wg portugalskiego filmiku jest w bibliotece SkyShowtime)? Do tego chciałbym się spytać o Agentów NCIS i ich spin-offy (w portugalskim filmiku było tylko kilka sezonów z głównej serii)

Jeśli idzie o "Elementary" jest sześć sezonów. "Agenci NCIS" są, sezony od dwunastego do siedemnastego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Skalpel37 napisał(a):

Gaslit z tego co widzę to w Europie jest na Viaplay lub Canal+

Zobaczymy. Bo w Europie to inna umowa niż w Polsce i widać, że C+ w Polsce zaczyna tracić powoli prawa. Już nowe filmy z firm należących do D+ na C+ nie uświadczysz.

 

Godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Nie ma.

To bida. Im bliżej premiery SkyS, to mniejsza ochota nawet na spróbowanie....

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Nie ma.

Jeśli idzie o "Elementary" jest sześć sezonów. "Agenci NCIS" są, sezony od dwunastego do siedemnastego.

NCIS akurat nie oglądałem od 12. A NCIS Los Angeles i NCIS Nowy Orlean? Elementarny 6 sezonów ale od pierwszego? Wszystkich jest 7

 

Czekam na takie seriale jak Zaprzysiężeni, Mr. Robot, Magicy, Madam Secretary, Ray Donovan

 

Hawaii Five-0 zacząłem oglądać na Viaplay ciekawe czy wyleci.

 

Serie Chicago. Med o obejrzałem bodaj 2 sezony, Fire - chyba 3, P.D tylko kilka odcinków 1 sezonu 

 

Jak patrzę na ofertę z Holandii to "zaliczone" seriale to tylko House, Grimm, Bates Motel, Twin Peaks wiec jest co nadrabiać :D

 

O jeszcze Magnum który przerwałem w 3 sezonie oglądanie

Edytowane przez Lacroix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...