Skocz do zawartości

Co lepsze cinemax czy filmbox ?


sledz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kiedyś podliczyłem sobie z jakich kanałów nagrywam filmy i cinemax oraz filmbox miały po około 15% udziału w mojej bibliotece nagrań. Na drugim miejscu był Canal+ z niewiele lepszym wynikiem, natomiast najwięcej filmów nagrywam z HBO.

 

Największe nowości lecą na HBO i Canal+. Na Filmboxie dużo starszych (kilkuletnich/kilkunastoletnich) filmów ale w HD natomiast Cinemax poszerza pakiet HBO o kino europejskie (w pewnym stopniu oczywiście).

 

Generalnie ja jestem zadowolony ze wszystkich tych kanałów i nie chciałbym zrezygnować z żadnego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

dla mnie wybór jest oczywisty - CINEMAX. Wynika to z tego, źe w ramówce Cinemaxu więcej jest znanych filmów (klasyka kina i produkcje, które miały nie tak dawno premiery na wielkim ekranie), podczas gdy Filmbox to głównie seriale i filmy telewizyjne oraz tzw. "DIRECT TO VIDEO", a więc małe produkcje, które nigdy nie zagościły na ekranach kin, lecz wyszły bezpośrednio na dvd. W rezultacie Filmbox to w mojej ocenie taki nieco lepszy HALLMARK, MOVIES 24. Być może oferta filmowa Cinemax jest obecnie nieco słabsza niż te 3-4 lata temu, to wciąż przebija Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dla mnie jest lepszy Cinemax zaś brat woli Filmboxy każdy to co lubi :) Ale oba mają minus za brak napisów a w ogóle zauważyłem , ze każdy filmowy kanał produkowany przez N ma napisy i to duży plus a te dwie opcje są premium ( FILMBOX I CINEMAX) a żaden nie ma napisów wstyd!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak - Cinemax to produkcja HBO. Jeśli ktoś lubi hbo, to polubi Cinemacy, ALE.. tez jeśli hbo nie przypada do gustu, to nie ma co się zrażać, ba wręcz Cinemax to dobra alternatywa. Tam są puszczane po prostu wszystkie filmy, które nie mieszczą się w ramówke hbo + premiery, których też tam nie było wcześniej. Pojawia się także bardzizej kino ambitne, gdzie na hbo trzeba przyznać, że często jest to robione na mase. Ja osobiście cenie sobie cinemaxy, na pewno kilka razy w miesiącu coś tam znajdę. Ja jestem raczej z tego 'młodego pokolenia' a dla porównania powiem, że moja mama jako osoba w średnim wieku też bardzo ceni sobie te kanały :) Filmy są niczym z hbo, ale często jest więcej tych filmów 'nie na mase' i to się liczy. Troche zawodzi czasem jakość kanałów i brak napisów, ale tak samo ma Film box. JEśli chodzi zaś o film boxy, tam jest chyba więcej filmów z kina ambitnego i troche niższowego - tak ja to odbieram. Z ciekawszych tytułów pojawia się dużo starszych filmów, aczkolwiek... jak to ktoś dobrze napisał, kwesta gustu. Na pewno jeśli nie spodoba Ci się Cinemax, to spodoba się Film Box i na odwrót. Ja osobiście bardziej preferuje Cinemaxy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Oba kanały do kitu , mając Canal+ i HBO jak ja ,to tam lecą starocie za które każą sobie słono płacić. Już lepsze jest Ale Kino za które nie trzeba dodatkowo płacić.

Tyle, że te starocie nierzadko są lepsze od nowości na Canal+ czy Hbo. Taki np. 21 gramów pokazywany na Filmboxach kładzie na łopatki te wszystkie Avatary, 2012 czy inne Harry Pottery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba kanały do kitu , mając Canal+ i HBO jak ja ,to tam lecą starocie za które każą sobie słono płacić. Już lepsze jest Ale Kino za które nie trzeba dodatkowo płacić.

Tyle, że te starocie nierzadko są lepsze od nowości na Canal+ czy Hbo. Taki np. 21 gramów pokazywany na Filmboxach kładzie na łopatki te wszystkie Avatary, 2012 czy inne Harry Pottery.

 

 

21 gramów dziś o 22 w Ale Kino a nie na filmboxach które są zdecydowanie gorsze od cinemaxów wg mnie bo oprócz filmu Mikrokosmos na filmboxach nie udało mi sie obejrzec nic ciekawego przez kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...