Skocz do zawartości

Orange Sport


Martini
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety mam strasznie złą wiadomość dla osób czekających na potwierdzenie (i tak byście się nie doczekali, ale...): OSG to multikonto car82. Obydwa konta BAN stały za multikonto (i bajkopisarstwo - car82 miał już za to samo czasowe blokady, nadal bawi się w tworzenie alternatywnej rzeczywistości, widać blokady czasowe nie pomogły na otrzeźwienie).

 

W świetle tych rewelacji:

4t6ceb.png

 

:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety mam strasznie złą wiadomość dla osób czekających na potwierdzenie (i tak byście się nie doczekali, ale...): OSG to multikonto car82. Obydwa konta BAN stały za multikonto (i bajkopisarstwo - car82 miał już za to samo czasowe blokady, nadal bawi się w tworzenie alternatywnej rzeczywistości, widać blokady czasowe nie pomogły na otrzeźwienie).

 

W świetle tych rewelacji:

4t6ceb.png

 

:lol2:

No to ładnie żeśmy się dali zrobić w...  :oops:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A dlaczego tak? Taniej im chyba byłoby uruchomić zwykły trzeci przekaz, niż specjalnie pod to coś kupować. Studio i tak swoje będą mieli, więc do tego też nie muszą nic kupować. Bo zasięg? I tak, i nie. Umowy i tak na nowo musieliby renegocjować. A w SD na pewno trzeciego kanału nie będą nadawać. Także za dużo zachodu dla nich. Bardziej FOX-owi by się to opłacało, bo oni w porównaniu do Eleven, to nie mają nic. Poza Euroligą udzieloną w ramach sublicencji dla nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

Wykup przez Eleven nie jest głupią opcją! Raz - Eleven przenosi się do budynku w którym mieści się Orange Sport (jeśli już się nie przenieśli), dwa - przejście na HD nie jest mega ciężką sprawą, infrastruktura Orange na to pozwala, trzeba tylko "trochę" doinwestować, trzy - nie potrzebny im zasięg, nazwa, brand etc. tylko fizyczne miejsce, np. dla redakcji, postprodukcji, ew. dodatkowe stanowiska lektorskie etc. Pewnie OS będzie chciał cokolwiek wyciągnąć kasy z tego sprzętu co tam jest, ale pewnie nie będą cen mocno do góry cisnąć, więc....

nie wydaje się to takie bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że OS jest kanałem niegwarantowanym na platformach cyfrowych, a w niektórych sieciach kablowych jest oferowany za darmo, więc z tym zasięgiem nie jest aż tak pięknie. O wiele lepiej wygląda sytuacja z przejściem na HD, ponieważ to wymagałoby jedynie wynajęcia dodatkowego miejsca na transponderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto Eleven jest dodatkowo płatny, a OS nie.

W sumie to akurat żaden problem. Z tego 3 kanału mogliby zrobić taki kanał "promocyjny" gdzie wsadzą to co im się nie mieści w dwóch głównych kanałach + mniej ciekawsze wydarzenia (np. liga belgijska czy szkocka, które praktycznie nie istnieją obecnie w Elevenach a mają do nich prawa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może z tego powodu, że kiedyś (nie wiem jak teraz jest, kanał dla mnie przynajmniej już nie istnieje niestety) były dwie wersje Orange'a w streamingu, jedna za darmo i w logu było Orange Sport Free, a ten Full był dostępny dla tych co mieli Telewizję Tu i Tam, wersje różniło to że w free nie pokazywali relacji z wybranych meczów, były tylko w fullu.

Edytowane przez bart18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...