Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie też nikt nie namówi na projekcję Hobbita czy innych Avengersów. Kac Wawa jest ciekawsza - niestety.

Kiedyś próbowałem się przebić przez Władcę Pierścieni, Transformersów i z rok temu Avengers jak leciało na HBO. Wynudziłem się okropnie i nie dotrwałem do końca w żadnym z przypadków. Boję się pisać dalej, że nie lubię "Detektywa", bo w ogóle zostanę zjedzony przez filmowych ekspertów :oops:

Będę się 3mał swojego zdania, Canal+ naprawdę konkretny miesiąc w moim guście, a i dzisiaj zaserwowano fajną premierę w postaci "Kobiety z klatki" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cię za wytrzymałość, ja dałem Kac Wawie tak z 5 minut :). Samo porównanie Hobbita do Władcy pierścieni jest nie na miejscu. Tu mamy do czynienia z filmikiem dla dzieci/młodzieży(tej młodszej), w przypadku Władcy to poważne dzieło dla dorosłego widza oparte na wspaniałej powieści. Nie można na nie patrzeć przez pryzmat tylko efektów, ale przede wszystkim, nie bójmy się tego słowa, przesłania! Avengers to po protu świetna rozrywka na wysokim poziomie, bez specjalnych ambicji, ale w swojej kategorii film znakomity.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, ze naczelny klakier już nie widzi swej roli na "kitującym" forum Canal+ i przenósł obszernie swe "racje" na ten teren.

Kolega wyżej zauważył tylko, że Gangstera przetrawiłby w inny dzień niż Sylwester. A tu zaraz "ryposta". Ciesz się @Arkonie ,że HBO równie dziadowskie jak i Canal+. Co za ulga. Nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Bat

Co z Ciebie wyrośnie- wszystkich się musisz czepiać :)? Dla Ciebie HBO i Canal+ jest dziadowskie, dla mnie nie. Jeśli nie zauważyłeś, to wiele razy chwaliłem zarówno HBO, jak i Canal+, w odróżnieniu od @Morro, który potrafi Canal+ tylko krytykować i to w sposób absurdalny i w równie bezsensowny sposób chwalić HBO. I przeciw takiej postawie będę zawsze protestował, czy Ci się to spodoba, czy nie. To Twój problem:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądalem wczoraj znakomity film "Wenus w futrze" i nie nie mogłem się nadziwić jak taka firma jak C+ daje sobie wciskać z Monolithu film tak kiepskiej jakości. Przecież jakość obrazu tp kiepski SD. Dlaczego C+ nie wymusi od dostawców kopii dobrej jakości ? Monolith sam sie nigdy nie zmieni ale można go do tego zmusić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cię za wytrzymałość, ja dałem Kac Wawie tak z 5 minut :). Samo porównanie Hobbita do Władcy pierścieni jest nie na miejscu. Tu mamy do czynienia z filmikiem dla dzieci/młodzieży(tej młodszej), w przypadku Władcy to poważne dzieło dla dorosłego widza oparte na wspaniałej powieści. Nie można na nie patrzeć przez pryzmat tylko efektów, ale przede wszystkim, nie bójmy się tego słowa, przesłania! Avengers to po protu świetna rozrywka na wysokim poziomie, bez specjalnych ambicji, ale w swojej kategorii film znakomity.

 

Podoba mi się twoja opinia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

Czytaj Pan ze zrozumieniem , to tylko krótkie jedno zdanie. Ja tylko krytykuję C+ za to, że wrzucili w w ostatni dzień roku film "Gangster" który konkurencja wyemitowała dużo wcześniej.Mogli wrzucić inny film lub pokazać w innym terminie. To wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Morro

Czytaj Pan ze zrozumieniem. Ja tylko krytykuję Twoje krytykanctwo Canal+ za wszystko, w odróżnieniu od HBO, które jest genialne ZAWSZE nawet jak emituje filmy rok po premierze w Canal+. Zrozumiał Pan?

P.S. Też mi się nie podoba fakt, że Canal+ bawi się w podobnie beznadziejne praktyki jak HBO i emituje filmy po ich premierze w innej stacji, tym bardziej 31 grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arkon

Panie Arkon , a co mam im bić za to bravo i pochwalać taki stan rzeczy ? Krytyka C+ według Pana jest na tym forum zabroniona? Jakoś HBO w wieczór sylwestrowy nie pokazuje filmu który wcześniej leciał w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C+ być może straci w przyszłym roku jedną wytwórnię. Ale to jest info niepotwierdzone, na podstawie rozmowy z takim jednym dziennikarzem ;), który nie chce tego potwierdzić na 100%. Być może dlatego przymierzali się do lekkiej przebudowy całej paczki C+. Oby to się nie potwierdziło. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...