Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twoja edycja na tę chwilę to 54 minuty temu, mój post dodano 55 minut temu... Gdybym przypadkiem nie wrócił się do tego posta nawet bym nie miał pojęcia że do mnie się tam odnosisz i zaraz by bylo, że pomijam niewygodne tematy.

 

Pozostaje przy swoim zdaniu. Chciałeś komentarza i go otrzymałeś.

Edytowane przez Ipo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już to kiedyś ironicznie ująłem, powinni zgasić światło i niczego nie produkować, w końcu wszystko jest kosztem.

Spółka musi normalnie działać, utrzymywanie kanału sportowego bez praw sportowych także może być problematyczne. Nie my jesteśmy od tego aby rozstrzygać czy zakup praw jest dla spółki opłacalny długofalowo, czy nie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż przez 20 lat dziennikarz i rzecznik prasowy więc zaznajomiony z mediami, a nie aktor który nie wykonuje nawet żadnych etatowych obowiązków będąc zatrudnionym. Chyba więc na plus.

 

Tak na marginesie Beatka Fido pojawi się w nowym serialu TVP1 "Matylda" który będzie miał premierę 10 marca. Ładnie się ustawiła, naprawdę. Ciekawe kiedy to się skończy, w ile projektów które jeszcze nie miały premierę została wkręcona.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP będzie miała, swój program śledczy. Już nie mogę się doczekać tego jak to będzie wyglądało, zwłaszcza że palce w tym maczać mają ludzie z Wirtualnej Polski. Zapewne będzie to program tak obiektywny w tropieniu afer, jak 19.30 w przekazywaniu wiadomosci. Raczej nie spodziewam się, że ci śledczy będą węszyć, w brudnych sprawach obecnej władzy. Zapewne głównym zainteresowaniem, będzie się cieszył Kościół. Zapowiada się taki program jak miała Gargas, tylko z odwróconymi wektorami.                                           https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-program-sledczy-redakcja-sledcza-bianka-mikolajczyk 

  • Popieram 4
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą różnicą że Rachoń zaczynał jako rzecznik a skończył jako dziennikarz. Tu mamy sytuację odwrotną :)

Poza tym przez wiele lat pracował w Polsacie i wielu innych dużych mediach.

Nie będzie także dziennikarzem czynnym, ma odpowiadać za sprawy korporacyjne. Trochę naciągane porównania.

Bynajmniej jak dla mnie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Mr. Music napisał(a):

@IpoAle Rachoń, również rzecznik, Ci przeszkadzał. Nie widzę oburzenia @dvbtowiec

Wskaż mi takiego posta bo ja zupełnie sobie tego nie przypominam. Mam go jak i całą Republikę głęboko gdzieś. Nie komentuję nawet tego wątku.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa informacja o finansowaniu TVP

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/tvp-ile-zarabia-pieniadze-z-budzetu

Cytat

Telewizja Polska 220 mln zł z ogólnej rezerwy budżetowej na bieżące funkcjonowanie - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. - Jesteśmy w trakcie uzgadniania terminów wypłaty kolejnych transz, które pozwolą na stabilne funkcjonowanie spółki- zapewnił pracowników likwidator spółki, Daniel Gorgosz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to wrzucić. Nie jestem zwolennikiem takich zastrzyków pieniędzy publicznych, ale jeśli Krajowa Rada nie chce dać pieniędzy to rozumiem to w takiej sytuacji. Jeszcze do tego weźmy pod uwagę w jakim stanie finansowym pozostawiono TVP po 8 latach poprzednich rządów.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy portal pisząc artykuł sie zagalopował ale wynika iż ma powrócić "Kawa Czy Herbata?" do TVP.

Cytat

Od września 2024 roku widzowie ponownie będą oglądali Chylewską na antenie TVP. Ma prowadzić "Sport" po "Wiadomościach" i serwisy sportowe w TVP Info. Będzie też gospodynią “Kawy czy herbaty?”.

https://bydgoszcz.naszemiasto.pl/paulina-chylewska-wraca-do-tvp-dziennikarka-z-bydgoszczy/ar/c13-9631371

 

Edytowane przez Mateusz2006
Dodanie cytatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, dvbtowiec napisał(a):

Jak rozumiem ktoś sobie prywatnie robi archiwum treści TVP, do ktoryxh prawa ma TVP i się dziwią że telewizja wnioskuje do YT o

Przypominam iż archiwum na Woronicza skasowało z własnych zasobów odcinki Sondy np 3 na 4 z 1980 roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...