Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, stan69 napisał:

@wacek4Jeszcze raz, ile masz zapłacić za styczeń, kwotę masz podaną teraz w ICOK, płaci się z "góry' za następny okres rozliczeniowy.

1. pakiet L+3Mr płatność 12x50 i 12x75zł dostaniesz PSP i Eleveny lub VOD na 6 mies. za 0 zł.

2.pakiet L+Filmbox+3Mr płatność 12x50 i 12x85zł gratisowo to co wyżej.

3.pakiet L+PSP+3Mr płatność 12x50 i 12x85zł gratisowo to co wyżej, oferta z DUK. Jeśli oferta będzie z infolinii to PSP za 20 zł i w drugim roku będziesz placił 95 zł i tym sposobem powinni dać pełną ofertę na 6 mies. za 0 zł, dlatego, że zwiekszasz abonament ponad 10 zł.

@markarZgadza się. Dla mających Rodzinny za 5 zł lepiej jest wziąć M na 12x20 i 12x30 bo pełna oferta na 6 mies. a Cinemax i Nick na całą umowę za 0 zł.

@bartek1718Tak, dokładnie. Na 6 mies.przed końcem umowy.

 

Super - dzięki za wyjasnienie

 

Mam jeszcze jedno pytanie. Czy można (poprzez DUK) wymienić główny dekoder - mam 4x HD5500s a chciałbym wymienić główny na EvoboxPVR (EvoHD, Lite, BX4K mnie nie interesują)

 

Podsumowując:

Mam 4x HD5500s

Chciałbym 1x EvoboxPVR + 3xHD5500s

Edytowane przez wacek4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69 dzięki za podpowiedź.  Widziałem tam też zamiast pakietu osobno Eleven + osobno Polsat Sport Premium jeden łączony co się nazywa Sport Max w skład którego wchodzą jeszcze 2 kanały sportowe Canal+. Czy to też będzie w tej opcji o której pisałeś w tych cenach??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, proszę o pomoc. Dziś dzwonił konsultant z DUK z ofertą przedłużenia umowy. Wypowiedzenie składałem - do końca kontraktu 7 m-cy, obecnie Familijny HD - 20 zł. Dostałem propozycję: Pakiet M + nPVR + CatchUP + Cinemax + Nick: 24m-ce x 30zł oraz pełna oferta TV 3m-ce x 0zł + wymiana dekodera na PBox4K lite za 49zł +wysyłka. Dodatkowo konsultant poinformował o specjalnej ofercie świąteczniej do w/w pakietu M na Canal+3 i 4 za 0zł na 24 m-ce. Otrzymałem na maila aneks i tego pakietu C+3,4 brak. Teraz rozumiem,że zostałem wprowadzony w błąd i chyba nie odbiorę przesyłki od kuriera. Czy jest możliwość wynegocjowania w tym wypadku 24 x 30zł + 6 m-cy pełna oferta z wymianą dekodera Na PBox4K lite? Ktoś może pomóc jak to załatwić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ersal95A już zgodziłeś się na tą umowę ? Kliknąłeś tam w tym mailu? Oferta jak dla nowego abonenta. Pakiet M tak, zwiększasz zobowiązanie o 10 zł, więc pierwszy rok po 20 zł mies.,w drugim po 30 zł. Dodatkowo pełna oferta na 6 mies. za 0 zł. Ale jak zgodziłeś się....to może ktoś coś doradzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stan69 Na umowę zgodziłem się podczas rozmowy z konsultantem ze względu na propozycje C+3, 4 na 24 m-ce za 0zł., nic nie klikałem w mailu, a kurier ma być za kilka dni. Dzwoniłem niedawno kolejny raz na infolinię i powiedziano mi, że nie ma takiej oferty z C+3,4. Dostałem poradę , by nie odbierać przesyłki od kuriera. Tak więc wiem teraz tyle, że konsultant mnie po prostu oszukał. Może ktoś doradzi? To co piszesz odpowiadałoby mi, bo na przedłużenie raczej nic więcej nie ugram przy tym pakiecie teraz jak i za 2 czy 3 m-ce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

Taniej raczej sportowych Polsatów nie da się ogarnąć😃

Akceptowalna oferta na przedłużenie umowy to pakiet S za 10zł, a M za 20zł przez 24 miesiące. :) Dla mnie M to tylko na dopełnienie brakujących kanałów sportowych (Eurosporty których nie ma w pakiecie S).

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, proszę o pomoc. Dziś dzwonił konsultant z DUK z ofertą przedłużenia umowy. Wypowiedzenie składałem - do końca kontraktu 7 m-cy, obecnie Familijny HD - 20 zł. Dostałem propozycję: Pakiet M + nPVR + CatchUP + Cinemax + Nick: 24m-ce x 30zł oraz pełna oferta TV 3m-ce x 0zł + wymiana dekodera na PBox4K lite za 49zł +wysyłka. Dodatkowo konsultant poinformował o specjalnej ofercie świąteczniej do w/w pakietu M na Canal+3 i 4 za 0zł na 24 m-ce. Otrzymałem na maila aneks i tego pakietu C+3,4 brak. Teraz rozumiem,że zostałem wprowadzony w błąd i chyba nie odbiorę przesyłki od kuriera. Czy jest możliwość wynegocjowania w tym wypadku 24 x 30zł + 6 m-cy pełna oferta z wymianą dekodera Na PBox4K lite? Ktoś może pomóc jak to załatwić?
Może trafiłeś na tego samego konsula co ja, mi też mówił o ofercie świątecznej z canal + 3i4 za free na 24m a w u mowie nic na ten temat nie było, po kontakcie z infolinią okazało się nikt o takim czymś nie słyszał, nie widziałem też żeby ktoś sie chwalił tu na forum że dostał taki pakiet za darmo na 24m więc raczej konsul wprowadził i Ciebie i mnie w błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jako, że jesteście skarbnicą wiedzy to podpytam :)

Obecnie jestem na umowie bezterminowej (od lipca) i mam Familijny Max HD (Sport HD, Cinemax HD, Film HD, CP GO, Polsat Sport Premium) za 80 złotych oraz dekoder PRV 7000.

