Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do Tomo 21

Zupełnie się z Tobą nie zgadzam. Dostałem premiery na maila i znalazłem co najmniej 5 interesujących pozycji(m. in. Soul Kitchen, Niepowstrzymany, Życie z wojną w tle), odwrotnie niż w grudniowych zapowiedziach nowego kanału nPremium, gdzie nie znalazłem ŻADNEGO ciekawego filmu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Tomo 21

odwrotnie niż w grudniowych zapowiedziach nowego kanału nPremium, gdzie nie znalazłem ŻADNEGO ciekawego filmu.

Trudno oczekiwać żeby w grudniu na nPremium leciała super ramówka, skoro nowe umowy wchodzą w życie dopiero od nowego roku.

Co nie zmienia faktu że w grudniowej ramówce nPremium i tak znalazłem kilka ciekawych filmów, które na pewno obejrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy to kwestia gustu ale na nPremium w grudniu kinowe hity na świecie Megamocny- http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=mastermind.htm, Paranormal activity 2- http://www.boxofficemojo.com/movies/?id ... ivity2.htm Jackass 3.5 - http://www.boxofficemojo.com/movies/?id=jackass3d.htm dzięki umowom z Paramount i Dreamworks tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na HBO ile będzie filmów godnych uwagi? A na nPremium? Na pewno więcej? Za canal+ w Vectrze płacę 33 zł, a za HBO 26. W canale mam jeszcze piłkę i nba za raptem 7 zł więcej, a ofertę filmową co najmniej porównywalną, więc skąd te narzekania? Naprawdę nie rozumiem... Poza tym zawsze można zrezygnować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przytoczysz jakieś argumenty? Ja wymieniłem filmy, które mnie interesują w styczniu w Canal+, jakoś nie słyszę o fantastycznych filmach na HBO czy nPremium- argumenty proszę. Poza tym każdy lubi co innego, ja też wolałem stare, dobre czasy kiedy wszystkie hity leciały na Canal+. Jako kinomaniak i miłośnik sportu mam dostęp do wszystkich kanałów premium i NA RAZIE DLA MNIE najlepszą ofertę ma Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam dyskusje tylu "słaby miesiąc" a jedyną wyrocznią jest kinowa popularność. Gdybym szedł Waszym tokiem rozumowania to... mało bym obejrzał ciekawych filmów. Bo w filmie liczy się FILM, a nie ile na niego wydano kasy oraz ile osób poszło do kina. Ale najważniejsze sa nasze gusta i guściki. Dla jednych film jest ok, dla innych ble.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja uwielbiam dyskusje tylu "słaby miesiąc" a jedyną wyrocznią jest kinowa popularność. Gdybym szedł Waszym tokiem rozumowania to... mało bym obejrzał ciekawych filmów. Bo w filmie liczy się FILM, a nie ile na niego wydano kasy oraz ile osób poszło do kina. Ale najważniejsze sa nasze gusta i guściki. Dla jednych film jest ok, dla innych ble.

Pełna zgoda! Licytacja na wytwórnie i liczbę widzów!

A tak z ciekawości muza tv ile płacisz w UPC za te wszystkie kanały i multiroom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrrrr2r

"Przejoł" :facepalm:

 

Co do toczącej się tutaj dyskusji, to myślę, że każdy będzie miał mimo wszystko inne spojrzenie na tą sprawę. C+ to teraz bardziej kanał z kinem europejskim, ambitnym, polskim no i z domieszką komercji z USA (Universal). HBO to czysta komercja, więc tutaj to same hity kinowe. nPremium to tak samo komercja, tyle tylko, że oprócz 5 wytwórni z USA mają też Monolith.

Natomiast w sprawie nPremium, to wkurza mnie postępowanie n, która da abonentom Hollywood dla Abonentów jedynie nPremium 3 i 4, a 1 i 2 będziemy musieli zapłacić 10 zł. Niby to nie dużo, ale zawsze jest. Śmieszy tylko fakt, że mając kontent na 1, no może w porywach 2 kanały tworzą 4, rozdrabniając ramówkę na dobre. Nie wiem właśnie czy z taką ramówką, jaką ma mieć nPremium 1 jest warty tych 10 zł., bo te filmy, które tam będą mogę też zobaczyć na DVD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko że kanały premium opierają się na popularności to nie jest AleKino i to popularnośc decyduje o istnieiu kanału jak i liczba abonentów. Jeśli Canal+ nie przejmie nPremium to będzie cienko z ofertą filmową i przemianują Canal+ na Sport+.

Sorry za ,,przejoł'' ale wróciłem nie dawno do Polski na stałe i nie miałem kontaktu z czystą polszczyzną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrrrr2r

Natomiast w sprawie nPremium, to wkurza mnie postępowanie n, która da abonentom Hollywood dla Abonentów jedynie nPremium 3 i 4, a 1 i 2 będziemy musieli zapłacić 10 zł. Niby to nie dużo, ale zawsze jest. .

