Skocz do zawartości

Prawa filmowe premium


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, bugmenot napisał:

@kamil2505 Nie pozostalo Ci nic innego niż obracać to w żart, pół forum zawaliłeś tym komunikatem (tematy o C+, TVP,  premierach premium) jakże zadwolony i pewny źródła :).

 A że do właściwego dopisałeś się po tym jak ja już o tym napisałem to nic nie poradzę...

 

Komunikat na ten temat został dodany we wszystkich tematach, gdzie była prowadzona dyskusja na temat komunikatów TVP i C+ w sprawie Monolithu - z tego co pamiętam to w trzech - z czego w dwóch dyskusje na ten sam temat rozpocząłeś Ty. Więc w sumie nie wiem, który z tych określasz "właściwym" i jeżeli "właściwym" wydaje się ten w którym teraz piszemy to siłą rzeczy jeden w którym Ty zacząłeś dyskusje wydaje się niewłaściwy.

 

Naturalnym się wydaje więc, że w każdym z tych wątków gdzie toczyła się już dyskusja, nie rozpoczęta przeze mnie,  dodany został komunikat jaki znalazłem. Dodałem go w dwóch tematach, a w trzecim dodałeś Ty, z resztą wklejając odnośnik do mojego posta z innego tematu. Nie uważam więc by powyższe działanie było spamowaniem. 

 

"jakże zadowolony i pewny źródła" - niepotrzebna nadinterpretacja. Podałem źródło i tyle. Komunikat, który się wtedy pojawił wyjaśniał, że filmy w pay-tv nadal będą w C+ i faktycznie te filmy, które tam wymieniono pojawiły się w C+. Również brak odpowiedzi ze strony TVP sugerował, ze faktycznie stacja kupiła tylko prawa do pokazywania filmów w tv otwartej o czym z resztą już wcześniej pisałem. 

 

Najpierw piszesz o jakimś "fanbojsie" (no bo po co są nicki jak można kogoś nazwać inaczej - tylko po co?), który podał info znalezione na twitterze...:

Godzinę temu, bugmenot napisał:

Fanbase niech taki skromny nie będzie bo w wakacje uznał, że wszystko jest wyjaśnione i wklejał z satysfakcją twitta w kilku wątkach pisząc, że premiery będą wyłacznie w Canal+, wmawiając mi, że utrata wyłączności na premiery Monolithu to były tylko moje "domysły", a innym "co snują upadek C+", że "będą rozczarowani tą informacją". Zabawnie się to teraz czyta.

 

...by kilka minut stwierdzić, że podałeś je w innym, "właściwym" temacie, a ja się tylko do niego "dopisałem":

44 minuty temu, bugmenot napisał:

@kamil2505 Nie pozostalo Ci nic innego niż obracać to w żart, pół forum zawaliłeś tym komunikatem (tematy o C+, TVP,  premierach premium) jakże zadwolony i pewny źródła :).

 A że do właściwego dopisałeś się po tym jak ja już o tym napisałem to nic nie poradzę...

 

....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie napisałem o fanboju, tylko o fanbase. Bo było to parę osób, które po twicie uznały temat za rozstrzygnięty ;). A że zadziałało na zasadzie "uderz w stół" i się uaktywniłeś to już nic nie poradzę.

 

Teraz wystarczylo napisać, że łyknąłeś jak przysłowiowy pelikan tamten komunikat C+ o prawach do Monolithu i dlatego pisałeś potem z głębokim zadowoleniem rzeczy w rodzaju:

"Premiery będą nadal w Canal+. TVP będzie mieć prawa do pokazywania filmów na wyłączność po roku od pojawienia się w CANAL+" i inne teksty o tym jak to miałem błędne domysły o stracie praw

 

...i temat by się zakonczył, nie trzeba tego tak analizować i przeżywać - nie będę miał przy jakieś okazji racji to będziesz mógł mi to wytknąć ;).