 

Na jaką mogę liczyć umowę przy założeniu że chciałbym zostać przy maksie (czyli L teraz?) + C+ (Ekstraklasa) lub C+ i HBO ? Nie interesują mnie za to Cinemax, Filmbox etc. Czy dobrze liczę, że całość wtedy to 110 PLN (60 L, 30 PSP, Eleven i C+, oraz 20 HBO) lub 90 bez HBO ?

 

Czy przedłużając mogę zostać przy obecnym dekoderze, czy muszę wymieniać ? Który ewentualnie polecacie ?

 

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, stan69 napisał:

Już prawie od roku płaciłbyś 50 zł. a nie 80 i o Eleveny więcej. Dobrze liczysz - L+Sport Max+HBO = 110 zł płatne w drugim roku umowy, a w pierwszym po 50 zł mies. Co do dekoderów to poczytaj, ja mam moduły.

Dziękuję za podpowiedź!

Wypowiedzenie przez ICOK, telefon do DUK i dokładnie te warunki o których pisałeś, tj. 50 przez pierwszy rok i 110 przez drugi oraz 6 miesięcy dostęp to wszystkich premium w cenie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Romaldo napisał:

Witam

Obecnie Mam

Familijny, Cinemax, Filmbox, HBO I HBO GO i multiroom

płacę 95/ msc czy mogą mi zejść z ceny? czy moge oddać HBO I Cinemax i płacić mniej?

Pewnie, że tak. Pakiet L 60zł+Mr 5zł+Filmbox 10zł = 75 zł. płatne w miesiącach 4-24 umowy. Pierwsze 3 mies. bez opłat z pełną ofertą. Cinemax gratis na 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2021 o 14:24, lukiton0589 napisał:

Witam. Czy jak mam wykupiony pakiet Dzieci to kanały Minimini+ i Teletoon+ nie zostaną mi wyłączone po darmowym okresie?

Nie

Godzinę temu, stan69 napisał:

Pewnie, że tak. Pakiet L 60zł+Mr 5zł+Filmbox 10zł = 75 zł. płatne w miesiącach 4-24 umowy. Pierwsze 3 mies. bez opłat z pełną ofertą. Cinemax gratis na 2 lata.

Dokladnie tak

4 godziny temu, Romaldo napisał:

Witam

Obecnie Mam

Familijny, Cinemax, Filmbox, HBO I HBO GO i multiroom

płacę 95/ msc czy mogą mi zejść z ceny? czy moge oddać HBO I Cinemax i płacić mniej?

Zapraszam na priv

22 godziny temu, hco napisał:

Witam,

Jako, że jesteście skarbnicą wiedzy to podpytam :)

Obecnie jestem na umowie bezterminowej (od lipca) i mam Familijny Max HD (Sport HD, Cinemax HD, Film HD, CP GO, Polsat Sport Premium) za 80 złotych oraz dekoder PRV 7000.

 

Na jaką mogę liczyć umowę przy założeniu że chciałbym zostać przy maksie (czyli L teraz?) + C+ (Ekstraklasa) lub C+ i HBO ? Nie interesują mnie za to Cinemax, Filmbox etc. Czy dobrze liczę, że całość wtedy to 110 PLN (60 L, 30 PSP, Eleven i C+, oraz 20 HBO) lub 90 bez HBO ?

 

Czy przedłużając mogę zostać przy obecnym dekoderze, czy muszę wymieniać ? Który ewentualnie polecacie ?

 

Będę wdzięczny za wszelkie podpowiedzi :)

Najlepsza oferta to rok 50 drugi rok 100zl. Nie musisz wymieniac sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koniec umowy 1 kwietnia. Obecnie Fam. Max HD, PSP, HBO, Eleven , Filmbox, Cinemax i MR. Oferta po wypowiedzeniu to pakiet L + PSP(10zł)+HBO(20zł)+Eleven(10zł)+MR(5zł) w podziale 12/50zł i 12 105zł. Idzie coś jeszcze z tego wyrzeźbić czy to już max.

Drugie pytanie mam evobox pvr + HD 5500s. Mogę je wymienić na 4k i 4k lite do MR jednorazowa płatność 49zł za każdy, lub Evobox lite do Mr za 29zł. Warto się pchać w te nowinki czy lepiej pozostać przy starych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, argentorat napisał:

Witam koniec umowy 1 kwietnia. Obecnie Fam. Max HD, PSP, HBO, Eleven , Filmbox, Cinemax i MR. Oferta po wypowiedzeniu to pakiet L + PSP(10zł)+HBO(20zł)+Eleven(10zł)+MR(5zł) w podziale 12/50zł i 12 105zł. Idzie coś jeszcze z tego wyrzeźbić czy to już max.

 

 Co do oferty to max.Ja bym sie nie pchał w nowe dekodery .. Dawaj na priv 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...