Zwłaszcza że tak naprawdę te 10zł to będzie opłata za jeden kanał, bo nPremium 2 to nic innego jak szmelc z dwugodzinnym przesunięciem czasowym czyli de facto nPremium +2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu 2012 w HBO:

KSIĄDZ horror/sci-fi, USA 2011

TURYSTA dramat/thriller, Fr./USA 2010

KSIĘŻNICZKI dramat obyczajowy, Hiszpania 2005

AUTA 2 animacja/familijny, USA 2011

INCEPCJA thriller/sci-fi, USA/W. Bryt. 2010

WSPÓŁLOKATORKA thriller, USA 2011

KRÓL LEW animacja/familijny, USA 1994

MEDIUM dramat, USA 2010

PIRACI Z KARAIBÓW: NA NIEZNANYCH WODACH przygodowy, USA 2011

EASY dramat, USA 2003

WOJNA RESTREPO dokumentalny/Wojenny USA 2010

ZANIM ODEJDĄ WODY komedia, USA 2010

INVICTUS - NIEPOKONANY biograficzny/dramat historyczny, USA 2009

PAPRIKA anime/sci-fi, Japonia 2006

OCH, ŻYCIE komedia romantyczna, USA 2010

GDZIE MIESZKAJĄ DZIKIE STWORY fantasy/przygodowy, USA/Niem. 2009

MIASTO ZŁODZIEI dramat/kryminalny USA 2010

Z PLANU GRY O TRON 2 wprowadzenie, USA 2011

MATKI W MACKACH MARSA animacja, USA 2011

LUCK serial, USA 2011

EKSTRAKT komedia kryminalna, USA 2009

OJCZE NASZ. KREW Z KRWI dramat/thriller, Argentyna 2007

HARRY POTTER I INSYGNIA ŚMIERCI CZĘŚĆ 1 fantasy/przygodowy, USA/W. Bryt. 2010

PRZYPADEK STEPHANIE DALEY dramat, USA 2006

GHOST IN THE SHELL anime/cyberpunk, Japonia/USA/W. Bryt. 1995

KRZYK 4 horror, USA 2011

INWAZJA:BITWA O LOS ANGELES akcja/sci-fi, USA 2011

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W styczniu na C+ polecam: Burke i Hare, Mr. Nobody, Soul Kitchen, Niepowstrzymany, Scott Pilgrim kontra świat, Diabeł no i oczywiście seriale: Magia kłamstwa (W końcu!), South Park i Uczciwy przekręt. Miesiąc nie wypada najgorzej, ale HBO naprawdę poszalało w styczniu. Ponad 15 filmów wartych obejrzenia + serial, grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem HBO przez pół rok od kwietnia do pazdziernika i uwazam ze HBO przetyrzymało premiery bo nic nie było tak naprwde ciekawego w ostatnim półroczu na HBO tzn słabe miesiące, czuje ze to z powodu nPremium które dopiero startuje, zastanawia mie co innego, tak naprawde ITI mogło by zrezygnowac z platformy cyfrowej i skupic się na dystrybucji swoich kanałów w tym premium, napewno chodzi im o szeroką dystrybucję przykład n na kartę, w przysłosci Cyfra+ i może jeśli mają taki plan w przyszłosci cyfrowy polsat, kablówki, jesli by sie tak stało to jest to nie ciekawa sytuacja dla Canal+, przykład Film1 i Sport1 w Holandi własciciel Liberty Global który ma polskie UPC i w Europie a kto inny ma Canal Digitaal. Negocjacie chyba ciągle trwają pomiedzy ITI a Canal+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie dla takich miesięcy warto płacić za kanały premium. Styczeń w HBO zapowiada się niesamowicie ciekawie, nie będę wypisywał pozycji, które mam zamiar obejrzeć, bo po co przepisywać całą listę jeszcze raz ;)

 

@rrrr2r

Czy Ty czasem nie przesadasz? nPremium ma być lepszy od HBO? W życiu. Zobacz sobie ramówkę nPremium na grudzień, to coś ma rywalizować w HBO? Zaraz powiesz, że umowy z Monolithem i FOX`em wchodzą w życie dopiero od stycznia, ale nawet to nie poprawi tej słabej ramówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obliczyłem ile filmów prawdopodobnie w 2012 będzie w HBO i nPremium z 2011. HBO to Warner Bros, New Line Cinema - 23 Sony- Columbia Pictures, Sony Pictures, Screen Gems,Tri Star- 27, Disney- 12. Czyli filmy z głównych wytwórni które Hbo ma z 2011 to ilośc 62 teraz nPremium Parmount Pictures - 20 Dreamworks- 6 20th Ceuntry Fox - 19 - Monolith -31 czyli razem 76 filmów. Monloith na wyłącznośc jest naprawde dużym wzmocnienem zródło to Imdb i Stopklatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...