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez względu na to czy fanboj czy fanbase to są określenia,  które nie powinny być kierowane do innych userów tego forum. Z resztą w tym poście:

2 godziny temu, bugmenot napisał:

Fanbase niech taki skromny nie będzie bo w wakacje uznał, że wszystko jest wyjaśnione i wklejał z satysfakcją twitta w kilku wątkach pisząc, że premiery będą wyłacznie w Canal+, wmawiając mi, że utrata wyłączności na premiery Monolithu to były tylko moje "domysły", a innym "co snują upadek C+", że "będą rozczarowani tą informacją". Zabawnie się to teraz czyta.

najpierw piszesz o "fanbase", by później kontynuwać zdanie w liczbie pojedyńczej. A przecież:

34 minuty temu, bugmenot napisał:

Nigdzie nie napisałem o fanboju, tylko o fanbase. Bo było to parę osób.

Więc "albo-albo".

 

34 minuty temu, bugmenot napisał:

A że zadziałało na zasadzie "uderz w stół" i się uaktywniłeś to już nic nie poradzę.

Ja się uaktywniłem? Odpowiednałem tylko na post @kunkore, po którym napisałeś, a właściwie "uaktywniłeś się" pisząc o jakimś fanbase (cytat u góry). ;)

34 minuty temu, bugmenot napisał:

Teraz wystarczylo napisać, że łyknąłeś jak przysłowiowy pelikan tamten komunikat C+ o prawach do Monolithu i dlatego pisałeś potem z głębokim zadowoleniem rzeczy w rodzaju:

"Premiery będą nadal w Canal+. TVP będzie mieć prawa do pokazywania filmów na wyłączność po roku od pojawienia się w CANAL+"

No tak ja "łyknąłem jak pelikan", a Ty... po prostu też w takim razie "łyknąłeś jak pelikan" i opublikowałeś post w "właściwym temacie" (chociaż sam dyskusje rozpocząłeś w dwóch wątkach) uważając,  że już "dawno" edytowałeś post i wyjaśniając znacznie tego słowa, że było to "wystarczająco dawno". Ciekawe, ciekawe...  ? 

34 minuty temu, bugmenot napisał:

...i temat by się zakonczył, nie trzeba tego tak analizować i przeżywać - nie będę miał przy jakieś okazji racji to będziesz mógł mi to wytknąć ;).

Oj nie no... Ty przecież zawsze masz "racje"... :DJuż mi raz to tłumaczyłeś. Dziś się w sumie dowiedziałem,  że nie tylko mi. :)

  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, człowiek chciałby sobie późnym wieczorem pooglądać te premiery prosto z kina, dziś między innymi "Poranek Kojota", "Egzekutor", "Pan Tadeusz" czy "Żurek" i aż nie wiadomo od czego zacząć a się wdaje niepotrzebnie w dyskusje... :)

@kunkore pisał do mnie, ja mu odpowiedziałem, Ty natomiast po prawie 1,5h napisałeś drugi raz to samo czepiając się do słowa "fanbase".

Nie będe już dłużej ciągnął tego tematu. Po prostu spójrz następnym razem trochę bardziej krytycznym okiem na tego typu rzeczy jak tamten twitt, albo po prostu nie wytykaj innym, że to robią.

 

Bo różnica między nami jest taka, że ja zacytowałem dwa komunikaty i starałem się z tego coś wyciągnąć, Ty natomiast na podstawie jednego orzekłeś "prawdę objawioną".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co te kłótnie, każdy płaci za to co go interesuje. Niektórzy lubią C+ z powodu sportu, inni z powodu filmów a jeszcze inni nie lubią go w ogóle. Ja nie ukrywam że jestem rozczarowany ofertą filmową w C+ bo sport mnie nie interesuje. Przy przedłużeniu umowy przemyśle czy abonować dalej te kanały. Nie muszę jednak do swojej decyzji przekonywać innych ;)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, bugmenot napisał:

Ech, człowiek chciałby sobie późnym wieczorem pooglądać te premiery prosto z kina, dziś między innymi "Poranek Kojota", "Egzekutor", "Pan Tadeusz" czy "Żurek" i aż nie wiadomo od czego zacząć a się wdaje niepotrzebnie w dyskusje... :)

@kunkore pisał do mnie, ja mu odpowiedziałem, Ty natomiast po prawie 1,5h napisałeś drugi raz to samo czepiając się do słowa "fanbase".

