Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, Sorek21 napisał(a):

https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.wp.pl/12-sekund-tyle-czasu-mowiono-o-wosp-w-wiadomosciach-tvp-6860891690162848a%3famp=1  

 

Ale żenada w TVP. Jeszcze powiedziane w stylu przed użyciem   skonsultuj się z lekarzem lub fspameutą. 

Rzeczywiście to jest "tragedia" 😂. Dla porównania w  tzw. "wolnych mediach" oPOzycyjnych Caritas był  wielokrotnie opluwany w głównym wydaniu Faktów TVN. To jest żenada!

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie Wasza nowoczesna tolerancja poglądów?

Prawie minutę  o WOŚP tu naliczono. Nie dość o akcji z twarzą antyrządową?

Dziś datek łatwo można złożyć na prawie wszystko i prawie dla wszystkich. Podstawianie puszek pod nos mało eleganckie. Nawet jakiś sponiewierany przez film Sekielskich ksiądz (oczyszczony z zarzutów przez sąd) zbiera kasę na pozew przeciw panom S. I zebrał ponad 20 tysi.

Mnie akurat nic nie dziwi. nawet 5/6 opinii na forum.  Młodość, może niewiedza...Pan Jurek to nie postać spontaniczna. To postać długofalowo wykreowana.

Jak nieliczna młodzież ryzykując szkołę, studia, kariery walczyła o dzisiejsze możliwości wymiany poglądów (choćby) reszta słuchała audycji Towarzystwa Przyjaciół Chińskich Ręczników. Potem demokratycznie przesiedli się na Kręciołę.Tyle w temacie.

To ma się swoich idoli. G....burza o p. Jurku przelała się niegdyś więc nie ma co wracać. Nikomu jak widzę nie przeszkadza szara otoczka WOŚP. Bylejakość i kręcenie lodów. Wszak 5% na statutową działalność to kupka grosza.Głównie dla familii.

 

Nie dziwi opinia , że p. Riedi przeprosiła. O co kaman? Nie ma tematu. Zawieszenie, a jakże oburzające. I szukanie tematów zmiękczających.

 

 

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

25 minut temu, zygaj napisał(a):

 

Prawie minutę  o WOŚP tu naliczono. Nie dość o akcji z twarzą antyrządową?

Z jaką twarzą? Jedyne co jedyna twarz tej akcji czyli Owsiak mówi o rządzących to nie przeszkadzajcie skoro nie pomagacie.

Wyjdź i przewietrz się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zygaj napisał(a):

Nikomu jak widzę nie przeszkadza szara otoczka WOŚP. Bylejakość i kręcenie lodów. Wszak 5% na statutową działalność to kupka grosza.Głównie dla familii.

Ale co konkretnie przeszkadza. Robią coś nielegalnego? I nikt tego do tej pory nie wychwycił mimo tylu kontroli, czy wpisujesz się w kampanię oszczerstw, którą w tym samym wpisie potępiłeś? 

 

Co do 13s. Zamazywali już serduszka. Skoro uważają że w 8s czy 13s można zrelacjoniwać akcję w której bierą udział miliony ludzi w Polsce i na świecie, sami sobie wystawiają świadectwo. 

  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jakie to nowoczesne. "Nie ma z kim rozmawiać". Słowo wytrych  dla braku argumentów.

Można mieć zdystansowane zdanie, no nie?

Szczególnie gdy ci charytatywni herosi zgromadzili majątek ok. 40 mln zł nie pracując nigdzie indziej oprócz spółek związanych z WOŚP.

Oczywiście z WOŚP nie czerpią nic.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zygajzadałem Ci proste pytanie czy ogłosiłeś na forum przestępstwo w swojej wypowiedzi którego nie widzą przez 31 lat prokuratura, Urząd Skarbowy i wszelkie inne służby kontrolujące wydatki WOŚP, czy to po prostu oszczerstwo?

Godzinę temu, zygaj napisał(a):

 i kręcenie lodów.

 

Masz honor żeby przeprosić, czy przedstawisz jakiś dowód?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nie zgłosił, nie zrobił tego nikt. Przez tyle lat są tylko oszczerstwa zupełnie bez jakiegokolwiek pokrycia. Fundacja WOŚP podlega corocznym kontrolom które nic nie wykazują. To tylko medialny bełkot, ataki które nasiliły się po roku 2017 kiedy to WOŚP przeniósł się do TVN. Polecam film "Fenomen" o Jurku i całej akcji który jest obecnie w kinach. Tam jest trochę na ten temat.

