Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oooo ! Dokładnie zawsze się dziwiłem że 4Fun media nie postawiło na stację z muzyką "Retro"

Ale powiem wam że projekt "Rap" był całkowicie źle wprowadzony ponieważ pod marką która była kojarzona (i która posiadała daną grupę odbiorców) wprowadzili nowy produkt pod tym samym "szyldem".Figurski się nie postarał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce tylko 1 nadawca to potrafi, chociaż tak, jak większość jest uzależniony od wyników oglądalności. Moim zdaniem RBL.TV jest nadal utrzymywany tylko ze względu na obecność w sieciach kablowych. Jeżeli sieci kablowe, a przynajmniej te większe zaczną rezygnować z RBL.TV, to ten kanał prawdopodobnie zakończy nadawanie. Nawet powrót do rockowego profilu niewiele by zmienił ponieważ trudno byłoby im przekonać do zmian byłych widzów, chyba, że zmieniliby nazwę na bardziej charakterystyczną dla kanału rockowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie !!! Zapominając o tym że stacja była rockowa/potem rapowa włączyć i dać jej całkowicie nową "czysta kartę" stacja naprawdę robi wrażenie ! Przeplatanie aktualnych hitów z kawałkami z przed 5/10 a nawet 20 latami dobra sprawa ! :) Są też widoczne kawałki które nasze muzyczne stacji typu "Hity na czasie w kółko 10 tych samych piosenek" pomijały

 

Tylko jak dla mnie stacja powinna przejść całkowitą zmianę graficzną również z nazwą i logo. Może chcą wypełnić miejsce za Vivę ? Również nie rozumiem 4Fun żeby trzymać dwie podobne a zarówno lekko różne stacje na rynku - ale coraz bardziej podoba mi się RBL nawet lepiej od 4Fun a :P ... trochę obraz piksele ale to już problem techniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ile zmian może przejść jedna stacja? Jeszcze w styczniu była rockowa, w marcu rockowo-hip hopowa, potem hip-hopowa, w wakacje hip-hopowo-elektroniczna, a po wakacjach popowa ze starszymi kawałkami. Obecnie już rzadko na nią zaglądam, więc mam pytanie - czy w Polisz Rajdzie leci jeszcze 100% rapu? Bo jeśli tak to dobrze, chociaż tyle...

 

W najbliższy czwartek w Orange Music będzie gościć Kamila, 17-letnia "gwiazda" z mojego miasta, poziomu nie opiszę ale zobaczcie jej piosenki sami:

i
. Tak bardzo rebel...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tej Kamili... :) Tak w ogóle to moi znajomi mówią "erbeel" i jak ja im mówiłem "rebel" to nie wiedzieli o co chodzi. Widać stacja wcześniej była mniej znana.

W Polisz Rajdzie ostatnio widziałem kawałek rockowy, co mnie ucieszyło. :D

A co do obecnego profilu to może nawet fajnie to wygląda to może fajnie ale niech zmienią nazwę... A to, że puszczają "Royals" to fajnie ale kawałek nie pasuje do profilu CHR i do takich odbiorców. Bardziej pasuje do Stars TV czy VH1, a w radiu do RMF FM i ZETki, czyli tak jak grają. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w sumie dobrze, że jej nie kojarzycie :P W Bielsku-Białej ładną bekę z niej cisną. Znam nawet osobiście osoby które występowały w "Weź Mnie Tam" :D

 

A co do RBL - wyjaśni mi ktoś jaki oni teraz format grają? Bo @Marek1991 napisał to tak, że nic z tego nie zrozumiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc mam pytanie - czy w Polisz Rajdzie leci jeszcze 100% rapu? Bo jeśli tak to dobrze, chociaż tyle...

 

Playlista jest taka jak była pół roku temu - trochę hip hopu, potem nagle Hey, albo Kazik i znów 10 kawałków hip hopowych ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Media zaczęły o niej pisać po tym co odwaliła na VMA (było pełno memów o tym na necie, nawet rihanna patrzyła na to z obrzydzeniem :), najlepsze jest to że na yt są nagrania jakiegoś jasnowidza z 2007 roku , który wiedział co się stanie z hanną montaną około 2013 roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo @Marek1991 napisał to tak, że nic z tego nie zrozumiałem.

Szczerze to nawet sam nie wiem jak opisać tą playlistę do TRACE znanego kiedyś z c+ daleko im a od 4Fun też się różnią ale nie znacznie.Nawet kiedyś Viva i Viva Plus się więcej różniły niż 4Fun od RBL. Polecam raz spędzić kilka chwil z tą stacją.Ciekawe czy to pomysł na stałe czy też nie ?

PS Z technicznych rano dodali nawet tą pogodę z horoskopem co na 4Fun w innej grafice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...