Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, stan69 napisał:

Nie weżmiesz nawet pakietu M (odpowiednik Fam.HD) za 20 zł na całą umowę bo nie wymienisz dekodera. Trzeba umowę 12x20 i 12x30 zł na M chyba, że wezmiesz pakiet niższy - S to nie podniesiesz abonamentu.

Nie za bardzo rozumiem o czym piszesz. Mógłbym prosić jaśniej?

Dziękuję

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Obecnie skończyła mi się umowa z polsatem, która przechodzi na czas nieokreślony. Obecnie posiadam Familny Pakiet hd z cinemax, film oraz sport hd + eleveny + on the go i 3 multiroomy z głównym evobox hd. Co najmniej przez rok korzystać chcę z elevenów ponieważ wtedy wychodzi im prawo do pokazywania f1. Co mogę dostać ciekawego waszym zdaniem w ramach przedłużenia? W tych nowych ofertach to szczerze zadowoliłby mnie nawet pakiet pośredni M i mógłbym do tego dobrać eleveny i ew. polsat sport premium. Jeżeli byłaby taka możliwość to z chęcią evoboxa wymieniłbym na ten dekoder 4k. Orientujecie się ew. ile poza pakietem kosztuję dopłata miesięczna za psp oraz eleveny? Z góry dziękuje za pomoc ;)

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Obecnie mam stary pakiet Familijny Max Hd + Film + Sport + Cinemax z dekoderem Sagemcom. Chciałbym ją przedłużyć mając mniej więcej to damo wraz z wymianą dekodera na Evobox PVR.Z tego co czytałem wynika ,że po podwyższeniu ceny abonamentu bym płacił przez pierwszy rok połowę 70 zł a przez drugi całe 70 zł. Czy dobrze kombinuję czy jednak tylko 10 zł mniej przez pierwszy rok ? Oczywiście aktywacja dekodera PVR 49 zł i bez czynszu. Jeśli będzie tylko 10 zł mniej to zastanowię się nad pozostaniem na czasie nieokreślonym, bo nie wymienię dekodera ale będę płacił i tak  mimo wszystko 10 zł więcej ale pozostanę przy tym co mam. Poradzicie drodzy forumowicze ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mateusz14422 napisał:

Czy jest oferta pakiet m za 20 zł na całą umowę?

Oficjalnie nie ma takiego pakietu.Jest on dostępny po złożeniu wypowiedzenia i o ile masz telefon w Plusie to wtedy konsultant proponuje ci zniżkę 10 złotych.Wówczas to Pakiet M nie będzie kosztował 30 zł lecz 20 zł.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lakiman napisał:

Może ktoś potwierdzić, że wypowiedzenie w salonie można złożyć tylko miesiąc przed końcem obowiązywania umowy?

Kolejny punkt PB, który uwielbia te duractwa wciskać :/  czy to się kiedyś zmieni :?:

Wypowiedzenie możesz złożyć zaraz po podpisaniu umowy tyle że musi być w nim zawarte że rozwiązujesz: z końcem okresu podstawowego

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ja chciałem złożyć wypowiedzenie od gościa w punkcie Plusa usłyszałem, że z umowy na telewizję mogę zrezygnować dopiero w kwietniu a z telefonicznej usługi w grudniu...

Co prawda, że nie rezygnując abonamentu zachowam Tidal za free w Plusie.

Teraz nie jestem pewny czy facet tutaj też  miał rację?

 

Podobno, że w innym przypadku trzeba wysłać właśnie pisemnie wypowiedzenie zaznaczając, że umowa kończy się z ostatnim dniem  okresu rozliczeniowego/ podstawowego.

 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kikanChcesz wymienić dekoder, więc bierzesz podobny programowo pakiet M, przez rok płacisz po 20 zł, w drugim roku po 30 zł mies. Teraz są nowe pakiety i darmowych miesięcy nie ma.

@WosiuPakiet M+Eleveny+PSP pierwszy rok po 20 zł mies., drugi rok po 60 zł. Eleveny i PSP możesz włączać poza umową w ICOK na kiedy chcesz tylko jest 5 zł drożej.

@TASAKJeszcze poczekaj z miesiąc, za wcześnie na obniżenie abonamentu.Jak się uda to umowa 24/2, dwa mies. pełna oferta za 0 zł i 22mies. po 40 zł.

