Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth

Czy Strażnicy Galaktyki 2 na HBO są z lektorem czy dubbingiem? Zazwyczaj było tak, że film z dubbingiem zaczynał się w godz 16:00-18:00. Wieczorne emisje, czyli te po 20:00, były już z lektorem. Jak jest tym razem? Chciałem sobie nagrać z lektorem, ale nie mam pewności, że jak wybiorę emisję po 20:00 to film będzie z lektorem.

W HBO GO możesz oglądać z dubbingiem lub wersja oryginalna + napisy.

Edit:

Na głównym kanale HBO zaczął się właśnie film i leci on z dubbingiem.

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrałem wczoraj premierę. Emisja była o 20:10 i jest z lektorem. Mi pasuje. Wygląda na to, że jest tak jak pisałem. W wieczornych godzinach film jest puszczany z lektorem, a w tych bardziej popołudniowych z dubbingiem. To częsta praktyka HBO. W sumie dobra sprawa, każdy wybierze sobie to co lubi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nagrałem wczoraj premierę. Emisja była o 20:10 i jest z lektorem. Mi pasuje. Wygląda na to, że jest tak jak pisałem. W wieczornych godzinach film jest puszczany z lektorem, a w tych bardziej popołudniowych z dubbingiem. To częsta praktyka HBO. W sumie dobra sprawa, każdy wybierze sobie to co lubi.

 

Lepiej, żeby w takim przypadku była możliwość wyboru lektora lub dubbingu przy każdej emisji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery lutego 2018 w HBO:

1-4.02 wszystkie części serii TRANSFORMERS

1.02 20:10 TRANSFORMERS (2007)

2.02 20:55 TRANSFORMERS:ZEMSTA UMARŁYCH (2009)

3.02 20:10 TRANSFORMERS 3 (2011)

4.02 17:20 TRANSFORMERS:WIEK ZAGŁADY (2014) i 20:10 TRANSFORMERS:OSTATNI RYCERZ (2017) (Paramount Pictures) (w filmie występują Anthony Hopkins,Mark Walhberg,Josh Duhamel i Stanley Tucci)

8.02 20:10 Opowieść Mary (2007) (w roli głównej Maggie Smith)

9.02 21:05 Włoska robota (2003) (Paramount Pictures) (w filmie wystepują Mark Wahlberg,Jason Statham,Charlize Theron i Edward Norton)

11.02 20:10 BAYWATCH:SŁONECZNY PATROL (2017) (Paramount Pictures) (w filmie wystepują Zac Efron,Dwayne Johnson,Alexandra Daddario i Kelly Rohrbach)
12.02 20:10 TU I TERAZ (Here and now) (2018) (serial produkcji HBO) (w serialu występują Tim Robbins,Holly Hunter i Sosie Barcon)
15.02 20:10 Anna i król (1999) i 22:40 Magazyn ROLLING STONE:Reportaże znad krawędzi cz.1 (Dokument produkcji HBO)
16.02 20:10 ODPOWIEDNIK (Counterpart) (2018) (serial stacji Starz Originals) (w roli głównej J.K.Simmons) (reżyseria Morten Tyldum twórca filmów PASAŻEROWIE i GRA TAJEMNIC) i 21:10 RELLIK (serial produkcji Cinemax) 
17.02 18:30 Wszystko dla szczęścia (2015) 
18.02 20:10 AUTA 3 (2017) (Disney,PIXAR) 
22.02 19:25 Beyond (2017) (serial produkcji Freeform),20:10 Mężczyzna w pomarańczowej koszuli (2017) i 22:15 Magazyn ROLLING STONE:Reportaże znad krawędzi cz.2 (Dokument produkcji HBO)
25.02 20:10 MEGAN LEAVEY (2017) (Blocker Street) (w roli głównej Kate Mara) 
Dodatkowo w Cinemax 18.02 o 20:00 KAWALERSKIE ŻYCIE (2017) (w filmie wystepują J.K.Simmons,Julie Delpy i Josh Wiggins) i 25.02 o 20:00 ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO (A United Kingdom) (Pathé) (w rolach głównych David Oyelowo i Rosamund Pike)

Premiery lutego 2018 w Canal+:

2.02 21:00 Historia zemsty (Vengeance:A Love Story) (Monolith Films) (w roli głównej Nicolas Cage)
3.02 21:00 JOHN WICK 2 (Monolith Films) (w rolach głównych Keanu Reeves,Laurence Fishbourne i Ian McShane)
4.02 23:00 Wendetta (Monolith Films) (w filmie występują Kit Harrington i Dakota Fanning)
5.02 21:00 Szkoła moich koszmarów (Monolith Films)
6.02 20:00 Żołnierz doskonały (Canal+Film)
7.02 20:00 Spotkanie na szczycie (Canal+Film)
8.02 21:00 Prawo i porządek: Prawdziwa zbrodnia- Mord Menendezów odc 1 i 2.
9.02 21:00 Zlecenie

Edytowane przez Plus12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znamy kulis tej sprawy.

Możliwy jest scenariusz taki że WB zażądało astronomicznej kwoty od HBO. Ok, ale w takim razie WB powinno dac więcej mozliwości.

W serwisach VOD jest mało nowości od nich a jak są to są bardzo drogie. Na tyle drogie, że właściwie bardziej opłaca się kupić płytę bluray.

WB strzela sobie w stopę bo ludzie będą szersze piractwo uprawiać z ich filmami. Powinni zadbać żeby w każdym ważniejszym serwisie VOD były do wypożyczenia. A zwłaszcza na platformach cyfrowych i kablowych.

HBO tez mogło by zabrać w tej sprawie głos. Widocznie za mało osób o to pyta skoro nie dali znać jak jest sytuacja.

 

Tymczasem trzeba sobie pomagac i szukać możliwosci obejrzenia tych filmów po polsku i w jak najlepszej jakosci. Może nawet lepszej niż w HBO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość ludzi nie zapłaci za film 15 zł i będzie czekać na premierę z 2-3 letnim opóźnieniem na nc+

 

P.S. Kolego umek to nie chodzi o kasę lecz o zasadę. Wiem jak wyglądało np. C+ kiedyś a teraz. mniej jest praw filmowych i sportowych a cena poszła w górę, bo samego C+ nie kupisz, a co z tego ze jest 8 Canal+ jak są w nich tylko powtórki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy obejrzę wszędzie ? Nie mam możliwości obejrzenia filmów nowości z Warner Bros z wyjątkiem drogiego VOD. VOD to nie oznacza "wszędzie". Gdyby C+ stracił prawa do np. ligi angielskiej i była ona dostępna tylko w VOD za 15 zł/mecz to też byś powiedział kibicowi, że może ją obejrzeć wszędzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to oznacza.Stawiasz sprawę jakby to musiało być w płatnym kanale a nie musi.A meczów w VOD nie będzie nigdy więc też źle postawiłeś sprawę.

Kolejna sprawa to ile tych nowości to filmy,które rzeczywiście Cię interesują?Oglądasz filmy seryjnie bez względu na ich fabułę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety prawa filmowe tak jak sportowe są coraz bardziej rozproszone. Śmieszyło mnie tylko i nadal bawi, jak niektórzy na tym forum byli zachwyceni, że tak się dzieje i że na pewno będzie lepiej i taniej. :) Dopóki za C+ i HBO razem z GO płacę tyle samo ile kosztuje sam Netflix, nie jest źle. Na szczęście "Dunkierkę" widziałem w kinie, a jest to chyba jedyny film WB, który miałbym ochotę obejrzeć. "Blade Runner 2049" na szczęście powinien być w HBO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...