Skocz do zawartości

Sweet.tv


ms2901
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferta zrobiła się naprawdę fajna, ale ile to podziała w takiej formie to bym się zastanawiał, bo sposób w jaki oni emitują kanały (HLS nawet bez prostego klucza AES, nie mówiąc już o zabezpieczeniach typu Widevine) to raczej nie zadowoli właścicieli praw.

Trochę to wygląda jak ten VisionBox czy jak to się tam nazywało to IPTV co miało nawet C+ i Polsaty Sport w ofercie na każde łącze i szybko się zwinęli...

Swoją droga, CBS Europa obraz kontrolny, Nick Music w zabawny, lekko psychodeliczny sposób się tnie, podobnie MTV 00s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PWojciechowska napisał(a):

Teraz robi się zacnie. Za pakiet z MTV 80, którego nie ma w ofercie żadnej platformy, tylko w Polsat Box Go, Polsat po okresie bezpłatnym życzy sobie 69 zł. Pytanie jak długo utrzyma się cena 1 €.

Łącznie jest kilkanaście kanałów muzycznych, a bardziej obrotni mogą sobie oglądać w zewnętrznych playerach. Ta funkcjonalność jak i cena zapewne nie będzie trwać wiecznie, ale jak jest, czemu nie korzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, PWojciechowska napisał(a):

Teraz robi się zacnie. Za pakiet z MTV 80, którego nie ma w ofercie żadnej platformy, tylko w Polsat Box Go, Polsat po okresie bezpłatnym życzy sobie 69 zł. Pytanie jak długo utrzyma się cena 1 €.

Jest w canal+ online, playnow, wp pilot

Edytowane przez biguslogus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Zuzia napisał(a):

Ale usługa Play nie jest dostępna dla wszystkich ot tak sobie, a sweet.tv owszem.

MTV 80, którego nie ma w ofercie żadnej platformy, tylko w Polsat Box Go, Polsat tak napisała pW@ .Nie widziałem, że PBG jest dostępny jak Sweet.Wobec tego podaj linka na Polsat Box Go za 1 Euro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bgmnt napisał(a):

Oferta zrobiła się naprawdę fajna, ale ile to podziała w takiej formie to bym się zastanawiał, bo sposób w jaki oni emitują kanały (HLS nawet bez prostego klucza AES, nie mówiąc już o zabezpieczeniach typu Widevine) to raczej nie zadowoli właścicieli praw.

 

Nie podpuszczaj, nie podpuszczaj!!! bo zmienią. Zastanawiałem się czy to poruszyć publicznie ale skoro już zacząłeś to nic się nie stanie żebym kontynuował.

 

Dzisiejszą aktualizacją Sweet zaskarbił sobie moją przychylność, na jak długo zobaczymy. To pierwszy raz (wszystkich serwisów nie znam) kiedy mogę dostać strumień TVN24 bez DRMowskiego syfu. Wreszcie można sobie przekleić adres i odpalić kanał w dowolnym playerze jaki chcę: media player classic itp.

W ogóle to ja nie lubię używać wobec DRM słowa "zabezpieczenie", jeśli już, osobiście używam terminu "zaszyfrowane", na pewno jakaś forma szyfracji się z tym wiąże. Mam wrażenie że słowo "zabezpieczenie" jest tutaj zniewagą wobec osób opłacających subskrypcję. Mają płacić a w zamian dostają produkt ograniczony, którego nie mogą sobie uruchomić tam gdzie im najwygodniej. Dobrze że chociaż Kodi sobie z tym jako tako radzi, bo inaczej w ogóle nie mielibyśmy sensownego sposobu na połączenie kanałów od różnych usługodawców w jednym miejscu i wygodnego przełączania - ale i tak nawet Kodi nie potrafi poradzić sobie ze wszystkimi problemami, bo taki Canal+ nie dosyć że stosuje Widevine, to jeszcze decyduje za widza na czym i w jakiej aplikacji może sobie uruchomić zapłacony przecież produkt jeżeli chce korzystać z rozdzielczości HD.

  

7 godzin temu, PWojciechowska napisał(a):

Teraz robi się zacnie. Za pakiet z MTV 80, którego nie ma w ofercie żadnej platformy, tylko w Polsat Box Go, Polsat po okresie bezpłatnym życzy sobie 69 zł. Pytanie jak długo utrzyma się cena 1 €.

