Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od kiedy pamiętam to Canal+ reklamuje się jako kanał premium, z najlepszymi premierami filmowymi itd. A dobrze wiemy jak teraz jest u nich z premierami. Więc C+ ze swoim marketingiem i tym co rzeczywiście mają w ramówce może się schować. W C+ jest jeszcze sport, nie wiem jakie tam prawa oni mają, bo sportu nie oglądam. Może jeszcze sport ich ratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem właśnie obecność w Polsce dwóch stacji premium jest naprawdę świetnym rozwiązaniem..dzięki temu można obejrzeć niemal wszystkie filmy. 
A to ze raz HBO a raz Canal+ ma lepszy miesiąc...a jakie ma to znaczenie dla kogoś kto ma obie stacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu też są dwa tytuły z Monolithu w Canal+, "Hellboy" i "Jay i cichy Bob powracają".

"John Wick 3" pewnie rzeczywśscie będzie w C+, bo oni lubią magazynować filmy, a jesienią już minie 15 miesięcy od premiery.

Nowe "Rambo" z Monolithu w HBO jest równo po roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, bugmenot napisał:

W sierpniu też są dwa tytuły z Monolithu w Canal+, "Hellboy" i "Jay i cichy Bob powracają".

"John Wick 3" pewnie rzeczywśscie będzie w C+, bo oni lubią magazynować filmy, a jesienią już minie 15 miesięcy od premiery.

Nowe "Rambo" z Monolithu w HBO jest równo po roku.

Jak mają tańszą opcję, to zawsze ją wybierają.

Niezależnie od stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, breaking napisał:

 

 

A może nadszedł czas by przełknąć tą "żabę" ? Fakty są takie, że filmy "Monolith Films" we wrześniu zobaczymy w HBO.

Sam sobie przełykaj, jakbyś nie zauważył, to zarówno w sierpniu będziesz miał premiery filmów z Monolith Films w Canal+, jak i HBO. Co do września, to na razie nie wiadomo, czy będzie w obu stacjach z tej wytwórni.

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w tym nic specjalnie dziwnego, zważając na to, że nawet filmy z należącego do C+ dystrybutora Kino Świat pojawiają się premierowo w przeróżnych miejscach - "Planeta Singli 3" od razu w Netflixie, "Kurier" miał premierę w TVP, a potem trafił do Netflixa, "Suspiria" w Prime Video, a "Przebudzenie dusz" w CDA Premium itd.

 Filmy z KŚ, które pokazywał premierowo w latach 2017-2019 Showmax też w większości przejął Netflix, a nie C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ozzy666 napisał:

Od kiedy pamiętam to Canal+ reklamuje się jako kanał premium, z najlepszymi premierami filmowymi itd. A dobrze wiemy jak teraz jest u nich z premierami. Więc C+ ze swoim marketingiem i tym co rzeczywiście mają w ramówce może się schować. W C+ jest jeszcze sport, nie wiem jakie tam prawa oni mają, bo sportu nie oglądam. Może jeszcze sport ich ratuje.

No wiemy jak jest z premierami w takim C+? Teraz pochwal sie ile było tych premier filmowych przez ostatnie 3 tygodnie w HBO?Mam na myśli nowe filmy a nie te co maja 10 lat lub więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce ci sie to pomogę ilość doprawdy powala 

. W obecnym tygodniu dwie premiery w poprzednim jedna to  prawdziwe  Premium  pełna  [beep]  która tak wychwalasz? Edit ostatnia premiara o której piszesz to była ponad miesiąc temu przedostatnia prawie miesiac temu reszty nie chce mi się sprawdzać?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paczce Canal+ również emitowane są filmy starsze niż te sprzed 5 lat (najczęściej są to produkcje Foxa, czy Universal). W ramówce ostatnio były produkcje sprzed 10 lat, jak i klasyki jak "E.T.", czy "Park Jurajski". I jakoś nikt na to nie narzeka.

