Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W czerwcu w CANAL+ obejrzycie m.in: Delfin Plum, Szybcy i wściekli 5, Tata do pary, Millennium - Mężczyźni, którzy nienawidzą kobiet, Millennium - Dziewczyna, która igrała z ogniem, Millennium - Zamek z piasku, który runął, Całkiem zabawna historia, Wilk, Przepis na miłość, Oczy Julii, Wyrok skazujący, Odlot, Barbarossa - Klątwa przepowiedni, Kret, Uwikłanie.

 

W cyklu SPORTOWE ŻYCIE: Ayrton Senna - mistrz Formuły 1, Berlin 36, Maradona by Kusturica, Sześćdziesiąty szósty.

 

W cyklu MUZYCZNY WTOREK: Chico i Rita, Dziś należysz do mnie, Nieściszalni, Koszmar.

 

DZIEŃ MUZYKI: Peter Gabriel w Londynie i Pearl Jam Twenty

 

NOC KRÓTKIEGO METRAŻU: PIŁKA W GRZE

 

Nowe odcinki seriali: Mentalista IV, Rockefeller Plaza 30 VI, Okropni Amerykanie II, Kamuflaż II.

 

źródło C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem ze nie podawaliscie jeszcze premier w npremium :) oto one: Złoty Szlak, Kod Nieśmiertelności, Fair Game, Świnki, Pożyczony narzeczony, Co nas kręci, co nas podnieca, Podwójne życie, Kolacja dla palantów :) ja sie napalilem na finał ligi mistrzow 19 maja w 3D :D no chyba, że wygram w ich konkursie i pojadę zobaczyc na żywo :D slyszeliście o tym konkursie? http://n.pl/final

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Minęło ponad 4 miesiące 2012 roku i ciekaw jestem jakie filmy i seriale podobały się Wam najbardziej?

Oto moi faworyci:

Canal+ Jak zostać królem, Hej Skarbie, Lourdes, Niepowstrzymany i serial W garniturach,

HBO serial Iluminacja

nPremium Kolejny rok, Prawdziwe męstwo, Wszystko w porządku, W lepszym świecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+: Tost, Uprowadzona Alice Creed, Jak zostać królem, Lincz, Moje popołudnie z Margueritte, Mamut, Wygrać miłość, Hop, W firmie, Ludzie Boga, Hej, Skarbie, Niepowstrzymany, Pogrzebany, Joanna, Pokolenie nienawiści, Soul Kitchen, Zgorszenie publiczne.

HBO: Incepcja (choć większości filmów hitowych nie oglądałem).

nPremium: Prawdziwe męstwo, Trzy minuty: 21:37, Mała Matura 1947, Mechanik: Prawo Zemsty, Podróże Guliwera, Thor (więcej nowości nie widziałem)

 

Ogólnie najwięcej odkryć filmowych mam w C+, ale to z racji tego, że staram się oglądać wszystkie filmy z danego miesiąca. Na HBO i nPremium to raczej same hity i przeboje kinowe ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Canal+ serial Krew z Krwi

 

nPremium: Prawnik z Lincolna, Trzy minuty 21:37, Poznaj naszą rodzinkę, Eurotrip (nie premiera, ale po raz pierwszy oglądałem na nPremium), 13, Slumdog (tak jak w przypadku Eurotrip)

 

HBO: seriale: Iluminacja, Gra o Tron II, Raising Hope, Party Down II (HBO Comedy), Luck

Filmy: Zanim odejdą wody, Skrzydlate cienie, Elektra Luxx, Ciastko z niespodzianką, Konspiracja Echelon, Tożsamość, Główna ulica, MacGruber, Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Resident Evil: Afterlife, Stosunki międzymiastowe, Inwazja: Bitwa o Los Angeles, Tekken , Incepcja, Hooligans 2: Do ostatniej krwi, Piekielna zemsta, Jonah Hex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy wie ktoś na jakim kanale pójdą te filmy

Avengers

Igrzyska Śmierci

Żelazna Dama

I że cie nie opuszczę

Z góry Dzięki

 

Avengers - Walt Disney / Forum Film - HBO

Igrzyska Śmierci - Lionsgate / Forum Film - HBO

Żelazna Dama - Best Film - HBO

I że cię nie opuszczę - Screen Gems / Forum Film - HBO

 

To są tylko moje przypuszczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+: „Inna wyspa”, „Lincz”, „Zwerbowana milosc”, „Made In Poland”, „Czarny czwartek. Janek Wisniewski padl”;

nPremium: „Galerianki”, „Wojna mesko-zenska”, „Trzy minuty 21:37”, „Wichry kolymy”, „Job, czyli ostatnia szara komorka”, „Gwiazda Kopernika”;

HBO: „Erratum”;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nPremium: Czarny łabędź, Jestem Bogiem, Powrót do Garden State, Dzień dobry TV, W lepszym świecie, Sex Story, Miłość na zamówienie, Nietykalni, Bez granic, Prawnik z Lincolna, Chłopcy, Złodziej życia, Klub dyskusyjny

HBO: Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach, Tożsamość, Oszukana, Bez reguł, Bliżej, Incepcja, Żona na niby

Cinemax: Stan gry, Radio na fali, Wrogowie publiczni, Drżące ciało, Zawód: Szpieg, Miasto złodziei, Dziewczyna i chłopak - wszystko na opak, Niezasłane łóżka, Invictus - Niepokonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...