Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Jawia napisał:

Witam.

 

Obecnie pakiet Familijny HD 40zł, umowa na czas nieokreślony. 

Chciałbym przejść na pakiet M + Filmbox + HBO. Jakiej oferty mogę się spodziewać z DUK?

 

Dziękuję i pozdrawiam.

BW

Po przejściu, 12x20 i 12x60 zł mies. Cinemax i Nick na całą umowę za 0 zł. Dodatkowo pełna oferta na 6 mies. bez opłaty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.12.2021 o 22:12, Mirek76 napisał:

Po wypowiedzeniu obecnej umowy za 75zl otrzymalem ofertę na pakiet M 30zł + mr 10zl + HBO 20zl + FB 10zl + Dz 10zl x12 m-cy + pierwsze 12mcy za 20zl. Średnio 50zl. Ponoć aby pierwsze 12mcy było za 20zl to następne 12mcy musi być 80zl. Cinemax free. Przez pierwszych 6mcy dopełnienie do pakietu L za free ale bez pakietów premium. Druga opcja to standardowo L przez 12mcy za 50zl + 12mcy za min 65zl w tym 5zl za mr.

Witam. Proszę o info czy drugi rok musi być za 80 zł w pakiecie M gdy pierwszy jest za 20 ? Czy dopełnienie przez pierwszych 6 miesięcy tylko do pakietu L czy też wraz z pakietami premium ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirek76Wpłacać możesz po ile chcesz, aby nie było zaległości, będą sobie pobierać z konta po tyle co trzeba, tak jak bedzie w umowie. Przez rok będą pobierać po 20 zł, następne 6 mies. po 80 zł, a Ty wypowiadasz i przedłużasz umowę, a te ostatnie 6 mies. ( po 80 ) będą anulowane. Dopełnienie będziesz miał do L, bo zwiększasz abonament tylko o 5 zł, a nie 10. Jak dobierzesz coś za 10 zł ( w drugim roku do 90 zł) to będzie pełna oferta na 6 mies.

@misiuf1Możesz pozostać na czas nieokreślony, jak abo podniosą na 30 zł ( może nie), to wtedy coś z tym zrobisz. Teraz to M i opłata 12x20 i 12x30. Jak dobierzesz coś za 10 zł, płatne w drugim roku 40 zl ( a może i bez dobierania) to dadzą pełną ofertę  na 6 mies.za 0 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/7/2021 at 8:54 AM, stan69 said:

Po przejściu, 12x20 i 12x60 zł mies. Cinemax i Nick na całą umowę za 0 zł. Dodatkowo pełna oferta na 6 mies. bez opłaty.

Dziękuję.

 

Zapomniałem o telefonie :( czyli Familijny HD i telefon w Plusie ze zniżką. Dzwonił DUK i powiedział, że z powodu telefonu nie mogą zaproponować powyższych warunków.

Padła propozycja 3 miesiące za 0 zł reszta okresu po 60 zł. (za M+Filmbox+HBO). Czy to faktycznie wszystko co można ugrać?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@blendDostaniesz 6 mies. full ofertę przy przedłużaniu umowy zwiększając abonament przynajmniej o 10 zł do obecnej. Dla nowych to tam jest na stronie PB.

@JawiaNie wiem jaki wpływ ma posiadanie rabatu na ofertę z ulgą 10 zł pakietu podstawowego w pierwszym roku, czy tylko możliwa jest umowa na dwa lata z 3 mies. darmowymi. Ale te 3 mies. mają być z pełną ofertą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, gurales napisał:

Cześć, chyba jutro kończy mi się umowa i rozglądam się za nową. Obecnie mam Pakiet Rodzinny, do tego Eleveny, Cinemaxy i 1 multi room za 40 zł. Nic więcej mi do szczęścia nie potrzeba, co mogę ugrać przy nowej umowie w podobnych pieniądzach? Pozdrawiam ;)

Będzie taniej. Potrzebne wypowiedzenie, bo umowa przejdzie tylko na czas nieokreślony. Bierzesz pakiet M+Eleveny+MR, w pierwszym roku płacisz po 20 zł, w drugim po 50. Cinemaxy za 0 zł na całą umowę. Dodatkowo na 6 mies. dopełnienie przynajmniej do pakietu L.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stan69 - dziękuję za informacje. Ostateczna decyzja to wybór Pakietu M za 30 zł + MR za 10 + dowolne pakiety u mnie do łącznej sumy 90 zł np.HBO za 20 + FB za 10 + PSP za 20 w drugim roku umowy, natomiast pierwszy rok za 20 zł miesięcznie czyli średnio miesięcznie wychodzi po 55 zł . To najbardziej opłacalna opcja jeśli komuś zależy na Pakietach Premium. Dodatkowo pierwszych 6 miesięcy wszystkie kanały odblokowane. Jednocześnie po 18 miesiącach można już aneksować umowę i ponownie skorzystać z jakiś promocji a wtedy średnia miesięczna to 12*20 + 6*90 / 18 mcy = 43 zł. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Posiadam podstawowe zobowiązanie: Rodzinny HD za 20 zł, dodatkowe zobowiązania wynikające z elastyczności: Polsat Sport Premium, CP GO OTG, Cinemax HD za 40 zł oraz zobowiązania na czas nieokreślony: Katalog ONLINE, Eleven Sports HD za 0 zł. W sumie płacę 60 zł. Posiadam dekoder HD 5000. Umowa dobiega końca 28 lutego 2022 roku. Wysłałem przez ICOK wypowiedzenie umowy. Jak do tej pory Polsat Box dzwonił do mnie siedem razy i wysłał kilka SMS-ów. Bez odzewu z mojej strony. Zależy mi na wymianie dekodera na lepszy model. Przy nowej umowie moje twarde warunki to utrzymanie dotychczasowych kanałów przynajmniej za taką samą cenę (na pewno nie wyższą). Moje pytanie brzmi co mogę ugrać przy przedłużeniu umowy z konsultantem? Nawiasem pisząc najbardziej optymalne kanały byłyby dla mnie z nowego Pakietu M Sport (szczególnie zależy mi na posiadaniu całego sportu dostępnego w Polsat Box). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...