Skocz do zawartości

4FUN GOLD


Krisss16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wygląda na to, że zmiana wizerunku Rebel:tv nie była dobrym pomysłem, ponieważ na kanale ponownie dominuje muzyka rockowa. Osobiście jestem z tego bardzo zadowolony, tym bardziej że Rebel:tv wreszcie stał się kanałem rockowym z prawdziwego zdarzenia.

Również to zauważyłem i jest to genialna wiadomość :D Jedyna stacja poza czwórką na której jest prawdziwa muzyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Włączyłem dziś telewizor około godziny 7 rano na Rebel TV i aż mnie zamurowało:pasmo reklamowe Mango TV.Sprawdziłem na Disco TV i to samo dokładnie pasmo Mango TV.Tylko nie było go na 4fun TV.Paranoja.Nie dość,że coraz gorsza muzyka,sms zasłaniające prawie pół ekranu to jeszcze telezakupy.Szok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Na początku września 2012 roku do Grupy 4Fun Media dołączył Marek Osada, który objął stanowisko dyrektora muzycznego stacji Rebel TV. W październiku kanał Rebel TV otrzyma nowe oblicze.

Do zadań Osady należy m.in. opracowanie i wdrożenie strategii muzycznej rebel:tv, nadzór nad kontentem muzycznym oraz kontakty z wytwórniami muzycznymi. Osada dołączył do powołanego w lipcu br. Departamentu Programmingu & Produkcji, na czele którego stoi Agnieszka Mokras.

Już w październiku rebel:tv odkryje swoje nowe oblicze. Od strony muzycznej w stacji będzie królować rock we wszystkich jego odmianach. Na playliście będą rządzić hity artystów takich jak: Coldplay, Kasabian, Snow Patrol, U2, Foster the People, Luxtorpeda, Linkin Park i wielu innych.

Źródło http://media2.pl/media/95775-Rebel-TV-N ... tenie.html

Oby również format 16/9 !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe,jakie to będą zmiany.Mam nadzieję,że te zmiany będą na lepsze :D .Poza tym fajnie by było gdyby pojawił się program

w którym widzowie proponują teledyski SMS i one są wyświetlane na antenie.(przepraszam za propozycję,chyba zasługuję na usunięcie tego posta).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał Figurski w Rebel:TV. Wkrótce duże zmiany na antenie!

 

Michał Figurski dołącza do zespołu rockowej telewizji muzycznej Rebel TV, która w jesienią 2012 roku zmieni swoje oblicze na bardziej rockowe. Dziennikarz objął funkcję dyrektora programowego stacji i zapowiada duże zmiany na antenie Rebel TV. Jakie?

 

Michał Figurski będzie odpowiadał za opracowanie i wprowadzenie w życie nowej koncepcji programowej Rebel TV, wdrażanie nowych formatów jak również organizację zintegrowanych projektów specjalnych.

 

Rock obecnie jest z jednym najpopularniejszych gatunków muzycznych, niezwykle pojemnym, budzącym ogromne emocje i dającym duże możliwości antenowe. Nowa ramówka stacji będzie wykorzystywała wszystkie możliwości tego gatunku. Od oprawy graficznej programów, przez ich zawartość muzyczną i merytoryczną aż po promocję. Zaprezentujemy widzom zupełnie nową jakość rozrywki i lifestylu w klimacie rebel. Czas dodać telewizji prawdziwego rock'n'rolla - mówi Michał Figurski

 

Figurski dołączył do powołanego w lipcu br. Departamentu Programmingu i Produkcji, na czele którego stoi Agnieszka Mokras.

 

Jestem przekonana, że wieloletnie doświadczenie i doskonałe zrozumienie realiów komercyjnego rynku, którym może pochwalić się Michał Figurski, zaowocuje powstaniem nowej jakości w segmencie stacji muzycznych - mówi Ewa Czekała, prezes 4fun Media

 

Oficjalny rebranding Rebel TV i prezentacja nowej ramówki są planowane na październik 2012 roku.

 

Michał Figurski to dziennikarz, prezenter oraz producent radiowo-telewizyjny. Z mediami związany od 1993 roku. Współpracował m.in. z Radiem Zet, Radiem Kolor, RMF FM w którym między innymi tworzył i prowadził program "Poplista". Przez cztery lata tworzył "Listę Przebojów" na antenie TVP1, następnie autorski talk-show "Jazda Figurowa" w TV4. W latach 1998-99 pełnił funkcję dyrektora programowego Radia Kolor, a w 2003-2007 był twórcą i dyrektorem programowym Antyradia. Ostatnio związany z Eską Rock, gdzie współprowadził audycję Poranny WF.

 

źródło: media2.pl

 

Czekam aż wreszcie wywalą te półekranowe pola z nazwami utworów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to obecnie najlepszy kanał muzyczny

Tak ale na pewno nie jeśli chodzi o jakość transmisji... Skoro już robią szum w temacie stacji to chyba pokuszą się o dorównanie w parametrach do normalnego poziomu (16:9, wyższy bitrate, EPG) taki jaki ma siostra 4fun.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

no zawartość muzyczna zdecydowanie powyżej średniej krajowej chociaż ze 3 razy widziałem Enrique Iglesiasa (sic!) i inne śmieci komercyjne... czekamy bardzo bardzo na 16:9 i lepszy bitrate. a co z EPG? działa regularnie u kogoś? na PACE od C+ EPG na Rebel pojawia się bardzo rzadko, wskakuje na 2 bieżące audycje. po zmianie kanału już nie ma. myślałem, że to ułomność softu PACE ale może to jednak jakieś testy Rebel... jak u innych z tym EPG? na jakimś dekoderze działa stabilnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...