@pl677Aby dostać  Evobox PVR bez czynszu to bierzesz pakiet L+Filmbox. Pierwszy rok po 50 zł i w drugim po 70 zł. mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za kilka miesięcy kończy mi się umowa (w icok 7 miesięcy do końca); wypowiedzenie złożone; jestem po pierwszym telefonie z DUK

obecnie płacę 105 zł (umowa 6/24); płace jak zawsze w wersji uśrednionej

Pakiet podstawowy: Pakiet Familijny Max HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Film HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet HBO HD HBO GO

Pakiet dodatkowy: Opcja ON THE GO

Pakiet dodatkowy: Pakiet Sport HD

Pakiet dodatkowy: Pakiet Cinemax HD

Pakiet dodatkowy: Usługa Multiroom HD (1 dekoder) 

Pakiet dodatkowy: Katalog treści online

Pakiet dodatkowy: Pakiet Eleven Sports HD

 

Pierwsza propozycja z DUK to pakiet L+HBO+Eleven+PSP (zamiana na mają prośbę za Filmbox)+Multiroomx1+ON THE GO+Katalog oniline w umowie na 24m (12x50 + 12x105) bez pakietu Filmbox (dodatkowo 10zł do abo w drugim roku jak dobrze zrozumiałem?). Czy możliwe jest uzyskanie jeszcze jakichś dodatków promocyjnych do wymienionej propozycji. Coś jeszcze można ugrać? Proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2021 o 14:34, lakiman napisał:

Może ktoś potwierdzić, że wypowiedzenie w salonie można złożyć tylko miesiąc przed końcem obowiązywania umowy?

Wcześniej tylko wysyłając pisemnie wypowiedzenie?

 

 

W dniu 7.11.2021 o 15:29, lakiman napisał:

No widzisz, a ja chciałem złożyć wypowiedzenie od gościa w punkcie Plusa usłyszałem, że z umowy na telewizję mogę zrezygnować dopiero w kwietniu a z telefonicznej usługi w grudniu...

Co prawda, że nie rezygnując abonamentu zachowam Tidal za free w Plusie.

Teraz nie jestem pewny czy facet tutaj też  miał rację?

 

Podobno, że w innym przypadku trzeba wysłać właśnie pisemnie wypowiedzenie zaznaczając, że umowa kończy się z ostatnim dniem  okresu rozliczeniowego/ podstawowego.

 

 

Witam. Pracownik podczas wizyty powinien przyjąć rezygnację w każdym momencie trwania umowy, uwzględniając opcję rozwiązania z końcem okresu promocyjnego kontraktu. Jeśli zostałeś inaczej poinformowany, proszę o wysłanie maila na adres: kontakt@polsatbox.pl z opisem sprawy, podając również adres punktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Specjalista Polsat Box napisał:

 

Witam. Pracownik podczas wizyty powinien przyjąć rezygnację w każdym momencie trwania umowy, uwzględniając opcję rozwiązania z końcem okresu promocyjnego kontraktu. Jeśli zostałeś inaczej poinformowany, proszę o wysłanie maila na adres: kontakt@polsatbox.pl z opisem sprawy, podając również adres punktu. 

Dziękuję za informację.

Będę wiedział na przyszłość by omijać ten punkt.

Nie jestem osobą, która chciałaby komuś w jakiś sposób zaszkodzić, to jest tylko pracownik dlategi wiadomość, że mogę złożyć rezygnację w każdym innym  punkcie  jest wystarczająca. (wcześniej niz  przed miesiącem do końca umowy.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Do końca umowy pozostał mi jeszcze jeden miesiąc. Umowy nie wypowiedziałem. Mam dwa dekodery. Evobox Pvr oraz Hd5500s do muliroom. Dekoderów bym nie chciał wymieniać. Mam pakiet Familijny Max HD + FilmHD + Cinemax HD + Sport HD. Za całość płacę 75zł miesięcznie. W tej kwocie jest 5 zł za dzierżawę sprzętu. Co zrobić dalej żeby było jak najbardziej korzystnie? Z pakietu Sport HD mógłbym zrezygnować bo mnie sport nie interesuje.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...