Skocz do zawartości

SkyShowtime


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiście powiem, że nie potrzebuje jakiejś giga dużej biblioteki.

Mam nadzieję, że oni naprawdę wyciągną błędy konkurencji i braki licencyjne zatuszują w sposób następujący:

- wzorowa komunikacja z klientem

- lektor i napisy od razu dostępne w każdej produkcji

- dostęp do informacji do kiedy produkcja jest dostępna

- brak krzywych akcji w postaci nagłego wypadania z serwisu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, domin107 napisał(a):

- wzorowa komunikacja z klientem

- lektor i napisy od razu dostępne w każdej produkcji

- dostęp do informacji do kiedy produkcja jest dostępna

- brak krzywych akcji w postaci nagłego wypadania z serwisu 

Z opinii w necie powiedziałbym że nie masz na co liczyć z tych rzeczy no może poza ostatnim..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Zuzia napisał(a):

Może nie jest to najliczniejsza grupa użytkowników, ale jest. Korzystający z tego systemu są z założenia pewną grupą odbiorców wykluczonych i to bez racjonalnych przesłanek. Brak 4K nawet w śladowej ilości choćby dla pozycji będących wizytówką serwisu, to też minus, ale tu przynajmniej teoretycznie rzecz biorąc jest szansa, że na start w Polsce sytuacja się zmieni. W co wątpię, ale pożyjemy, zobaczymy.

 

Nawet jeśli to i tak lepiej niż kilkaset pozycji, rozpatrując ilościowo. 

Owszem, że często mają wiele starszych niekoniecznie hitowych filmów. Nadal jest spora część kinematografii, która nie jest dostępna nigdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli będzie Californication, Ray Donovan, których to nie ma obecnie nigdzie, jeśli będzie The Tulsa King i The Judge (2 sezony) na czas, to ten serwis już jest warty uwagi. Obecnie nie ma platformy na rynku gdzie jest w jednym worku wszystko. I długo tak nie będzie. Streaming filmów i seriali to nie Spotify. Wydaje się że cena też nie będzie wygórowana, więc jest jednak na co czekać.

Edytowane przez Toma441
  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za połowę ceny to mi na początek nawet wystarczą Elementary czy Agenci NCIS, o klasyce filmu nie muszę wspominać.

Jednakże żeby utrzymać mnie dłużej przy serwisie, to jednak muszą dodawać przynajmniej niezłe (a najlepiej dobre) kolejne produkcje.

Edytowane przez lukis90el
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2022 o 11:51, lukis90el napisał(a):

oczywiście pod warunkiem, że Zaslavovi się nagle nie odwidzi. Wiem o tym, ale wyłącznie ze względu na obecny chaos z usuwaniem tytułów w HBO Max napisałem tu na razie nie ma szans na dostępność w SkyShowtime. W innym przypadku nie użyłbym na razie w tym sformułowaniu.

Czarnobyl był wielkim hitem, więc nie ma powodów go usuwać. Zaslav też twierdził, że usuwać będą tytuły, które nie miały oglądalności i nie zaszkodzą HBO (cokolwiek to znaczy). Nikt z nas tam nie pracuje i nie ma wglądu do danych, na których oni się opierają.

Westworld został skasowany ale HBO chciało go ukończyć, pomimo bardzo niskiej oglądalności 4 sezonu (po 3 najsłabszym wielu zrezygnowało). Nie chcieli się zgodzić twórcy na niższy budżet (4 sezon kosztował 160mln) więc Westworld nigdy finału nie zobaczy.

 

Z mojego punktu widzenia, mnie się takie ruchy nie podobają. Jestem na nie. Ale to biznes i to się kieruje innym zasadami.

 

SkyShowtime, jeśli będzie na takim "poziomie" jak w Portugalii, to dużo nie zdziała w Polsce. Przynajmniej na początku. Nawet nie chce sobie wyobrażać, gdyby Peacock oraz Paramoumt+ startowały osobno. P+ by sobie jeszcze jakoś poradził, bo ma Yellowstone i ich spin offy, Tulsa King itd czy też  hity serialowa starsze pod marką Paramount i Showtime

7 godzin temu, Toma441 napisał(a):

Jeśli będzie Californication, Ray Donovan, których to nie ma obecnie nigdzie, jeśli będzie The Tulsa King i The Judge (2 sezony) na czas, to ten serwis już jest warty uwagi. Obecnie nie ma platformy na rynku gdzie jest w jednym worku wszystko. I długo tak nie będzie. Streaming filmów i seriali to nie Spotify. Wydaje się że cena też nie będzie wygórowana, więc jest jednak na co czekać.

No tak ale Californication i Ray Donovan to już większość widziała :) Kilka wpisów wcześniej (przed rozdzieleniem tematu SKYSHOWTIME) wypisałem tytuły, które są warte uwagi ale patrząc na ich działania, to z nowościami u nich tak jak na Disney+ z serialami FX. A i niektóre Hulu czy ABC są u nas z opóźnieniem jak chociażby ostatni hit ABC "Alaska Daily"

Edytowane przez spotify
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Toma441 napisał(a):

@spotify wiem, że "większość" widziała, co nie zmienia faktu, że akurat do tych seriali obecnie nie ma dostępu, a można je spokojnie powtórzyć.

Jak najbardziej rozumiem, bo to były bardzo dobre produkcje. Ale ludzie głównie są nastawieni na nowości (piszę o większości a nie mniejszości) w których i tak mają zaległości a nie na tytuły, które można było obejrzeć na co najmniej jednej platformie już kiedyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie co się nastawiają na nowości a są tacy co niekoniecznie. Ja w HBO MAX nadrabiam glównie "starocie" typu Fringe, Parks and Recreations, Person of Interest itp itd. W Disney+ jedyna nowość jaką obejrzałem to nowy Predator. Reszta to od początku Family Guy, American Dad, Buffy, The X Files, Lost, Rescue Me itp, itd. I z tego co widzę to mając ten Disney+ w rocznej promocji to przez ten rok tego wszystkiego nie obejrzę, a gdzie jeszcze nowości.

 

Na SkyShowtime też czekam zeby sobie przypomnieć np. Californication, czy obejrzec w końcu filmowe zakończenie Ray Donovan, które w Polsce nie było nigdzie emitowane. A i parę klasyków filmowych, patrząc po wersji portugalskiej, też chętnie obejrzę. Jeśli tylko nie przesadzą z ceną to na pewno wykupię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2022 o 08:36, domin107 napisał(a):

"Top Gun: Maverick" może być gotowy, ale nie wiadomo czy na polski rynek. 

W każdym bądź razie widać ten film z polską geolokalizacją. Film jest ważny, bo to pierwszy przypadek, gdy premiera odbyła się w tym samym dniu co w amerykańskim serwisie, w tym przypadku Paramount+. Różnica tylko taka, że w Paramount+ jest w 4K, a w SkyShowtime w HD. Jeśli rzeczywiście premiery będą tak wyglądać, to zaczyna mieć to sens.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...