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeglądam premiery w jednej i drugiej paczce i nie musisz mnie uświadamiać ile w jednej jest starych filmów jako premiera a ile w drugiej.Najzabawniejsze że jakiś czas pytałem o dobre filmy w HBO czy HBO go. I dosłownie 3-4 osoby potrafiło podać kilka tytułów. A pisałem że dawno nie miałem tej paczki. Ale widzę są tacy co maja klapki na oczach czepiając sie premier na jednej paczce gdy w drugiej jest 3 przez dwa tygodnie.Edit tak z ciekawości posiadasz C+? Bo mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz. w C+ premiery są na C+ głównym i sporadycznie w C+film. Premiery które podałeś te stare były w C+4K czyli premiera w innej  jakości a nie filmu w tej paczce?

Edytowane przez czerstwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, czerstwy napisał:

.Edit tak z ciekawości posiadasz C+? Bo mam wrażenie że nie wiesz o czym piszesz. w C+ premiery są na C+ głównym i sporadycznie w C+film. Premiery które podałeś te stare były w C+4K czyli premiera w innej  jakości a nie filmu w tej paczce?

Tak, mam wykupioną paczkę, o czym wspominałem nieco wcześniej. Sprostuję moją wypowiedź - może i Canal+ nie robi premier ze starszych produkcji filmowych, ale nie zmienia to faktu, że te starsze produkcje (i nie chodzi mi o te nocne zapchajdziury) również emitowane są w tzw. "prime-time". Za chwilę zabraknie  nowości filmowych na obu paczkach premium, więc w sumie nie dziwię się, że obie stacje potrafią "zachomikować" na dalsze miesiące dane nowości filmowe, robiąc poniekąd miejsce w ramówce na jakieś starsze filmy.

Edytowane przez Solderowy123
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie robię problemów z tego że są stare filmy bo nie da sie na kilku kanałach puszczać nowych filmów. Ale dla mnie żenadą jest nazywanie premierą filmu który ma 10-20 lat i był już na wielu innych kanałach. I te kanały nie sa dodatkowo płatne. Skoro za coś płacę dodatkowo to wymagałbym treści na żywo typu sport lub filmów które sa pierwszy raz w tv. Bo to że nie ma reklam to troche za mało by płacić extra. A 3 premiery na dwa tygodnie i do tego bitrate ok.3 mega to troche słabo jak za 20zł miesiecznie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego CDA Premium, gdzie również trafiają ciekawe premiery fimowe/ dokumenty poza "głównymi" C+ i HBO. 

? np:

- "Przebudzenie dusz"

-  "Impostor"

- "Ghostland"

- "Kałasznikow"

Do tego w lepszej jakości niż na HBO GO.

*Można sobie wykupić tzw kanały Premium,  ale to nie gwarantuje dostępu do wszystkich najnowszych tytułów filmowych.

Edytowane przez lukimann
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkrotce w HBO (wyszukiwarka na Cinemax.rs):

-TO:ROZDZIAŁ 2 (2019) (Warner Bros,New Line Cinema) (w rolach głównych James McAvoy,Jessica Chastain,Bill Hader,Isaiah Mustafa,Jay Ryan i Bill Skarsgard)

-MAŁE KOBIETKI (2019) (Sony,Columbia Pictures) (reżyseria Greta Gerwig autorka Lady Bird)  (w rolach głównych Saorise Ronan,Timothee Chalamet,Emma Watson,Florence Pugh,Eliza Scanlen,Meryl Streep i Laura Dern)

-CÓŻ ZA PIĘKNY DZIEŃ (2019) (Sony,Tristar Pictures) (w rolach głównych Tom Hanks i Matthew Rhys)

-PROXIMA (2019) (Best Film) (w roli głównej Eva Green)

-ZEW KRWI (2020) (20th Century Studios) (w roli głównej Harrison Ford) (film w Canal+ Premium)

-GŁĘBIA STRACHU (2020) (20th Century Studios) (w rolach głównych Kristen Stewart,T.J. Miller, Vincent Cassel i John Gallagher Jr.) (film w Canal+ Premium)

-Let Them All Talk (2020) (HBO Max) (reżyseria Steven Soderbergh) (w rolach głównych Lucas Hedges i Meryl Streep)

Edytowane przez Plus12
  • Popieram 2
  • Dzięki 1
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...