Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, bartek1718 napisał:

Dzień dobry posiadam obecnie pakiet Rodzinny HD za 5zl. Poinformowano mnie ze przy przejsciu na czas nieokreslony cena wzrośnie do 15zl. Prosze o pomoc jakie warunki mógłbym otrzymac aby opłata tak bardzo nie wzrosła

U mnie nie wzrosła, nadal potrącają 5 zł. Jak podwyższą to będzie wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, stan69 napisał:

Serio nadal potrącaja tylko 5zl jesli sie jest na nieokreslonym? To moze warto wycofać wypowiedzenie i nic nie robić co myślicie...

 

9 minut temu, bartek1718 napisał:

 

A ogolnie jeśli chciałbym pakiet M i 1 dekoder multiroom za ile moglbym to ugrać najtaniej? Po zlozonym wypowiedzeniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, stan69 napisał:

@bartek1718Jeśli chodzi o Rodzinny to na nieokreślonym mam 5 zł. Za pakiet M+1Mr będzie 12x20 i 12x40 zł mies. dodatkowo pełna oferta na 6 mies. a Cinemax i Nick na całą umowę. Przemyśl to sobie, a za Rodzinny mogą cenę podnieść do 15 zł tak jak jest w umowie.

Ok dzieki za odpowiedz. Czyli jesli jest w umowie ze moga podniesc do 15zl to moga ale nie muszą tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.11.2021 o 09:46, stan69 napisał:

Teraz pakiet L+Filmbox+Mr, opłata 12x50 i 12x75zł mies. Wymianę deklarujesz przy przedłużaniu.

 

@criss1504Po wypowiedzeniu i oferta ma być od DUK (sam też możesz dzwonić). To samo więc pakiet L+Filmbox+Eleven+PSP+3xMR, opłata 12x50zł i 12x115zł mies. Aktywacja dekoderów- 49zł i 3x29zł. Cinemax w cenie na całą umowę i pełna oferta na 6 mies.

Otrzymałem po wypowiedzeniu ofertę od DUK 12x50zl i 12x105zl Cinemax w cenie na całą umowę i pełna oferta na 6 mies plus wymiana dekoderow 2x4k lite i 2x zwykle sumarycznie za 108 zl. (3xMR za 5zl)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam pakiet Familijny Max Hd z:
Pakiet Cinemax HD
Pakiet Sport HD
Pakiet Polsat Sport Premium
Pakiet Film HD
Pakiet HBO HD HBO GO
Opcja ON THE GO
Pakiet Eleven Sports HD =za 110 zł.

Umowy zostało 6 miesięcy. 

Chciałbym pakiet L+Sport Max. 

Na co mogę liczyć? Czy przy przedłużeniu skróce coś z tych 6 miesięcy?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wasu13Trzeba napisać wypowiedzenie w ICOK i przedłużyć umowę na te pakiety co chcesz, pozostałe miesiące obecnej umowy będą anulowane. Zmniejszając abonament można to zrobić na 4-5 mies. przed końcem umowy, ale możesz próbować już teraz. Dobrze będzie jak dostaniesz na 12 mies.po 50 zł i drugie 12 mies.po 90 zł. Po wypowiedzeniu za kilka dni możesz sam zadzwonić (222 127 128).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, maikel napisał:

EVOBOX PVR-mam go 4 lata i bez awarii. Nagrywam i jest o,key.

Ten ponoć jest obecnie niedostępny. Przynajmniej tak twierdzą konsultacji i za wszelką cenę wciskają te 4k i 4k lite.

Ja sobie zostawiłem ten hd 7000 jeszcze na teraz, ale jakby był evo prv to bym wymiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.11.2021 o 09:14, stan69 napisał:

To co widziałeś to było bez Filmboxów (12x50+12x65), możesz to brać. Sprzęt możesz wymienić na 4K, lub pozostać z tym co masz. Pakiety premium możesz włączać i wyłączać w dawnym icok, jest 5 zł drożej od

pakietu i 1-szy msc darmo. Bo w umowie już nic nie zmienisz.

Zmniejszając zobowiązanie (bez Filmboxów) możesz dostać umowę 3 mies.pełna oferta za 0 zł i 21 mies. po 65 zł

Po wypowiedzeniu obecnej umowy za 75zl otrzymalem ofertę na pakiet M 30zł + mr 10zl + HBO 20zl + FB 10zl + Dz 10zl x12 m-cy + pierwsze 12mcy za 20zl. Średnio 50zl. Ponoć aby pierwsze 12mcy było za 20zl to następne 12mcy musi być 80zl. Cinemax free. Przez pierwszych 6mcy dopełnienie do pakietu L za free ale bez pakietów premium. Druga opcja to standardowo L przez 12mcy za 50zl + 12mcy za min 65zl w tym 5zl za mr.

