Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam obecnie pakiet familijny max hd, sport,film ,cinemax +2x multiroom płace 75zł, do końca umowy 6 miesięcy, chciałbym przejść na L+2x multi lub L+eleven+2x multi, jaka byłaby najlepsza oferta? Gratisowych miesięcy z tego co widzę już nie ma? Czy przy przedłużeniu otrzymam 6 miesięcy full pakietu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wczorajszym telefonie zastanawiam się co pracują tam za ludzie. Nie mogę zrezygnować z samego multiroom,  ewentualnie z całej umowy. Walczę o pakiet m z ON THE GO za 20 zł.  Mogę wziąć ewentualnie to za 12 miesięcy 20 zł, 12 30 zł. Oni uparcie twierdzą, że jest tylko opcja pakiet m wraz z multiroom za 30 zł, bez możliwości wyrzucania multiroom. Czy w nowych umowach katalog online zawiera w sobie on the go, czy to kusi być osobno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również mam prośbę do kolegów. Mam obecnie stare Premium (dekoder główny + 2 MR). Wypowiedzenie wysłane wczoraj. Do tej pory płaciłem 95 zł .

 

Interesuje mnie:

 

Pakiet L

HBO

Cinemax

FilmBox

+ wymiana 3 dekoderów na nowe.

 

Jaką cenę mogę uzyskać i ewentualnie jakieś gratisy na okres całej umowy i na 6 miesięcy?

Edytowane przez Power
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GopsiorekA wypowiedzenie złożone, bo po ofercie widać , że nie. Pakiet L+Filmbox to przez rok po 50 zł, w drugim roku po 75 zł z Mr. Pełna oferta przez 6 mies.

@frankoTo samo będzie z L+Filmbox, 12x50 i 12x70, Cinemax w cenie, a PSP na 6 mies.gratis.

@PowerPakiet L+HBO+Filmbox+2Mr, opłata 12x50 i 12x105. Cinemax w cenie na całą umowę. Ewentualne opłaty aktywacyjne za dekodery, nie jestem tego pewny.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, aktualnie płacę 85zl , 2 dekodery i pakiet familijny Max hd, eleveny i Polsat sport Premium, nie mam chyba tylko hbo. Dziś miałem telefon i proponują to samo pierwszy rok 50zl, kolejny rok 95zl i pół roku wszystkie kanały. Czy to jest najlepsza oferta jaką mogą zaproponować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie płacę 85zl , 2 dekodery i pakiet familijny Max hd, eleveny i Polsat sport Premium, umowa do 4-go stycznia, wypowiedzenie wysłane.

Nie chcę  Elevenów na cały okres umowy, ponieważ F1 będzie tam tylko do końca 2022r, realnie 9 miesięcy sezonu. Na PSP też mi nie zależy.

Dostałem propozycję przedłużenia na pakiet L + multiroom (1 dekoder) za 55zł na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...