Skocz do zawartości

Nowy telewizor LED/ QLED/OLED


Gość lakiman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, lotus napisał(a):

Do gier sporadycznie i zdaję sobie z tego sprawę, że 120 Hz zrobi różnicę. Głównie zależy mi na zwykłej TV.

Różnicę już widać między 50p i 60p jak się porówna transmisję sportową europejską i amerykańską, więc granie w 60p i 120p to już przepaść. Lepiej brać 120 Hz.

15 minut temu, aro napisał(a):

Co takiego popularnego nie idzie zainstalować?

Na Saphi Philips jest YT, Netflix i Amazon. O innych nie słyszałem. Ma być C+, ale na Titan OS też Philips. Bierz z Google TV albo dokup boxa.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli tak mało idzie zainstalować aplikacji to faktycznie eliminuje ten telewizor jak dla mnie.Kolejnym o którym myślę, żeby zakupić to Philips PUS8818 i ten jest z Google TV…Na tym systemie są jakieś ograniczenia odnośnie instalacji aplikacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma ograniczeń.

Philips od jakiegoś czasu ma problemy z Androidem, stąd zapewne decyzja o własnym Titan OS. Android też od zawsze najgorzej działa właśnie na Philipsach. W zasadzie nie wiem co w nim takiego poza Ambilight , które można zrobić samemu. Każdy markowy TV jest lepszy od Philipsa, a tak naprawde od TP Vision
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda. Na przykładzie naszego DVB-T trochę problemów jest zgłaszanych w tej marce telewizorów.

Nie wiem jak na nich działa Android, może te telewizory są nazbyt budżetowe i mają słabe procesory, bo Android TV czy Google TV do płynnego działania wymaga jednak szybkiego procesora. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, cidik napisał(a):

Philips od jakiegoś czasu ma problemy z Androidem, stąd zapewne decyzja o własnym Titan OS. Android też od zawsze najgorzej działa właśnie na Philipsach. W zasadzie nie wiem co w nim takiego poza Ambilight , które można zrobić samemu. Każdy markowy TV jest lepszy od Philipsa, a tak naprawde od TP Vision

Netflix, Amazon, YouTube, Disney+ i Viaplay oraz ma być C+ online. Na razie bieda.

 

Zrzut-ekranu-2024-01-25-o-11.07.03-scale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.. Philips 2024:

SoC NovaTek: Titan OS - PUS7009, PUS7609, PUS8009, PUS8109, PUS8309, PUS8609, PUS8909, PML9009, OLED759.

SoC MediaTek: Google TV 12 - PUS7409, OLED809, OLED909, OLED959.

8 godzin temu, aro napisał(a):

Czyli najlepiej jak Philips(od 1998 roku cały czas ta firma jest moim jedynym wyborem)to z Google TV z tego wynika @Wodnik Szuwarek?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...