Nie będe już dłużej ciągnął tego tematu. Po prostu spójrz następnym razem trochę bardziej krytycznym okiem na tego typu rzeczy jak tamten twitt, albo po prostu nie wytykaj innym, że to robią.

 

Bo różnica między nami jest taka, że ja zacytowałem dwa komunikaty i starałem się z tego coś wyciągnąć, Ty natomiast na podstawie jednego orzekłeś "prawdę objawioną".

Pierwsza rzecz z którą muszę się z Tobą  na pewno zgodzić - masz racje - niepotrzebnie wdajesz się w dyskusje. 

 

Co do odpowiedzi do @kunkore to uważam,  że po prostu uzupełniłem Twoją wypowiedź. Jeżeli uważałeś,  że mój post jest niepotrzebny, było trzeba to po prostu zgłosić.  Jednak cytując Ciebie: "a uderz w stół"... Z resztą w odpowiedzi na mój post odniosłeś się tylko do słowa "fanbase", a nie mojej części wypowiedzi dotyczącej Monolithu, TVP i C+. 

Masz racje - nie ciągnij już dalej tej dyskusji, bo sam się już w niej miotasz. Co do spoglądania "krytycznym okiem" to spójrz najpierw sam na siebie.  Mówisz mi o "łykaniu jak pelikan", a sam mojego posta o Info z twittera linkowałeś do innego, "właściwego" wątku podkreślając, że zrobiłaś to "wystarczająco dawno", gdy moment po Twoim poście pojawił się mój (zapewnie Ty edytowałeś i ja dodawałem post niemal jednocześnie). 

 

Właśnie - starałeś się "coś wyciągnąć" z obu - a efekt taki,  że nic z tego nie wynika. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kamil2505To może będziesz wiedział dlaczego C+ ma w zwyczaju nie odpowiadać na maile,wiadomości,posty?

Kto dał im prawo do całkowitego ignorowania abonentów.Tych "niewygodnych" dla nich.Na FB szybciutko te niewygodne posty znikają, i zostają tylko te pełne zachwytu. Manipulacja -delikatnie mówiąc...

A że warto podnosić alarm i nagłaśniać niektóre rzeczy niech świadczy przykład HBO i Mission Impossible: Fallout. Wiem że nie tylko ja wszcząłem wtedy alarm. Była odpowiedź,i nawet jakieś pseudo przeprosiny na FB. Gdyby nikt nie zareagował HBO wyszło by prawdopodobnie z założenia,że jednak można jeden film 5 razy w roku w różnych miesiącach jako premierę emitować.Powtórne premiery "filmów,które cieszyły się szczególną popularnością wśród widzów"-odp HBO,stałyby się standardem.Ludzie zareagowali,nie udało się i od września już taka sytuacja na HBO nie miała miejsca.Ale przecież można było potulnie siedzieć cicho i się nie odzywać.

C+ wychodzi jak widać z założenia-płać i siedź cicho.Przerażające jest to że taką ich postawę niektóre osoby popierają.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kamil2505 napisał:

Masz racje - nie ciągnij już dalej tej dyskusji, bo sam się już w niej miotasz. Co do spoglądania "krytycznym okiem" to spójrz najpierw sam na siebie.  Mówisz mi o "łykaniu jak pelikan", a sam mojego posta o Info z twittera linkowałeś do innego, "właściwego" wątku podkreślając, że zrobiłaś to "wystarczająco dawno", gdy moment po Twoim poście pojawił się mój (zapewnie Ty edytowałeś i ja dodawałem post niemal jednocześnie).  

