Skocz do zawartości

Wszystko o TVP


Jacor
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba jest jakaś ustawa :lol2:

 

Ludzie nie piszcie że jest jakaś ustawa jeśli nie widzieliście jej na oczy, wszystko co uchwalił nasz sejm ma za zadanie chronić nie klienta a TVP. Cały skład KRRiT i zarząd TVP powinnien już dawno odsiadywać 10letnie wyroki za szkodliwe zaniedbania, kompromitowanie Polski i działania na niekorzyść obywateli państwa polskiego.

 

Jeśli TVP nie chce wypuścić TVP HD1 dla szerokiej grupy odbiorców, to znaczy tylko że mają gdzieś klienta. Analogicznie klienci powinni mieć gdzieś TVP a jednocześnie zamanifestować swoje niezadowolenia w wyborach pokazując nieudacznikom jak nisko pod kreską jest ich miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wigilię czyli raz do roku, TVP dała pokaz jak powinna nadawać telewizja publiczna.Przez cały dzień nie było reklam tylko zapowiedzi programów.No ale dzisiaj wracają do normalności i bezczelnie walą reklamy.Klan kończy się o 18:25 a następny program czyli Jaka to melodia? jest prawie 18:40.Na dobre i na złe kończy się 20:55 a Kocham Cię Polsko 21:10.Reklamy na TVP1 sprawiają że film zaczyna się o 20:30 a powinien góra o 20:10.Czy nikt im nie może zrobić z tym porządku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzi popszednika nasunęła mi się pewna refleksja: Jeśli chcesz cały rok mieć wigilię w "TVP" musisz oglądać wyłącznie "TVP HD" :D!

 

Tam cały czas wiedzą jak powinna nadawać telewizja publiczna, tylko szkoda, że na jednym kanale i trzeba za niego zapłacić około 20 złotych miesięcznie, czyli tak jak za komercyjny kanał "premium"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wigilię czyli raz do roku, TVP dała pokaz jak powinna nadawać telewizja publiczna.Przez cały dzień nie było reklam tylko zapowiedzi programów.No ale dzisiaj wracają do normalności i bezczelnie walą reklamy.Klan kończy się o 18:25 a następny program czyli Jaka to melodia? jest prawie 18:40.Na dobre i na złe kończy się 20:55 a Kocham Cię Polsko 21:10.Reklamy na TVP1 sprawiają że film zaczyna się o 20:30 a powinien góra o 20:10.Czy nikt im nie może zrobić z tym porządku?

W TVP jest tradycją, że w wigilię jedyny blok reklamowy to "Reklama dzieciom", dochód z którego przeznaczany jest na cele dobroczynne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, tzn. przynajmniej ja, ale co by szkodziło, żeby ten blok charytatywny był jedynym blokiem w "TVP" w ciągu roku (wiem, marzenia, ale np. w "BBC" podobno tak jest - wiem abonament jest tam wyższy i ściągalność 100%, ale u nas też by można znaleźć na to rozwiązanie, choćby nie wiem czemu upadł pomysł opłacania abonamentu przy okazji podatku "pit", proste i byłoby po problemie) :D???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo znajdą się tacy "prodemokraci", którzy zareagują jak diabeł na święconą wodę na to, iż państwo obowiązkowo pobiera pieniądze na państwową telewizję. Było już tak przy procesie koncesyjnym w 1994 roku. Polskie Radio zostało z dwoma ogólnopolskimi sieciami nadajników na cztery swoje programy. Jedynka niby była na falach długich, ale te po 1991 roku wiele straciły na znaczeniu w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wszystkie kanały TVP były ogólnodostępne (np w DVB-T - TVP 1 HD, TVP HD, TVP Seriale, TVP Sport..) i kontent byłby dostępny przez internet (jak np BBC iPlayer) to wydaje mi się, że większość spokojnie by płaciła bez gadania.

 

Problem w tym, że TVP wybrało inną drogę i zamiast pieniędzy z abonamentu woli pieniądze z umów biznesowych. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVP swoimi ostatnimi / od ponad roku/ decyzjami odchodzi od funkcji publicznych , jakie kiedyś w latach 70,80 i 90 - tych świadczyła , programy jedynie udziela , dzieli - lepsze i ciekawsze idą dla platform komercyjnych / TVP HD,Sport,Seriale,TVP 1 HD / reszta dla słabszych odbiorców/ zwykłych ludzi/ ... Dlatego wizja Platformy , by znieść abonament jest naprawdę realna i powinna byc zrealizowana , ale PO znów o tym nic nie mówi ... Powinni to wreszcie załatwić ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było oglądać, to by kontynuowali.

''Londyńczycy'' to był świetny serial. No, ale cóż. Nie każdemu dogodzisz. TVP dość dawno wydała komunikat czemu zakończyli i czemu nie będą kontynuować, ale to chyba nie ze względu na oglądalność - ta z tego co pamiętam była dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zmarł członek zarządu TVP Włodzimierz Ławniczak: http://tvp.info/informacje/polska/nie-z ... ak/3751779. Nawiasem pisząc to już kolejna w ostatnim czasie znana osoba, która przegrała walkę z chorobą. Z powodu tej śmierci TVP Info wprowadziło czarno-białe logo. Na innych stacjach TVP tego nie zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zapowiada się, że TVP włączy nowe kanały tematyczne. Jak wiecie wszystkie kanały TVP są na Astrze na tp. TVP. Jeśli uruchomią nowe kanały (czyli 4) to jak TVP pomieści je na swoim tp. ?? I tak ten tp. jest już zapchany, a jakość kanałów jest kiepska. Nie rozumiem. TVP przełączy tp. na MPEG-4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zastanawia jak oni to wszystko upchają???

 

Teraz okazuje się, że Piotr Farfał miał rację, że wynajął od "Astry" dwa transpondery i zbyt pochopnie następne zarządy stoczyły prawie wojnę z "Astrą", żeby pozbyć się tego drugiego, a z drugiej strony może efekty tego będą ostatecznie jednak pozytywne, bo "TVP" pójdzie w ślady "Polskiego Radia" (tym bardziej widząc sukces "Czwórki") i przeniesie się W KOŃCU w całości na "Hot Birda" (wiem, że nie ma na nim miejsca, ale jestem gotów postawić pieniądze, że gdyby "TVP" była zainteresowana długoterminowymi przenosinami, to "Eutelsat" wykopałby potrzebne do tego miejsce spod ziemi, chociaż bardziej pasowałoby napisać ściągnął z nieba :D ) :D!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz całkiem coś innego.

 

Transmisje TVP ze skoków narciarskich zostały docenione na świecie bo TVP podczas zimowych azjatyckich Igrzysk Olimpijskich, które zaczną się 30 stycznia w Kazachstanie będzie produkowała sygnał se skoków narciarskich. :brawo:

 

http://www.igbs.tv/section-50

w kolumnie Production Team przy Ski Jumping jest TVP :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...