Edytowane przez Ipo
Literówka
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film "Fenomen" . Proszę popatrzeć na autorów (m.in. Waglewski  promotor p. Jurka w latach komuny Rozgłośnia Harcerska i Trójka). No i dFlights. Tyle wystarczy.

Jeśli z tego czerpiecie wiedzę to gratuluję wyobraźni. Mnie zwaliła z nóg ta opinia z premiery filmu:

...pokazuje też jego przemianę – z beztroskiego hipisa w lidera ogromnego  ruchu.

Jeśli ktoś myśli , że w latach stanu wojennego i trochę po w przestrzeni medialnej było miejsce dla "beztroskiego" hipisa bez wiedzy i akceptacji właściwych służb to "gratuluję" wykształcenia historycznego.

2. kręcenie lodów w Polsce nie jest karalne póki nie udowodni się złamania konkretnego paragrafu. Jak widać na liście spryciarzy różne nazwiska. Wam spodoba się nazwisko pewnego b. wójta.  Tylko, że jemu też nic nie udowodniono.

Za starej władzy 2015 r  CBA przeprowadziła kontrolę WOŚP i  cytat "wykazała liczne błędy formalne w dokumentach księgowo-finansowych oraz projektowych ". Chodziło tu m.in. o omijanie ustawy o zamówieniach publicznych.

3. Pan Jurek to oczywiście gigant filantropi ale jak piszą spolegliwe  media lubi gadżety i jeździ autkiem za ok. 500 tys.  . Sam twierdzi, że nie zarabia na WOŚP tylko w spółce wyciąga z 10 tyś miesięcznie.

 

Edytowane przez Kirk
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, zygaj napisał(a):

Sam twierdzi, że nie zarabia na WOŚP tylko w spółce wyciąga z 10 tyś miesięcznie.

Czyli to Cię boli.

Pracuje, to zarabia LEGALNIE.

Odsyłam do wątku już to jest poruszane.

 

26 minut temu, zygaj napisał(a):

2. kręcenie lodów w Polsce nie jest karalne póki nie udowodni się złamania konkretnego paragrafu.

Skoro nie ma dowodów, to nie ma "kręcenia lodów" jak sam to nazywasz.

To są wyłącznie pomówienia. Dziękujemy za wyjaśnienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na każdą okoliczność jest metoda.

35 osób zatrudnionych w fundacji  zarabia coś ok. najniższej krajowej  i to w Warszawie.  Co za fajni i tani fachowcy (bo tak o nich wyraża się szef) Wierchuszka (zarząd i księgowa ok. 9,5 tys.) Wg oficjalnych papierów. Nijak te drobne nie sumują się w miliony. Nic mi do tego, że komuś to nie przeszkadza.

Zresztą po co drążyć.

Ja tylko wyraziłem zrozumienie, że TVP ograniczyła do minimum info o WOŚP. I tyle. Reszta sprawa wtórna. Sam mam dystans (i to od 2013) do tego przedsięwzięcia. Akcja jednak mi nie wadzi i nikomu nie odradzam wspomagania.

Dziś na "rynku" pomocowym też jest konkurencja. Każda stacja promuje swoją.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fundacja sama się nie zrobi, musi być trzon który na nią pracuje. Wolontariuszy możesz znaleźć na jednorazowe akcje, ale ludzie z czegoś muszą żyć.

Zarobki w fundacji to promil wszystkich wydatków na akcje charytatywne.

 

28 minut temu, zygaj napisał(a):

Dziś na "rynku" pomocowym też jest konkurencja. Każda stacja promuje swoją.

Fundacje to nie działalność komercyjna. Każda pomoc się liczy i dobrze jest promować każdą społeczną akcję czyniącą dobro.

Edytowane przez dvbtowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, zygaj napisał(a):

35 osób zatrudnionych w fundacji  zarabia coś ok. najniższej krajowej  i to w Warszawie.  Co za fajni i tani fachowcy (bo tak o nich wyraża się szef) Wierchuszka (zarząd i księgowa ok. 9,5 tys.) Wg oficjalnych papierów.

