Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To, że w stanach pojawi się jakiś serwis VOD, nie oznacza, że od razu pojawi się on gdzie indziej. Nie jest też powiedziane, że muszą to być serwisy z nowościami, mogą chcieć zarobić dwa razy i sprzedadzą prawo pierwszej emisji TV premium, a dopiero potem pojawią się w serwisie.

Nie ma co się martwić na zaś, trzeba poczekać co przyniesie przyszłość. Jedno jest pewne, taniej to już było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie, może dzięki braku narzekań  i stwierdzenia że "miesiąc znakomity", to nadawca uważa, że nie należy nic zmieniać. W dobie Vod, Showmax , Netflixa i Amazon nie spodziewam się po kanałach premium niczego dobrego. Być może utrzyma ich przy życiu jedynie produkcja własna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Matko i córko byle pretekst i znów g***o burza ekspertów wychwalających szołmaksy czy netfliksy.

 

Ja patrzę na ich ofertę ona jest do niczego. Idzcie sobie tam do wątków odpowiednich bo one tam umierają a nie tu swoje mądrości pokazujecie.

Ludzie tu przychodzą patrzeć na ofertę filmową stacji Tv na apek. Apksi mają swoję wątki które świecą pustkami i mizerią.

Pitolicie nie na temat zwyczajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 nie patrz, a zacznij oglądać, spodobaja Ci się na pewno któreś z najnowszych tytułów o których wszyscy mówią, zamiast średnich filmów rok i dłużej po premierze kinowej :).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bloo411 to, że Canal+ nie ma całego basenu badziewia pokazał w grudniu, kiedy miałeś 15 dobrych premier na C+ Seriale. Ale oni wolą to trzymać miesiącami, aż prawa wygasną, zamiast puścić.

Do tego jest masa dobrych filmów, które nie miały premiery ani w SVOD ani kanale premium, a dawno powinny.

 

 

 

a propo's tych premier na C+ seriale w grudniu Na pewno kilka pozycji było tylko w epg Bo sobie nagralem a okazały sie polskim filmem . Ale w sumie tak sobie przypomniałem  Prawo Ojca z Markiem Kondratem ;p  i zamiast czegos byla tez "Szamanka"  z Lindą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta filmowa jest zdecydowanie lepsza na C+ i HBO i nie ma co zaklinać rzeczywistośći.

 

Oczywiście ze jest,tego nie ma co negować ale fakt że pojawia się konkurencja,która im zabiera prawa filmowe,a także oferuje świetny oryginalny kontent prędzej czy później sprawi że albo obniżą cene albo znikną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 nie patrz, a zacznij oglądać, spodobaja Ci się na pewno któreś z najnowszych tytułów o których wszyscy mówią, zamiast średnich filmów rok i dłużej po premierze kinowej :).

 

Słuchaj, ja miałem netflixa na darmowy miesiąc i mi to zupełnie wystarczyło. Seriale lepsze w FOX jak dla mnie są lub za chwilę Terror w AMC. Do niczego netlix mi nie jest potrzebny. Seriale mam na dysku bo jest ich tyle że nie nadążam. Rozumiesz ? Ja pracuje, nie mam czasu cały dzień oglądać. Oglądam wieczorem tyle ile zdołam.

A co netflix to ma super filmy ? Pobrubka serialu Grimm zwana Bright ? ;) proszę cię.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 "Moonlight" czy "Big short" są zdecydowanie warte obejrzenia ;). A jeśli chodzi o filmowe produkcje własne to chociażby nominowany do dwóch Oskarów i nagrodzony Złotym Globem "Mudbound". Przypomnij mi jakie nagrody ostatnio zdobyły produkcje Canal+? ;)


A skoro nie masz czasu to podziwiam marnowanie go na oglądanie seriali z reklamami co 15 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, nominacje do oscarów czy same statuetki to nie są wyłączne wytyczne i drogowskaz do fajnego filmu.

Kong też ma nominacje do oscara za efekty. Film widziałem i efekty były takie sobie. Tak, swoją drogą jest do obejrzenia w 3d za friko ;) 

Ja nie oglądam reklam bo je przewijam po prostu :) nagrywam i omijam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107: tak tak, wiem, że IMDB i Oskary to tylko jak coś leci w kanale premium. Jak dostaje SVOD to się nie liczy. Filmy oceniane na 6-7 to też doskonałe dzieła w Canal+, a na Netflixie szmiry :D.

Co do seriali - tak czy siak tracisz czas na przewijanie. No ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luty co do pozycji kinowych słaby w Canal+ noi ten brak Foxa.


@domin107: tak tak, wiem, że IMDB i Oskary to tylko jak coś leci w kanale premium. Jak dostaje SVOD to się nie liczy. Filmy oceniane na 6-7 to też doskonałe dzieła w Canal+, a na Netflixie szmiry :D.

Co do seriali - tak czy siak tracisz czas na przewijanie. No ale co kto lubi.

to już kwestia gustu  ja w serwisach  Netflixa i Showmaxa  a też mam dostęp  do Canal+ i HBO   nie widze takich szmir a obraz jest lepszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem zadowolony z oferty Canal + i HBO. Średnio miesięcznie oglądam po 10 filmów na jednej stacji i na drugiej. Teraz wyjście do kina we dwoje to koszt około 50 zł to razy 20= 1000 zł. Proste co się lepiej opłaca a dodatkowo unika się publiki która nie zawsze zachowuje się wzorowo. I jest jeszcze jeden plus- sięga się po filmy na które normalnie nie poszedł bym do kina bo wydają się być mało atrakcyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...