Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Cp.go napisał(a):

Tak jak napisalem wyzej. Gdy dodasz disney do L wtedy jest kwota 70zł. Ale jest 6 bez oplat

Napisz priv zeby tu nie zasmiecać forum


(1) Aby rozwiać wszelkie wątpliwości... rozumiem, że tylko po dodaniu Disneya, nie ma tej niższej ceny za pakiet L i obowiązuje stary cennik ?
(2) Gdy do L dodamy np., sam Polsat Sport Premium lub Eleven Sports, to w tym układzie obowiązują nowe niższe ceny ? Czyli 35zł + 10zł ?? No i ewentualnie multiroom wtedy za 0 zł ??
(3) Wydaje mi się, że o to chodzi, ale proszę mnie upewnić 😊😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Panie i Panowie :)

 

Czy ktoś mi może podpowiedzieć - czy coś się ,,ugrać"

 

Pakiet S + PSP - 12m. po 30zł, 12, po 40zł 

Chce  jedynie Disney+ do tego

8 miesięcy do końca

Chcą abym aneksował teraz tą umowę, ale czy jest sens?

 

Dziękuję.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam pytanie o pakiet M + MR za 15 zł przy przedłużeniu. Moja obecna umowa to M + MR + pakiet dla dzieci, płacę 65 zł /m-c. Umowa kończy się  w grudniu tego roku. Złożyłem wypowiedzenie, dzwoniono do mnie z biura obsługi w sprawie przedłużenia umowy i po przeczytaniu tego tematu zacząłem rozważać anulowanie wypowiedzenia, jednak podczas rozmowy otrzymałem informację, że opcja 15 zł za M + bezpłatny MR (przy rezygnacji z pakietu dla dzieci) nie wchodzi w grę i konieczna jest jeszcze comiesięczna kaucja za dodatkowy dekoder. Za 15 zł mogę dostać najwyżej pakiet S. Czy wytłumaczy ktoś jak to dokładnie jest z tą ofertą? Trzeba spełnić jakieś dodatkowe warunki, żeby być w tej grupie lepiej traktowanych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem propozycję:

M -> 40

D+ -> 15

MR -> 10

evo -> 5

razem 70 (24/6)

Proszę o info, czy to dobra oferta ?

 

A i jeszcze mam pytanie? Czy można zrezygnować z MR przy przedłużaniu?

Konsultant powiedział że można tylko i wyłącznie gdybym podpisywał nowa umowę.

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, lumo napisał(a):

 Trzeba spełnić jakieś dodatkowe warunki, żeby być w tej grupie lepiej traktowanych?

Te 5 zł to czynsz za główny dekoder po prostu.

13 minut temu, Halobalo napisał(a):

 

A i jeszcze mam pytanie? Czy można zrezygnować z MR przy przedłużaniu?

Konsultant powiedział że można tylko i wyłącznie gdybym podpisywał nowa umowę.

Można 

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Cp.go napisał(a):

Te 5 zł to czynsz za główny dekoder po prostu.

Dzięki, rozumiem. A czy możesz mi nieco rozjaśnić z czego wynika to, że niektórzy muszą płacić tą kaucję, a inni mają cały M + MR za 15 zł? Czy powinienem poprosić o wymianę dekodera na ten bez kaucji? Obstawiam jednak, że konsultant który do mnie dzwonił, sam by mi to zaproponował, więc pewnie chodzi o coś jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, teraz wszystko jasne. Czytając kilka stron wcześniej że jest „M + MR” za 15 zł, wziąłem to za całkowity koszt miesięczny. Czyli wypo pozostawiam bez zmian. Dzięki za wyjaśnienie.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy dekoder przy m ma teraz kaucje.
Nawet jak opłaty nie było?
Dziś składam wypowiedzenie. Mam M+Eleven+HBO, płacę 70 zł (40+10+20).
W ostatnim czasie po zmianach w ofertach się pogubiłem, na co można liczyć przy pozostawieniu tego samego? HBO przy przedłużeniu dostaje się pakiet premium patrząc na podział pakietów wg HBO?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lumo napisał(a):

Ok, teraz wszystko jasne. Czytając kilka stron wcześniej że jest „M + MR” za 15 zł, wziąłem to za całkowity koszt miesięczny. Czyli wypo pozostawiam bez zmian. Dzięki za wyjaśnienie.

Ja nie mam żadnej kaucji, mam pakiet M z PVR7000 plus multiroom łącznie za 15 zł 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem właśnie po przedłużeniu umowy.Miałem to co w podpisie.Teraz przedłużyłem :Pakiet L +Multiroom ,dekodery bez zmian .35zł.miesięcznie , umowa na 18 miesięcy .Multiroom dostałem za 0 zł.W prezencie Cinemax na całą umowę .Wypowiedzenie miałem złożone do końca umowy było 6 miesięcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku lipca przedłużyłem. Do końca było 50 dni.

Pozostała ta sama konfiguracja co wcześniej za którą płaciłem 40zł-10zł(smartdom) = 30zł miesięcznie a teraz :

Pakiet M (dekoder 4k) + Multiroom (dekoder 4k lite) za 15zł miesięcznie, umowa na 24 miesiące (była opcja na 18 miesięcy, te same warunki).

Multiroom za 0 zł. W prezencie Cinemax i kanały Nick na całą umowę.

Edytowane przez kjackiew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Cp.go napisał(a):

Kazdy dekoder przy m ma teraz kaucje.

Czyli jak to się ma do tego co piszą koledzy wyżej? W trakcie trwania miesiąca nagle warunki się zmieniły? Czuję się trochę jak na promocjach w Biedronce - niby są, dopóki nie spróbujesz z nich skorzystać :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam m sport i za 2 tygodnie wskoczy mi 7 miesiecy w icok do konca i pojdzie wypowiedzenie. Chcę przejść na max pakiet (czyli ze sportem hbo disney, bez rozrywki dla dorosłych) + 2 multiroom i najlepiej oprzec wszystko na evoboxach (bez pvr, mogą być też dodatkowe lite). Na jaką mniej więcej ofertę mógłbym liczyć.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...