Skocz do zawartości

Najlepszy polski kanał FTA na Hot Birdzie to. . .


XYZ
 Udostępnij

Najlepszy polski kanał FTA na Hot Birdzie to. .  

183 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Najlepszy polski kanał FTA na Hot Birdzie to. .

    • Tele5
      8
    • Polonia1
      3
    • TVS Silesia
      19
    • TV Puls
      82
    • TVN Warszawa
      12
    • Patio TV
      2
    • ITV
      1
    • 4fun.tv
      31
    • TVP Kultura
      29
    • TVP Polonia
      8


Rekomendowane odpowiedzi

Zdecydowanie Puls Tv. Lecą tam ciekawe filmy, klasyka seriali między innymi mój ukochany MacGyver :brawo: (ostatnio poszerzyli oferte do 2 odcników w jednym dniu). Ciekawe programy jak Wszystkie słowa dozwolone, Inna Twarz, Wydarzenia dnia, Ale numer! i Czy jesteś Mądrzejszy od piątoklasisty. Nawet bajke znajdziemy tu i to nie byle jaką bo to klasyka sama w sobie czyli słynni Flinstownowie. Też są nawet dobre wiadomości tu mają. A więc mój wybór to PulsTv. :jupi:

 

Ale TVP Kultura to u mnie numer dwa bo to też bardzo dobry kanał. Leci tu dużo bardzo ciekawych filmów, dużo koncertów i to nie byle jakich (ostatnio leciał koncert Santany, Foo Fighters, Red Hot Chilli Peppers i Jacka Kaczmarskiego. Dużo jest tu też ciekawych programów. Jest to nasze takie polskie arte. :D

 

Jeśli chodzi o inne kanały FTA to też jest co na nich oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Wybrałem TV Puls, bo jest to kanał, któremu najbliżej do polskiej czołówki kanałów z największą oglądalnością i przez to, że jest kanałem ogólnopolskim, spośród wymienionych nie ma sobie równych. Ale lubię też oglądać inne kanały, m.in. VIVA polska (tu niewymieniona), 4fun.tv i inne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

No jasne że najlepszy jest ........ polonia1 włączając go można poczuć klimat kanału który zaśmieca satelite i listy kanałów. Najdłużej oglądałem go 5 minut , potem nie wytrzymałem i wolałem oglądać jakiś arabski kanał w którym chociaż były aktualne rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...