Skocz do zawartości

Co lepsze cinemax czy filmbox ?


sledz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do użytkowników cinemaxów oraz filmboxów które kanały są lepsze według was? Może inaczej, jakie filmy znajdę na poszczególnych kanałach?

Mam dylemat ponieważ chce zmienić pakiet podstawowy na pakiet komfortowy rezygnujac z canal+ a do tego wziąć jakąś inną opcję filmową tzn. cinemax lub filmbox. Czy waszym zdaniem lepiej pozostać ptzy takim układzie jak mam (podstawowy+ oraz canal+) czy przejśc na komfortowy+ i do tego cinemac/filmbox??

Proszę o wasze sugestię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jeżeli chodzi o kanały Cinemax i Filmbox to są to kanały na tym samym poziomie :D jeżeli mam ci odpowiedzieć na którym lecą lepsze moim zdaniem fimy to myśle że na kanałach Filmbox no i tych kanałów jest więcej :D ale wybór należy do Ciebie :mrgreen: myślę że warto zrobić korekte pakietu i się przekonać samemu :D moim zdaniem i tak najlepszym kanałem filmowym jest Canal+ ale to tylko moja opinia :mrgreen: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie Cinemax, na Filmboxach poza Filmbox HD nie ma ciekawych filmów (tam zresztą też same starocie). Na Cinemax masz czasem filmy premierowe (czasem przed HBO -oczywiście te mniej prestiżowe). Ale najlepiej pozostać przy dotychczasowym układzie, jeśli nie zależy Ci bardzo na kanałach dziecięcych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybkie odpowiedzi. Tak chcę zmienić pakiet z podstawowego+ z dokpuionym canalem+ na komfortowy+ z filmoxami/cinemaxami. Zdecydowałem się na taki manewr ze względu na chęć posiadania większej ilości kanałów (chodzi mi o axn-y discovery world foxlife czy kinopolska) przy tej samej cenie. Ale widze że nie jest to dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam cinemax i HBO i powiem ci,że częściej oglądam cinemaxy.Jeśli lubisz kino komercyjne,rozrywkowe,cinemaxy ci się nie spodobają.Tam jest sporo filmów z całego świata,takich niekomercyjnych.Ja takie kino lubię,więc jak na razie,cinemaxami jestem zachwycony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez Kino Polska jest juz w podstawowym :) Widac,ze starszy stazem abonent,bo gdyby z promocji swiatecznej,to C+ mialby za darmo przez 12 z 13 miesiecy umowy,a pakiety za pol ceny przez 10 miesiecy...Tu jest jego najwiekszy pech...Mialby wszystko czego oczekuje za mniejsze pieniadze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym został przy podstawowym+ + C+. (ale tych plusów :lol2: ). Lepiej mieć mniej kanałów a lepszych. Jak masz przyzwoity telewizor to Ci szczęka opadnie jak zobaczysz "jakość" na wymienionych przez siebie kanałach. Odkąd w podstawowym jest NGC i Kino Polska mnie komfortu nie potrzeba. Do tego Canal+ i gitara. O ile dzieci Cię nie zlinczują za brak kanałów bajkowych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmbox ma fatalną jakość nadawania i o wiele słabsze filmy; cinemax to tak naprawdę kanał hbo z filmami, które "zeszły" już z nadawania w hbo, hbo2 etc; faktem jest te ż, jak wspomniał jeden z przedmówców, że czasem hbo wpuszcza coś do cinemax, a potem dopiero do swoich "głównych"kanałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście Filmbox jest najlepszym rozwiązaniem, Cinemax tak naprawdę nie ma nic ciekawego do zaoferowania. Szczególnie polecam z paczki filmbox, kanał filmbox extra naprawdę filmy na dobrym poziomie. Co do zwykłego Filmboxu leci sporo znanych filmów(sporo powtórek, tak jak na Cinemax), Filmbox Family kanał jeszcze niedługo wszedł do oferty Cyfry wiec nie mam jeszcze zdania. Właśnie kończy mi się okres próbny za darmo (4 miesiące HBO, Cinemax, Filmox, Orange Sport) z oferty świątecznej zastanowiłem się i sobie dokupię pakiet Filmbox.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że opinie sa podzielone. Umowe mam świeżą podpisaną w listopadzie 2008 na 18 miesięcy :?([beep] monter mi zamawiał i zamiast na 12 wziął na 18) i nie mam kino polska bo jest to opcja dodatkowa za 3,5zł

