Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Farfał to rozumiem, ale te propozycje, które się przewijają ostatnio to tak, jakby PIS wstawił do TVP Macierewicza, albo jeszcze gorzej.... Kononowicza :D. Moim zdaniem powinni przywrócić Farfała i tyle. Wcześniej im nie przeszkadzał, to i teraz nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się,że były Prezes Farfał na dlugo zostanie zapamietany,chociaż byl tak krótko.On nie był z mojej opcji ideowej i politycznej /pies ją drapal/,ale dal mi , chociaż na krótko ogladnać komercyjne TVP HD i TVP Sport.Zadziałal w poprzek wszystkim układom w TVP i PL,dlatego stal sie dla światka satelitarnego tym " Kimś". Żadni Dworaki i Lisy tego nigdy nie powtórza , oni nie są nasi, jacyś tacy libaralni.....itd.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że Dworaka dali do KRRiT. On by sie nadawał na prezesa, przynajmniej nie jest zacietrzewiony politycznie jak Lis czy Wołek. Doswiadczenie ma, jako tako by może było. O platformie TVP to już zapomniałem, nie przypominajcie mi, bo takiej wtopy świat nie widział. Było minęło, nie wróci, koniec kropka. Nikt z rządzących się o tym nawet nie zająknie. Kurtyna milczenia, porozumienie ponad podziałami partyjnymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie można za darmo oglądać TVP Sport i TVP HD.

Jak za darmo? A za co ja niby płacę abonament RTV? Chcę oglądać to za co zapłaciłem.

Czepiacie się słówek. Wiadomo, że trzeba opłacić abonament, tak samo jak wiadomo, żeby coś oglądać trzeba kupić telewizor i antenę. Co nie znaczy, że kanały TVP (poza TVP HD i TVP Sport) to kanały płatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jak dla mnie najlepszym prezesem był Wildstain. Kiedy on był prezesem telewizja miała jakąś wizję. Teraz odpolitycznienie telewizji nastąpiło. PO rządzi. Nikomu i chyba już się nie uda odpolitycznić mediów. A co do Dworaka, to człowiek platformersów więc nic się nie zmieni, no poza tym, że PO będzie górą.

Co do platformy TVP to liczyłem na nią, i się przeliczyłem. Szkoda, może kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Z dnia na dzień już się według Ciebie wszystko zmieniło? Dworak ma być w Krajowej Radzie Radiofonii i Telewizji a nie w TVP. Widzę, że trochę Ci się pomieszały instytucje. Wildstein w sprawie platformy nic nie zrobił dlatego dla mnie prezesem numer 1 w ostatnich czasach był Farfał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeżeli już tak odkopujemy starych i dawno zapomnianych (na szczęście!!) prezesów TVP, to trzeba przyznać, że prawdziwy okres rozkwitu telewizji publicznej przypadał na prezesurę Roberta Kwiatkowskiego. To za jego czasów TVP najlepiej się rozwijała, powstawały nowe programy, przechodzili najlepsi dziennikarze ze wszystkich stacji. Był to też bodaj jedyny okres, kiedy TVP była naprawdę niezależna politycznie i światopoglądowo. Ale wszystko co dobre, szybko się kończy. Każdy kolejny prezes był tylko gorszy od poprzedniego, zaczęło się upolitycznienie i wszechobecna klerykalizacja. Niestety, ostatnie lata pokazały dobitnie, że Kościół nie jest w stanie tworzyć dobrych mediów publicznych (niespodzianka...). Dlatego też nie ma szans, żeby w najbliższych latach cokolwiek w TVP się zmieniło. Nad czym bardzo ubolewam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klerykalizacja, jak ją nazywasz, jeśli już, to zaczęła się nie po Kwiatkowskim (vel."nie było żadnej afery Rywina" - ciekawe skąd on to wie :lol2:), lecz wiele lat przed. Kwiatkowski nic w tej sprawie nie zrobił, podobnie jak cała lewica, mocna tylko w gębie, a do działania odwagi brakuje. Zresztą wg mnie pokazywanie od czasu do czasu programu religijnego to żadna klerykalizacja tylko część misji TVP. Klerykalizację to widzę, ale w innych sferach życia np. w szkole, w wojsku (ksiądz-generał :lol2:) ale to nie temat do dyskusji tutaj.

Co do tego, który prezes najlepiej się przysłuzył, to przypomnijcie mi, za kogo to wprowadzono TVP Sport, TVP HD i TVP Historia? Czy czasem nie za tego "wrednego" PiSu? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

CO do Kwiatkowskiego, to rzeczywiście odnosił on "sukcesy". Największym sukcesem było przyznanie sobie nagrody (TVP) przez jakąs tam instytucje europejską czy coś takiego. Następnego dnia dziennikarze TVNu odkryli, że nie ma takiej instytucji i że żadna nagroda nie została przyznana. Jeżli Kwaitkowski jest ok. to ja nie wiem, jaką masz zasłonę dymną przed oczami. Szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...