Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oto cytat z Blogu N-ki:

Niedziela, 21 Marca 2010 11:40adrian846

Piszę do Pana z pytaniem czy kanal filmowy premium nfilmhd mogłby zawrzeć umowę z jeszcze innymi wytworniami filmowymi np: COLUMBIA PICTURES , MOSFILM, Touchstone Pictures, UNIVERSAL STUDIOS, MIRAMAX. Widzialem że te studia wyprodukowaly ciekawe filmy czy jest taka szansa?

 

pozdrawiam.Niedziela, 21 Marca 2010 14:23tomaszraczek

do adrian846

Witam, plany handlowe n-ki objete sa co prawda tajemnicą, ale mogę zdradzić że prowadzimy już rozmowy na temat wieloletniej wspolpracy z kolejnym waznym producentem filmów :)

 

Jak myślicie o jaką wytwórnię moze chodzić? Myślę ze nie sieję paniki ale coś jest na rzeczy skoro sam szef N-film pisze o tym i boje się żeby znowu na konferencji N-ki najpewniej jesiennej nie wybuchła jakaś bomba dla abo Canal+ lub HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te informacje, ktore podajesz sa naprawde ciekawe. Moze sie myle ale z tego co wiem canal+ przedluzyl juz umowy ze swoimi najwiekszymi studiami filmowymi bo o tych chyba mowa wiec raczej nie chodzi o canal+ moze cos z oferty HBO tam wycofalo sie Sony Pictures Entertainment i Disney lecz z kolei gdzies wyczytalem ze HBO ma zapewnione emisje filmow z tych wytworni jeszcze przez najblizsze dwa lata. Wiec o jakie wieksze studia filmowe moze chodzic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielami HBO w Europie Środkowej są: HBO Inc., Disney oraz Sony Pictures Entertainment, więc nigdy nie znikną z oferty :smile:

Dodatkowo HBO należy do koncernu Time Warner Entertainment Company, a to oznacza że Warner Bros także będzie zawsze w HBO.

Jeżeli się mylę , to proszę poprawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielami HBO w Europie Środkowej są: HBO Inc., Disney oraz Sony Pictures Entertainment, więc nigdy nie znikną z oferty

@taiszo jednak sie mylisz HBO odkupilo udzialy od Sony Pictures Entertainment oraz The Walt Disney Company https://satkurier.pl/news/52278/hbo-w-pelnym-posiadaniu-hbo-central-europe.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicielami HBO w Europie Środkowej są: HBO Inc., Disney oraz Sony Pictures Entertainment, więc nigdy nie znikną z oferty

@taiszo jednak sie mylisz HBO odkupilo udzialy od Sony Pictures Entertainment oraz The Walt Disney Company https://satkurier.pl/news/52278/hbo-w-pelnym-posiadaniu-hbo-central-europe.html

 

Ja informacje znalazłem na oficjalnej stronie HBO http://hbo.pl/AboutHBO.aspx, także jeżeli prawdą jest o odkupieniu to może być nieciekawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie HBO piszę, że Sony, Disney są nadal właścicielami HBO. Czy zapomnieli zmienić stronę?

 

 

Jakby rozpoczął się ten najgorszy scenariusz i Sony i Disney zakończyliby umowę na filmy z HBO to emitowaliby filmy z wytwórni takich jak:

- Warner Bros.

- Hanna-Barbera

- Looney Tunes

- New Line Cinema

oraz filmy z wytwórni niezależnych.

 

Oby ten scenariusz się nie spełnił :!::!::!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie na stronie HBO sa nadal informacje ze Sony i Disney sa współwłaścicielami natomiast trzeba sobie zadac pytanie kiedy oni aktualizowali ta strone bo informacje o przejeciu przez HBO 100% udzialow w stacji byly podawane przez kilka serwisow internetowych wiec nie sadze zeby to byla plotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

HBO w celu poprawienia jakości zainwestowało w światłowód ze swojego centrum nadawczego do Warszawy (ma zastąpić dosył z Amosa) oraz ma zamiar uruchomić Cinemax HD więc nie wydaje mi się aby inwestowali mając utracić ważne wytwórnie ze swojego portfolio :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam, ze dyskutowac na forum mozna a nawet trzeba bo od tego chyba jest to forum a co do przejecia przez N-ke jakas wieksza wytwornie filmowa mysle, ze na dzien dzisiejszy to czysta fikcja. Wyslalem meila do HBO w tej sprawie jak oni sie zapatruja na ta sprawe poniewaz na ich stronie nie ma zadnych informacji na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO w czerwcu:

 

1. Surogaci

2. Fay Grim

3. Odlot

4. Einstein i Eddington

5. Ciekawy przypadek Benjamina Buttona

6. Rok pod psem ' A dog year'

7. Obejmij mnie 'Reach for me'

8. Zaginiony diament 'The Loss of a teardrop diamond'

9. Jack Hunter i Gwiazda Niebios

10. Wieczny student 3

11. Moje życie to nie komedia romantyczna

12. Piekarz 'The Baker'

13. Rozważni i romantyczni - Klub miłośników Jane Austen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...