Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co mogę mieć za 100 zł. Na dziś mam to:

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Multiroom HD (2 dekodery) 

 

 Do końca 6  miesięcy czyli 7 czerwca22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości pytam - wtedy była możliwa opcja pakiet M z modułem? Według ich strony moduł jest możliwy tylko w pakiecie S? Ciężko zrozumieć o co chodzi że pakiet M i L nie jest dostępny z modułem. Są przecież użytkownicy z własnymi tunerami często znaczenie lepszymi od tego co oferuje operator.

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tail# napisał:

Tak z ciekawości pytam - wtedy była możliwa opcja pakiet M z modułem? Według ich strony moduł jest możliwy tylko w pakiecie S? Ciężko zrozumieć o co chodzi że pakiet M i L nie jest dostępny z modułem. Są przecież użytkownicy z własnymi tunerami często znaczenie lepszymi od tego co oferuje operator.

Taka polityka firmy. Przy aneksie jest to mozliwe by dostac przy m modół przy l musial bym sprawdzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo proszę o pomoc.

Posiadam : Familijny max hd, pakiet hbo HD , pakiet sport hd, pakiet film hd, pakiet cinemax, eleven sport hd,  on the go. 1x multiroom.

Płacę 105 zł.

Umowa mi się kończy za 2 msc. Chciałbym utrzymać to co mam. Ewentualnie chciałbym dorzucić PSP.

czy jest taka możliwość ? Proszę o rade. 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czytam i nie do końca rozumiem, więc wolę się upewnić.

 

Jestem od ponad roku na umowie na czas nieokreślony.

Posiadam smartDOM3 i za pakiet Premium Max (EvoboxPVR) + 2 MR (HD5500s) płacę po rabacie 59,99 zł.

 

Mam też internet LTE, który chciałbym wymienić na światłowód.

 

Co mogę uzyskać przy założeniu, że przeszedł bym na pakiet L + Eleven?

50 zł za 12 m-cy i 70 zł za kolejne 12 m-cy?

Co z opłatą za dekodery - jedyna opcja jaka rozważam to pozostanie przy starych dekoderach - w szczególności w kontekście EvoboxPVR.

 

Koniecznie trzeba je wymienić?

 

Jako opcję biorę EvoboxPVR + 1 MR.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro będę przedłużał umowę z Plusem a korzystam z 2 paka. Abonament tel. 50% taniej.

Umowa na pakiet telewizyjny kończy mi się w maju na pakiet rodzinny z dekoderem HD mini 2000.

Można coś ciekawego wygenocjować, zmienić dekoder na lepszy, czy lepiej poczekać do kwietnia-maja?

Budżet ok 20-30 zł.

 

Z góry dziękuję za podpowiedzi.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby zachować 50 zniżkę na telefon, pakiet telewizyjny musi mieć wartość przynajmniej 20 zł.

Chyba nie bardzo powyższa  propozycja jest tutaj odpowiednia..

 

Jeśli można w ten sposób połączyć 2 promocje to propozycja byłaby ok.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Flaga napisał:

Mam pytanie. Aktualnie mam pakiet M z modułem Cl+jeszcze 11 m-cy. Czy w trakcie umowy mogę dobrać pakiet nr Rozrywka czy Eleven ? Za ile ? czy to ma wpływ na negocjacje aneksu do umowy za 5 m-cy ? 

Eleven i Rozrywka są do dobrania w ICOK-u za 15 zł na czas nieokreślony. Nie ma to wpływu na negocjacje przedłużenia umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: od 6 miesiecy mam pakiet L oraz psp eleven i ekstraklasa (60zl +20+10+10), i zobaczylem, ze obecnie mozna miec psp,eleven,ekstraklasa w pakiecie za 30zl wiec wychodzi 90zl a nie 100zl,a wiec czy moge aneksowac umowe i czy od momenty tego aneksu mialbym tak samo 6 miesiecy wszytskie programy odblokowane a oplaty 1-12 za 45 zl, 13-24 po 90zl, zamiast obecnie 1-12 50, 13-24 100zl

Edytowane przez niedowiarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...