 

Właśnie - starałeś się "coś wyciągnąć" z obu - a efekt taki,  że nic z tego nie wynika. 

 

Niezbyt subtelna różnica jest taka, że ani w przypadku TVP, ani C+ nie pisałem, że "wszystko już wyjaśnione", inni mieli tylko "domysły" i "wszystkie premiery będa w Canal+", co zrobiłeś Ty ;).

Trudno, żebym się odnosił do tego co napisałeś do kunkore, skoro zrobiłem to wcześniej, a Ty poza nawiązaniem do fanbase powtórzyłeś to co ja napisałem, zresztą 90% Twojej twórczości na forum to jest przepisywanie innych...

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



[mention=15556]kamil2505[/mention]Gdyby nikt nie zareagował HBO wyszło by prawdopodobnie z założenia,że jednak można jeden film 5 razy w roku w różnych miesiącach jako premierę emitować.Powtórne premiery "filmów,które cieszyły się szczególną popularnością wśród widzów"-odp HBO,stałyby się standardem.

Co Ty pitolisz? Bo inaczej już się tego nie da określić. Coś sobie ubzdurałeś i piszesz to dziesiątki razy. HBO nigdy tak nie robiło. To, że puścili jakiś film w czasie kiedy zazwyczaj leciała premiera wynikało z braku filmów, bo jak wiadomo muszą jeszcze zapełnić premierami dwa Cinemaxy. Zabawne, że sobie przypisujesz zasługę, że powstrzymałeś HBO przed niecnymi występkami
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

28 minut temu, bugmenot napisał:

 

Niezbyt subtelna różnica jest taka, że ani w przypadku TVP, ani C+ nie pisałem, że "wszystko już wyjaśnione", inni mieli tylko "domysły" i "wszystkie premiery będa w Canal+", co zrobiłeś Ty ;).

No oczywiście,  bo tak wynikało z tamtego komunikatu,  który z resztą sam podlinkowałeś później w "właściwym" dla Ciebie temacie. :) Filmy z tego komunikatu zostały z resztą pokazane.  TVP nie odpowiedziało na ten komunikat.  Mija pół roku.  Sytuacja się zmienia (lub jest wciąż niejasna),  a Ty powracasz do komunikatu sprzed pół roku i odnosisz to do obecnej sytuacji.  :)

9 minut temu, bugmenot napisał:

Trudno, żebym się odnosił do tego co napisałeś do kunkore, skoro zrobiłem to wcześniej, a Ty poza nawiązaniem do fanbase powtórzyłeś to co ja napisałem, zresztą 90% Twojej twórczości na forum to jest przepisywanie innych...

Moja odpowiedź była uzupełnieniem Twojej.  Jeżeli nie widzisz różnicy - Twoja sprawa. Jeżeli uważałeś, że mój post nic nie wnosi było trzeba go zgłosić i nie kontynuwać temat "fanbase" i "wycieczek" pesonalnych, które są nie na temat wątku. Przytaczając w moim poście miałem na myśli,  że określenie "fanbase" nie jest zbyt właściwe, bo podobną opinie mogą mieć osoby,  które nie oglądają C+, ale mediami się interesują. :)

Jeżeli Twoim zdaniem moje odpowiedzi na forum nic nie wnoszą zawsze możesz dodać mój profil do ignorowanych i tym samym nie czytać moich postów.  :)

Przy okazji nie musiałbyś używać określeń typu: "fanboj", "fanbase (czegokolwiek)" czy porównywać kogoś do pelikana - co jest po prostu słabe. :)

 

11 godzin temu pisałeś,  że już "nie będę już dłużej ciągnął tego tematu". A jednak nadal to robisz... 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kamil2505 napisał:

No oczywiście,  bo tak wynikało z tamtego komunikatu,  który z resztą sam podlinkowałeś później w "właściwym" dla Ciebie temacie. :) Filmy z tego komunikatu zostały z resztą pokazane.  TVP nie odpowiedziało na ten komunikat.  Mija pół roku.  Sytuacja się zmienia (lub jest wciąż niejasna),  a Ty powracasz do komunikatu sprzed pół roku i odnosisz to do obecnej sytuacji.  :)

 

Od razu pisałem, że komunikat C+ to jest mydlenie oczu. Ty go wziąłeś za pewnik.