Edytowane przez Mirek76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.12.2021 o 12:44, OlafS napisał:

Na twoim (i nie tylko) miejscu wstrzymałbym się ze wszelkimi umowami przynajmniej do 09.12- wchodzą nowe kanały więc może warto się wstrzymać by mieć czarno na białym co i jak będzie dostępne.

Wyjaśniło się już o jakie kanały Polsat rozszerza swoją ofertę. Dla zainteresowanych https://www.telepolis.pl/amp/rozrywka/telewizja-i-vod/polsat-box-nowe-kanaly-canal-plus-okno-otwarte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi, którzy mają umowy zawarte kilka lat temu? Pakiet L będzie odpowiadał jakiemu pakietowi sprzed lat? Mam maksymalny pakiet ze wszystkimi dodatkami (bez PSP i C+, bo tego jeszcze wtedy nie bylo) I płace 50 % (telefon jest uprawniający do znizki na TV) i chciałbym zostawić to co jest najlepiej za tyle samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To operator decyduje co i gdzie jest dostępne, kupiłeś pakiet X z kanałami X to je oglądaj, bo za nie płacisz. Dlaczego operator ma ci je dodać w starej pakietyzacji? 

Operator podjął decyzję że abonenci z pakietem Y mają je za darmo, a co z C nic nie dostaną i to ich decyzja. Pakiet X nie jest już sprzedawany a Y tak, więc to operator decyduje kto dostanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2021 o 08:05, jacekgothic napisał:

Dostałem propozycję przedłużenia na pakiet L + multiroom (1 dekoder) za 55zł na 24 miesiące.

 

Dostałem propozycję, z której skorzystałem (pakiet L + multiroom (1 dekoder) za 55zł na 24 miesiące)

Podczas przedłużania umowy (telefonicznie) konsultant zapewniał mnie, że po kontakcie telefonicznym z centrum abonenta, zostanie mi włączony pakiet Eleven w pierwszym miesiącu obowiązywania nowej umowy (normalnie można włączyć dopiero w drugim. Miałem starą umowę z Elevenami do 4 stycznia, więc warunkiem przedłużenia była możliwość włączenia pakietu w grudniu (dwa ostatnie wyścigi F1)

Pierwszego dnia trwania nowej umowy dzwonię żeby włączyć pakiet, a tu okazuję się, że mnie koleś w balona zrobił, bo opcja włączenia pakietu jest dopiero od drugiego miesiąca rozliczeniowego. Niestety minął już czas na odstąpienie od umowy, więc złożyłem reklamację.

 

Odsłuchali rozmowę i przyznali mi rację, tyle tylko, że świadome oszukanie mnie przez konsultanta, któremu zależało tylko na umowie, nazwali "niedogodnością" i zaproponowali darmowe włączenie pakietu. Teraz to niech się cmokną, ponieważ kupiłem Eleveny w Canal+ Online za 10zł/miesiąc a że nie kupiłem na początku okresu rozliczeniowego, to policzyli mi 8zł. 

 

XXCiLbj.png

 

Obecnie wypada walczyć o unieważnienie umowy, ponieważ podczas jej podpisywania zostałem oszukany, co jest "udokumentowane" na nagraniu, lub o obniżenie abonamentu, darmowe miesiące...

 

Ku przestrodze.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, jacekgothic napisał:

dzwonię żeby włączyć pakiet, a tu okazuję się, że mnie koleś w balona zrobił, bo opcja włączenia pakietu jest dopiero od drugiego miesiąca rozliczeniowego

No proszę kolejny, który umowy na gę/be zawiera :/

Jak się podpisuje cyrograf TO SIĘ CZYTA jego treść.

Edytowane przez OlafS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, OlafS napisał:

Jak się podpisuje cyrograf TO SIĘ CZYTA jego treść.

A co bym w nim wyczytał na temat pakietu Eleven na czas określony?

Raczej nic, więc daruj sobie takie komentarze!

 

Po za tym, po złożeniu reklamacji, pakiet został niezwłocznie włączony, więc wiesz...

Teraz tylko zastanawiam się, czy unieważniać aneks, skoro podczas podpisywania zostałem wprowadzony w błąd i mam tego potwierdzenie na piśmie.

Edytowane przez jacekgothic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...