Brakuje mi trochę axn-ów (mam tylko zwykły axn) Więc zostanę chyba przy podstawowym+ + C+ + kino polska i tak to się skończy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że słabo jest tu ktoś poinformowany w sprawie C+ jeżeli nie posiadasz jeszcze tego kanału a nawet więcej bo jeszcze doszły AXN to zadzwoń na infolinię podaj nr. abonenta i powiedz że masz zwykły pakiet podstawowy a chcesz mieć podstawowy + to nic nie kosztuje płacisz dalej tyle samo a masz dodatkowo kilka kanałów więcej :D

 

Moim zdaniem Cinemax, chociaż jeden i drugi kanał jest siebie wart i na jednym i drugim puszczą kilka filmów i w kółko je powtarzają :) Moim zdaniem lepsze są cinemaxy częsciej puszczają coś nowego i mają przedewszystkim lepsza jakość obrazu niż Filmbox :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś posiada telewizor LCD lub Plazme i dekoder HD to brać Filmbox. Na kanale HD choć filmy idą w kółko te samo można coś ciekawego zobaczyć i to bardzo dobrej jakości.Kanał Filmox Extra też nie jest zł:) a najlepiej zrobic tak.Wziąść na kilka miesiecy Filmbox potem zrezygnować i zamówić sobie Cinemax :) I najlepiej na tym się wyjdzie.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mając Obie opcje dodatkowe uważam że Nie patrząc na jakośc Filmboxa filmy na nim nadawane są ciekawe bynajmniej ja zawsze coś wylukam;) Odnośnie Cinemaxa prawdę mówiąc leci tam więcej fajnego filma no ale....Są gusty i guściki jak skonczy mi się zniżka zostane przy Cinemaxie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli te dwa kanały walczyłyby w kategorii "Jakość obrazu", FilmBox przegrałby na starcie. Natomiast gdy chodzi o to co oferują swoim widzom, to skłaniałbym się ku Cinemaxowi. Są miesiące, że naprawdę można znaleźć przyzwoitą rozrywkę, jak choćby Wrzesień czy Październik '08, w których to miesiącach było wiele ciekawych filmów, takich jak "Sztandar chwały", "Plaga" czy "Zodiak" Finchera. FilmBox filmowo jest słaby. Choć nie przeczę, bo od czasu do czasu zdarza mi się obejrzeć na nim jakąś produkcję, jak choćby "Tak się robi TV" czy "Posłańcy". Ale to płotki. W większości lecą tam powtórkowe filmy, które wcześniej były emitowane na C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już raz to pisałem-cinemax oglądam częściej niż HBO.Jeśli ktoś lubi dramaty,filmy obyczajowe to są to kanały dla niego(cinemax).Jeśli chodzi o kino sensacyjne,rozrywkowe,to jak na mój gust, cinemax jest ciut słabsze,ale nie zawsze.Kwestia gustu.Jak na razie nie ma dnia bym nie obejrzał na cinemax dwóch dobrych filmów.Od tygodnia HBO mam wyłączone i praktycznie mi to nie przeszkadza.Brak cinemax byłby dla mnie dotkliwy.W ogóle CP bez cinemax nie ma sensu.I HBO też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie pozbywałbym się Canal+ na rzecz cinemaxa/filmboxa.

Zrobiłem test i uruchomiłem sobie na miesiąc Prestiżowy i Cinamaxy/Filmboxy rzadko oglądam natomiast Canal+ częściej od HBO

 

Aktualna konfiguracja

1) Komfortowy

2) Canal+

3) PRV HD

4) National HD

___

114zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmbox to szmira ( moim zdanie)

Tak sądzisz?Wiesz wogóle ile filmów miesięcznie pokazywanych w Canal+ pochodzi od dystrybutora tego kanału czyli SPI?Kiedy Canal+skończy się umowa na filmy od SPI jak myślisz gdzie będą pokazywane?

 

Osobiście to czekam na FilmBoxy w CP bo może będą i zapowiadane ActionBox na 10 urodziny Cyfrowego Polsatu.Kanały FilmBox się rowiną i to szybciej niż myślicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...