Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że gdyby miał przygotowywaną ciepłą posadkę w rządzie to pozwoliliby mu złożyć rezygnację, a nie odwoływali.

Mi to wygląda na walki plemienne w partii. Ale kto ich tam wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP Sport w naziemnej, odbudowanie oferty sportowej, reaktywacja Va Banque, Kola fortuny, szansy na sukces, the voice kids i sukcesy osób z tego sukcesu, wspaniała organizacja Eurowizji Junior. Napisałem o plusach moim zdaniem bo nikt tego tu nie zrobi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wislok napisał:

TVP Sport w naziemnej

Akurat nie uważam tego, jako sukces, jak nadawał w internecie za darmo miał więcej praw, niektóre mecze Ligi Europy od grupy do finału, żużlową Ekstraligę, jeszcze niektóre inne prawa np. szkocką z Polakami, skoki w całości.

 

To co najważniejsze było na głównych antenach za PO, a mniej ważne rzeczy też w internecie za free. Uważam, że TVP 3 powinno przejść na HD i tam powinno być więcej lokalnych transmisji sportowych, jak kiedyś np. pokazywano dawne CCC Polkowice w koszykówce kobiet.

 

Pozycja ok. 30 kanału w NTC dla kanału sportowego to przepalanie kasy.

 

Cytat

Kola fortuny

Koło fortuny chyba ma zniknąć, bo oglądalność to jakiś niewypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, bgmnt napisał:

pozwoliliby mu złożyć rezygnację, a nie odwoływali.

 

Został odwołany to dostanie solidną odprawę. Jeżeli by sam zrezygnował to raczej by nie dostał. 

Ja nie wierzę w przypadki, że zwolnienie nastąpiło z dnia na dzień. Każdy kto miał wiedzieć o tym co nadchodzi wiedział. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dvbtowiec napisał:

Z teleturniejami to dyskusyjna sprawa czy to sukces.

To raczej świadczyło o braku pomysłów na ramówkę.

Reaktywowano co się dało.

Nie zawsze wszystko się sprawdza po latach.

Akurat wspomniane teleturnieje maja bardzo udane reaktywacje. Za to TVN ma pomysł na ramówkę 5razy dziennie "Ukryta prawda ".. To ja juz wolę Koło fortuny. 

28 minut temu, kisiel95 napisał:

Akurat nie uważam tego, jako sukces, jak nadawał w internecie za darmo miał więcej praw, niektóre mecze Ligi Europy od grupy do finału, żużlową Ekstraligę, jeszcze niektóre inne prawa np. szkocką z Polakami, skoki w całości.

 

To co najważniejsze było na głównych antenach za PO, a mniej ważne rzeczy też w internecie za free. Uważam, że TVP 3 powinno przejść na HD i tam powinno być więcej lokalnych transmisji sportowych, jak kiedyś np. pokazywano dawne CCC Polkowice w koszykówce kobiet.

 

Pozycja ok. 30 kanału w NTC dla kanału sportowego to przepalanie kasy.

 

Koło fortuny chyba ma zniknąć, bo oglądalność to jakiś niewypał.

🤣 Tak tylko przypomnę MŚ w siatkówce 2014 zakodowane u konkurencji, piłkarska kadra w Polsacie, z LM jedynie mecz finałowy.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...