Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Byłoby dziwnie, gdyby TVP Kultura (lub inny kanał siostrzany) emitował ,,Janosika" w starej wersji 4:3, jeśli sama TVP te pozycje odświeża. Film pt. ,,To ja, złodziej" leci ostatnio bardzo często, zwłaszcza w TVP1\2 HD, gdyż świetnie został odnowiony + HD.

 

W najbliższym czasie film pt. ,,To ja, złodziej" poleci: śr, godz. 01:15, powt. 20:20, TVP1;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 7 lipca na kanałach TVP pojawiła się nowa pozycja - "TVP Poleca". Jest on poświęcony kanałom tematycznym telewizji publicznej (dzisiaj ma przykład TVP Seriale). Melodia czołówki to sygnał z czołówki reklamy Jedynki, a tyłówki to sygnał tyłówki reklamy Dwójki

 

vlcsnap-2012-07-10-10h11m22s241.png

 

http://www.youtube.com/watch?v=3HcCDnSG ... e=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Związku ze śmiercią Andrzeja Łapickiego TVP1 zamiast kolejnego odcinka serialu ''07 - zgłoś się'' o 22:25 wyemituje film ''Wesele'' z 1972r. a w TVP Kultura o 19:05 zamiast ''Tańca z mieczami'' wyemitował o 19:05 film ''Wszystko na sprzedaż'' a o 20:45 zamiast filmu ''Boskie jak diabli'' jest emitowany film ''Jak daleko stąd, jak blisko''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość techniczna transmisji internetowych z igrzysk jest tragiczna. O o proporcjach obrazu to oni chyba nie słyszeli. Na pełnym ekranie obraz jest tak rozciągnięty i przycięty, że nawet nie widać znaczka TVP. A tak się chwalili tymi transmisjami.

 

https://satkurier.pl/news/76966/lond ... na-io.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, wszyscy znienacka chcą nadawać w HD, jak tylko Telewizja Trwam zapukała do drzwi :lol2:

Ja już dawno chciałem główne kanały TVP, Polsatu i TVN w HD w naziemnej zamiast tego szmelcu co jest. I byłby porządek. A teraz - jak woleli najpierw zgarnąć po kilka stacyjek SD dla siebie - będzie jeden wielki galimatias z wprowadzaniem HD. Sami sobie winni - teraz niech nie płaczą że nierówność podmiotów. TVP przynajmniej postępuje klarownie - od razu dali HD do naziemnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Trwam w DVB-T jest już wręcz zaklepane. Zobaczcie w ten dokument. KRRiT moim zdaniem ugnie się pod takim naporem odbiorców. Ja osobiście nie mam nic przeciwko Trwam. Jeszcze tylko jedna.rzecz mnie martwi, że odbiorcy chcą SD zamiast HD. I ciekawe kto oferował Trwam HD. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trzy miejsca w Muxie powinna dostać TVP ( TVP Seriale ,Rozrywka ,Dokument) cała NTC by na tym zyskała ,dla przykładu TVP Seriale byłby jedynym kanałem stricte filmowym ,podobnie TVP Dokument jest tyle ciekawych reportaży które można by pokazać .TVP ma możliwości żeby od razu zacząć właściwą emisję ,inni musieli mieć "okresy przejściowe", które trwały całymi miesiącami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trwam w DVB-T jest już wręcz zaklepane. Zobaczcie w ten dokument. KRRiT moim zdaniem ugnie się pod takim naporem odbiorców. Ja osobiście nie mam nic przeciwko Trwam. Jeszcze tylko jedna.rzecz mnie martwi, że odbiorcy chcą SD zamiast HD. I ciekawe kto oferował Trwam HD. :lol:

 

Zebyś się nie zdziwił z tym zaklepaniem. A jak ksiądz Sowa (kolejny dubel TVN) też stanie do konkursu na kanał społeczno religijny to jak myślisz kto wygra?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, wszyscy znienacka chcą nadawać w HD, jak tylko Telewizja Trwam zapukała do drzwi :lol2:

Ja już dawno chciałem główne kanały TVP, Polsatu i TVN w HD w naziemnej zamiast tego szmelcu co jest. I byłby porządek. A teraz - jak woleli najpierw zgarnąć po kilka stacyjek SD dla siebie - będzie jeden wielki galimatias z wprowadzaniem HD. Sami sobie winni - teraz niech nie płaczą że nierówność podmiotów. TVP przynajmniej postępuje klarownie - od razu dali HD do naziemnej.

 

No i to jest kolejny dowód na to, że o. Rydzyk jest dobroczyńcą dla polskich mediów. Najpierw z RM pomógł w przestawianiu się na fale UKF, później z TV Trwam zwiększył zainteresowanie NTC, a teraz przyśpieszy wprowadzenie do NTC kanałów HD :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te same transmisje można oglądać na oficjalnej stronie EBU, bez psucia transmisji przez TVP http://www.eurovisionsports.tv/london2012/index.html

 

WIELKIE DZIĘKI za link (szkoda, że dopiero teraz zajrzałem w ten wątek...) :D!

 

Za 8 minut mecz siatkówki Serbia - Niemcy :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie trzy miejsca w Muxie powinna dostać TVP ( TVP Seriale ,Rozrywka ,Dokument) cała NTC by na tym zyskała ,dla przykładu TVP Seriale byłby jedynym kanałem stricte filmowym ,podobnie TVP Dokument jest tyle ciekawych reportaży które można by pokazać .TVP ma możliwości żeby od razu zacząć właściwą emisję ,inni musieli mieć "okresy przejściowe", które trwały całymi miesiącami

TVP Seriale już w mamy w MUX4 i niech tak pozostanie - za to chętnie wsadziłbym tam TVP Info a w jego miejscu w MUX3 kanały regionalne które to podobno mają powstać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przeinaczacie fakty ,nie ma czegoś takiego jak mux4 - Polsat wykupił nadajniki od Info FM i nadaje z nich swoje cuda powszechnie nazwano to mux4 ,chociaż z Emitelem nie ma to nic wspólnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP dalej "gwiazdorstwo" w głowie za niemałe pieniądze. Ciekawe czym ten pan się tak zasłużył poza tym że jest znany? Chyba tylko tropieniem PiSu, bo do tropienia innych jakoś mu brak albo odwagi albo charakteru. Poza tym ujawnionych zostało parę delikatnie mówiąc przekłamań tego duetu z Morozowskim.

http://niezalezna.pl/31529-tvp-wyda-35- ... kielskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Peter Parker
Trochę przeinaczacie fakty ,nie ma czegoś takiego jak mux4 - Polsat wykupił nadajniki od Info FM i nadaje z nich swoje cuda powszechnie nazwano to mux4 ,chociaż z Emitelem nie ma to nic wspólnego

A co ma EmiTel do nazewnictwa? Czy trzeba mieć umowę tylko z tą firmą, żeby nazywać swoją ofertę MUX4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rudziński to już były dziennikarz Eurosportu,który pracuje obecnie w TVP. Wyrzykowski współpracuje z TVP tylko podczas Igrzysk Olimpijskich. Ten od kolarstwa jest najlepszym komentatorem TVP na tej imprezie w mojej ocenie. Rudziński bardzo dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...