Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ten serwis to jest żart. To nie pierwsza ich kompromitacja. Disney nie zmienił żadnych planów, tylko znacznie wcześniej podpisał z HBO umowę, która nadal obowiązuje. Stąd start serwisu D+ nie nastąpi na jesieni. Informacje o tym, że Kapitan Marvel bedzie pierwszym filmem w D+ dotyczyły USA.

 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę OGÓLNIE,o tym co będzie.Nie piszę KONKRETNIE o KapitanMarvel. Disney wystartuje w końcu w Polsce i wtedy nie będzie już ich filmów nigdzie, poza ich platformą.Naprawdę trzeba się postarać,żeby czegoś tutaj nie rozumieć... Zaznaczyłem wcześniej że zaczyna się chore rozdrobnienie. Ja nie mam zamiaru płacić za Disney+,żeby oglądać ich filmy,a w przyszłości być może za Universal+,Paramount+,WB+ itd,bo każda z dużych wytwórni stworzy swoją platformę i nie pozwoli nigdzie indziej emitować swoich filmów,tylko na swojej platformie,żeby jakoś zdobyć klientów.

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Palamander napisał:

https://www.ppe.pl/news/137459/kapitan-marvel-hbo-hbo-data-premiery.html

Czyli niedługo Disney wyleci z HBO...

W ogóle niech każda z duzych wytwórni stworzy swoją platformę,to wtedy czas będzie wrócic do torrentów??

 

 

 

Proponuję czytanie za zrozumieniem.

Nigdzie nie ma informacji kiedy konkretnie usługa pojawi się w Polsce. Może to będzie 2020 może 2021... Na pewno nie 2019. Endgame tez na pewno poleci w HBO.

Nie wiemy kto ma jakie prawa w Polsce dotyczące produkcji disneya. Jeśli HBO ma umowę np. do 2020 roku to D+ nie zerwie tej umowy tylko poczeka aż się ona zakończy.

Nie wiemy kto ma prawa do klasyki disneya. Możliwe, że każdy po trochu coś tam posiada. 

W tej chwili dużo bardziej prawdopodobne jest, że np. HBO postara się o "Mandaloriana" i to właśnie ta stacja pokaże tę produkcję premierowo w Polsce. Nie jest w interesie Disneya żeby widzowie w Polsce czekali koło 2 lat na oglądanie tego serialu bo zostanie on spiracony na hardkorze. 

Przypominam casus House of cards. Netflix wchodził do Polski bez swojego największego asa w rękawie bo te prawa były w r ekach nc+.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PIOOLE napisał:

Jeżeli tak będzie to w HBo będą same seriale a w C+ Monolith i Kino świat. To pewnie będzie mieć lepiej TV naziemną.

Do tego to zmierza,i tak będzie.Abonament HBO i C+ będzie dla hobbystów,bo oglądać tam nie będzie co:) Ja rozumiem platformę nawet za 100pln miesięcznie,ale ze wszystkimi wytwórniami i filmami.Ale po co.Szkoda że nie zdają sobie sprawy że podcinają sobie takim rozdrobnieniem gałąz na której siedzą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ w Polsce panuje czarnowidztwo. :)  Z jednej strony Disney to dno i nie ma sensu tego kupować(akurat z tym się zgadzam), z drugiej utrata paru filmów z tej wytwórni spowoduje, że nie będzie co oglądać w C+ czy HBO. Gdzie tu sens i logika? Już pomijając fakt, że prawdziwi fani Avengersów czy innych tego typu produkcji i tak będą oglądać je w kinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Arkon napisał:

 Już pomijając fakt, że prawdziwi fani Avengersów czy innych tego typu produkcji i tak będą oglądać je w kinie.

Jak wszystkie inne filmy. To w takim razie jaki jest sens C+ i HBO skoro istnieją kina? Zawsze myślałem że takie kanały filmowe są premium i płatne ponieważ oferują hity kinowe.Może się myliłem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...