 

No raczej nie 69 zł, z tego co wiem ten pakiet jest po 30 zł, całości PB nie trzeba brać żeby mieć MTV.

Edytowane przez michael112
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@michael112 Haha. Myślę, że to jest i tak publiczna wiedza (jak i streamy TVP w 8 Mbps z wiadomego CDN, które już wjechały na różne listy na githubie).

Niestety nie po to ci wszyscy nadawcy tak się bunkrują w tych swoich zabezpieczeniach, żeby to na dłuższą metę przeszło.

A że jest to ogólnie idiotyczne to inna sprawa, bo byle tuner na Enigmie za 300 zł pozwala zrobić cokolowiek z sygnałem satelitarnym, także kodowanym, a w Internecie zabawa w wielkie zabezpieczenia.

Choć z drugiej strony to co robi teraz Sweet to bardziej bym określił mianem nadawania FTA :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bgmnt napisał(a):

 

Choć z drugiej strony to co robi teraz Sweet to bardziej bym określił mianem nadawania FTA :D.

Dokładnie tak, tym bardziej że do oglądania wystarczy adres e-mial.

Jeszcze niech usuną te wszystkie usterki i będzie to serwis numer jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, michael112 napisał(a):

Dzisiejszą aktualizacją Sweet zaskarbił sobie moją przychylność, na jak długo zobaczymy. To pierwszy raz (wszystkich serwisów nie znam) kiedy mogę dostać strumień TVN24 bez DRMowskiego syfu. Wreszcie można sobie przekleić adres i odpalić kanał w dowolnym playerze jaki chcę: media player classic itp.

W ogóle to ja nie lubię używać wobec DRM słowa "zabezpieczenie", jeśli już, osobiście używam terminu "zaszyfrowane", na pewno jakaś forma szyfracji się z tym wiąże. Mam wrażenie że słowo "zabezpieczenie" jest tutaj zniewagą wobec osób opłacających subskrypcję. Mają płacić a w zamian dostają produkt ograniczony, którego nie mogą sobie uruchomić tam gdzie im najwygodniej. Dobrze że chociaż Kodi sobie z tym jako tako radzi, bo inaczej w ogóle nie mielibyśmy sensownego sposobu na połączenie kanałów od różnych usługodawców w jednym miejscu i wygodnego przełączania - ale i tak nawet Kodi nie potrafi poradzić sobie ze wszystkimi problemami, bo taki Canal+ nie dosyć że stosuje Widevine, to jeszcze decyduje za widza na czym i w jakiej aplikacji może sobie uruchomić zapłacony przecież produkt jeżeli chce korzystać z rozdzielczości HD.

 

Pod tym względem sweet.tv to jedna z fajniejszych usług.

 

sweet.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PWojciechowaka@Nie tylko.MTV80 mam też w PlaynowTV.Doszło sporo ale nadal mamy pasy łowickie jak czarne wdowy na Red Top i BBC BritWidoczni te parę spraw jest nie ogarnięcia na tej platformie.

Nie każdy może mieć Play Nów. Ja mam C+ online, Peter, TVN 24 go, Netflix, Disney, Amazon i Apple TV +, Sweet.tv, Telewizje online, HBO Max. Dość. Polsat Box go miałam przez miesiąc. Ale cena zaporowa, wiec Ok, ze można korzystać za niecałe 5 zł. Pytanie jak długo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PW@Twoje stwierdzenie było dostępne tylko wPBG a nie było.Jak to nie każdy może mieć PNB TV Są jakieś zakazy czy trudności w załatwieniu czy to salonie Play czy z ich strony .Ja mam co w stopce a PlaynowBox TV wraz zViaplay Pakiet Podstawowy (z MTV80) za25 zł na 24 m-ce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta miodzio ale martwi co chwile problem techniczny z którym jaka widać nie potrafią poradzić sobie od kilku dni do tygodni a mimo zgłoszeń i tak nie reagują zawsze a jak już to problem powraca, zaraz się okaże że kolejne kanały usuną te które sprawiają problemy techniczne. Na tę chwilę obserwacja ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, michael112 napisał(a):

Na CBS pasy łowickie nagminnie przeplatają się ze zwykłymi programami. Mam nadzieję że to przejściowe problemy techniczne a nie znowu "audycje niedostępne z przyczyn licencyjnych" jak na TVP GO.

Podobny numer z TVP 3 robi Televio. Na czas serwisów lokalnych stoi ten komunikat .Jest to żałosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...