 

2 minuty temu, kamil2505 napisał:

Przy okazji nie musiałbyś używać określeń typu: "fanboj", "fanbase (czegokolwiek)" czy porównywać kogoś do pelikana - co jest po prostu słabe. :)

 

O tak, przepraszam, że nazywam rzeczy po imieniu.

 

2 minuty temu, kamil2505 napisał:

11 godzin temu pisałeś,  że już "nie będę już dłużej ciągnął tego tematu". A jednak nadal to robisz...

 

"zawsze możesz dodać mój profil do ignorowanych i tym samym nie czytać moich postów".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, bugmenot napisał:

 

Od razu pisałem, że komunikat C+ to jest mydlenie oczu. Ty go wziąłeś za pewnik.

Ja po prostu zacytowałem Info z twittera i tyle.  Filmy z komunikatu zostały wyemitowane.  TVP nie odpowiedziała. Nie wiadomo co z filmami z "pierwszego okna", więc nijak odnośnić tanten komunikat do obecnej sytuacji.

7 minut temu, bugmenot napisał:

O tak, przepraszam, że nazywam rzeczy po imieniu.

Smutne,  że nie potrafisz (nie chcesz)  tego zrobić w inny sposób - z szacunkiem do rozmówcy.

10 minut temu, bugmenot napisał:

"zawsze możesz dodać mój profil do ignorowanych i tym samym nie czytać moich postów".

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie pisałem,  że w "90% to przepisywanie innych", więc nie mogę dodać do ignorowanych.  Ale... wystarczy,  że nie tylko będziesz pisał,  ale i zaczniesz dotrzymywać (wcześniej pisanego) słowa.  ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamil2505 napisał:

Ja po prostu zacytowałem Info z twittera i tyle.  Filmy z komunikatu zostały wyemitowane.  TVP nie odpowiedziała. Nie wiadomo co z filmami z "pierwszego okna", więc nijak odnośnić tanten komunikat do obecnej sytuacji.

Smutne,  że nie potrafisz (nie chcesz)  tego zrobić w inny sposób - z szacunkiem do rozmówcy.

 

To nie jest brak szacunku do rozmówcy, bo to nie są żadne obraźliwe epitety (no chyba, że kogoś obraża bycie fanem tej czy innej stacji). Bo z czego innego wynikało, że jako prawdę potraktowałeś to co napisało C+, a nie to co napisało TVP?

Komunikat TVP dotyczył czasu przyszłego - określenia najbliższe lata, w pierwszym roku współpracy itd więc można zakładać, że chodziło o 2020. Ramówka jeszcze nie wystartowała, czy i jakie premierowe filmy będa w stacji dowiemy się w marcu.

 

1 minutę temu, kamil2505 napisał:

Ja w przeciwieństwie do Ciebie nie pisałem,  że w "90% to przepisywanie innych", więc nie mogę dodać do ignorowanych.  Ale... wystarczy,  że nie tylko będziesz pisał,  ale i zaczniesz dotrzymywać (wcześniej pisanego) słowa.  ;)

 

Takie wykonujesz figury retoryczne, że trudno było się powstrzymać ;).

Ale przynaje - mój błąd, już siedzę cicho :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