Jakich oficjalnych papierów? Bo sprawdzając na szybko sprawozdanie finansowe za 2021 rok to przeciętne wynagrodzenie pracownika organizacji z pominięciem członków organu zarządzającego organizacją to 8 264,51 PLN. To chyba nie jest najniższa krajowa.

A co do uczciwości Owsiaka, skoro przez tyle lat rządzący, którzy nie darzą go sympatią nic na niego nie znaleźli to dla mnie jest to najlepszy dowód, że jest niewinny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, mrozio11 napisał(a):

 

A co do uczciwości Owsiaka, skoro przez tyle lat rządzący, którzy nie darzą go sympatią nic na niego nie znaleźli to dla mnie jest to najlepszy dowód, że jest niewinny. 

Skąd pewność że chcieli znaleźć. Może to tylko teatr dla ludu tak jak w wielu innych sprawach.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zygaj napisał(a):

Dyskusja zbacza, ale argumenty takie sobie.

Film "Fenomen" . Proszę popatrzeć na autorów (m.in. Waglewski  promotor p. Jurka w latach komuny Rozgłośnia Harcerska i Trójka). No i dFlights. Tyle wystarczy.

 

Reżyseria Małgorzata Kowalczyk, producent Dominika Kulczyk i jej jest dFlights  Tu masz autorów tego filmu  https://filmpolski.pl/fp/index.php?film=1262729 wiem gdzie Ty widzisz Waglewskiego wśród autorów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście WOŚP co roku organizuje wielka ogólnopolską czy wręcz światową akcję, w którą angażuje się mnóstwo osób i taja akcja powinna być w sposób Propocjonalny odnotowana, bo trudno szukać drugiej tego typu to akcji( moze jeszcze szlachetna paczka) . Nie zapominajmy jednak, ze Owsiak nie unika krytyki TVP jak i nie stroni od polityki. Wiec jest jak jest. Ja na miejscu TVP bym zrobil taki GAMECHANGER, czyli Owsiak jedzie po nas, a my w odpowiedzi szeroko relacjonujemy kolejny finał. Niestety włodarze i na Nowogrodzkiej i na Woronicza są są za to za głupi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Ipo napisał(a):

Reżyseria Małgorzata Kowalczyk, producent Dominika Kulczyk i jej jest dFlights  Tu masz autorów tego filmu  https://filmpolski.pl/fp/index.php?film=1262729 wiem gdzie Ty widzisz Waglewskiego wśród autorów?

Z tego co można wyszukać w sieci Pan Waglewski był na premierze filmu.  https://viva.pl/styl-zycia/film-dokumentalny-fenomen-w-kinach-juz-20-stycznia-2023-czego-dowiemy-sie-z-filmu-o-tworcy-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-142533-r1/

Cytat

Na premierę filmu „Fenomen” o Jurku Owsiaku przybyło wiele gwiazd związanych z WOŚP od samego początku, m.in. Patrycja Markowska i Wojciech Waglewski (na zdjęciu poniżej z Jurkiem Owsiakiem na scenie).

 

Coś gdzieś doczytał ale niedokładnie, lub tak przekazali w mediach które czyta lub słucha i powiela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wislok napisał(a):

Ja na miejscu TVP bym zrobil taki GAMECHANGER, czyli Owsiak jedzie po nas, a my w odpowiedzi szeroko relacjonujemy kolejny finał. Niestety włodarze i na Nowogrodzkiej i na Woronicza są są za to za głupi. 

Trochę coś takiego zastosowali, ale na mniejszą skalę, w niektórych ośrodkach regionalnych. Na przykład w Bydgoszczy był kilkuminutowy materiał w głównych "Zbliżeniach" o 18:30.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, dvbtowiec napisał(a):

Z tego co można wyszukać w sieci Pan Waglewski był na premierze filmu.  https://viva.pl/styl-zycia/film-dokumentalny-fenomen-w-kinach-juz-20-stycznia-2023-czego-dowiemy-sie-z-filmu-o-tworcy-wielkiej-orkiestry-swiatecznej-pomocy-142533-r1/

 

Coś gdzieś doczytał ale niedokładnie, lub tak przekazali w mediach które czyta lub słucha i powiela :)

Była mowa również o samym Waglewskim w filmie więc nie dziwi, że pojawił się na premierze. 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...