STYCZEŃ 2020
Kartoteka 64,Johnny English: Nokaut,Tolkien,X-Men: Mroczna Phoenix,Dom, który zbudował Jack,To my,Podły, okrutny, zły
GRUDZIEŃ 2019
Bracia Sisters,Witajcie w Marwen,Ocean ognia,Jak wytresować smoka 3,Śmierć nadejdzie dziś 2,Grinch,Teraz albo nigdy,Kursk
LISTOPAD 2019
Wdowy,Alita: Battle Angel,Robin Hood: Początek,Maria, królowa Szkotów,Szpieg, który mnie rzucił,Faworyta,Winni,Zwyczajna przysługa
PAŹDZIERNIK 2019
Ostateczna rozgrywka,Zegar czarnoksiężnika,Sieć podejrzeń,High Life,Halloween,Gotti,Smak zemsty. Peppermint,Dzieciak, który został królem,Rozpruci na śmierć,Zabójcze maszyny
I tak można ostatnie 10 lat miesiąc po miesiącu rozpisywać.
Jak pisałem do stycznia 2020 było ok. 8-10 kinowych filmów miesięcznie,nie ma co narzekać.I nadchodzi LUTY 2020
Wilcze echa,Zakon Świętej Agaty i...koniec
Szok,niedowierzanie,przecieranie oczu.Pani Małgorzata S,rozpoczęła ofertę filmową dla abonentów w po prostu "mistrzowskim" stylu

MARZEC 2020 to kolejne całe 3 filmy kinowe jako premiery....

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukimannDo lutego 2020 nie było słabo.LUTY 2020 to jest coś czego jeszcze w historii C+PL nie było.Można zaklinać rzeczywistość,stawać na głowie,ale nie zmienia to faktu że czegoś takiego jak w LUTYM 2020 ,C+ PL w swoim 26 letnim istnieniu w Polsce jeszcze nie zaoferował.Takiej "ilości" premier kinowych.Każdy może to sprawdzić-archiwa istnieją

@lukimannAle C+ mam od 1996,a HBO od 1997.Zawsze tak było,że te dwa kanały się uzupełniały.C+ w lutym 2020 nie ma słabszej oferty,tylko całkowity jej brak.Wiem od ponad 20 lat,jak to wygląda.Ale nie będę siedział cicho jak C+ po raz pierwszy w historii oferuje mi 2 filmy kinowe w miesiącu.Istnieją jakieś granice,kiedy człowiekowi się w końcu ulewa

W dniu 12.02.2020 o 23:28, Koziol1005 napisał:

Forum zawalone monolithem zawalmy je jeszcze MGM. Gdzie jest Creed II ?? ?

Tutaj też bardzo ciekawie.Po TOMB RIDER i ŻYCZENIE ŚMIERCI wydawało się że prawa ma HBO...MGM jest w tej chwili wystawione na sprzedaż.Nie tylko CREED II nie został nigdzie wyemitowany,również DZIEWCZYNA W SIECI PAJĄKA nie doczekała emisji ,mimo że premiera kinowa PL to 2018-10-26. I niby dystrybutorem jest UIP,ale tutaj

https://www.imdb.com/title/tt5177088/companycredits?ref_=tt_dt_co

tego nie widzę.

 

Edytowane przez Palamander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2020 o 15:05, bugmenot napisał:

Marzec w C+ jak na razie:

Lalka (Papicha), 3.03

Iron Sky. Inwazja, 6.03

Wszyscy wiedzą (Todos lo saben), 7.03

Let's Dance (Let's Dance), 10.03

Asterix i Obelix. Tajemnica magicznego wywaru, 14.03

Ja teraz kłamię, 21.03

Robaczki z zaginionej dżungli, 21.03

Tajemnice Joan (Red Joan), 28.03

 

Serial Wyznanie (A Confession) od 3 marca.

Serial Purpurowe rzeki 2 (Les rivières pourpres 2)  od 5 marca.

 

"Szaleńczy wyścig Johna DeLoreana" (dokument) - 09.03

"Herezja" - 13.03

 

Tyle zauważyłem w ramówce do 13 marca. Pewnie jeszcze coś wpadnie w pozostałych dwóch tygodniach marca, ale raczej nic nie zmieni faktu, że to będzie najsłabszy miesiąc filmowy w Canal+ jaki pamiętam.

 

Przejrzałem też z ciekawości marcową ramówkę TVP i są tam bodajże dwa filmy Monolithu z 2018 roku, które miały już premierę w Canal+.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...