Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki masz dekoder ? Teraz jakaś opłata ?? Przy gołym samym pakiecie wzrasta opłata za dekoder główny - pojawiać się ona ma " raczej " regularnie przy przedłużeniach . Choć zależy kto na kogo trafi . I minimum 6 miesięcy przed końcem można myśleć o przedłużeniu umowy , zweryfikuj to ;) no i musi być wysłane wypowiedzenie wtedy można zacząć myśleć  w ogóle o przedłużaniu umowy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stan69 napisał:

Coś ugrać można i przedłużyć umowę jak się ma w ICOK 7 mies. do końca. Najtaniej L-ka jest do wzięcia za 50 zł mies. na 2 lata bez dobierania innych pakietów w umowie.

I to jest najbardziej atrakcyjna oferta na ten pakiet? Bo widziałem że są oferty z mocno zrabatowanymi opatami przez jakiś okres + wszystkie opcje dodatkowe  przez długi okres czasu a tu max to tylko ten rabat 10zł przez całą umowę? W tych 50zł jest zawarty juz MR?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok u mnie poszło przedłużenie. Było Fam Max HD + PSP + Eleven + Cinemax + multiroom + on the go -> 24 miesiące - 6x0 + 18x85zł.

Jest: Pakiet L + multiroom, dostęp mobilny, 24 miesiące, stała kwota 55 zł (50 zł pakiet L, multiroom 5 zł).

 

Zasadniczo ja sam byłem już zdecydowany zrezygnować, wziąć umowę 12msc z PC+ i potem szarpać się z ich DUK o jakąś sensowną ofertę, ale koniec końców: ja sam z tego pakietu w zasadzie korzystam tylko "mobilnie" i to tylko praktycznie kanały Polsat Sport (bez Premium). W PC+ tego nie ma. Z kolei realnie użytkownicy tego pakietu, to osoby już nieco starsze, dość wolno oswajające się z nowinkami i tutaj zmiana operatora to jednak jest trochę nauka od nowa, plus koniec końców po szczegółowej dyskusji, wyszło na to, że w zasadzie wszystkie kanały na jakich im naprawdę zależy znajdują się w pakiecie L. Machnąłem więc ręką i przedłużyłem. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, czerstwy napisał:

Znajomy posiada fulla bez XXX,C+ i PSP i do końca umowy ponad 9 miesięcy. Conmoże ugrać obecnie lub kiedy będzie najbardziej atrakcyjna oferta i jaka na pakiet L.Posiada kilka umów w tym 2 lub więcej w konkurencji dlatego tylko ten pakiet wchodzi w grę.

Skoro tylko L to za 50 zł na całą umowę, bez żadnych dodatków. Obniżając abo. znajomy może dostać L w umowie 24/2, dwa mies. pełna oferta i 22 mies. po 60 zł i tu wyjdzie 120zł drożej na umowę. Dla utrzymujących zobowiązanie abonamentowe są umowy korzystniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, amarok4 napisał:

Rodzinny HD za 5zl 9 miesięcy do końca. Kiedy będzie szansa dostać S za 10zł?

 

Przejście z rodzinnego za 5zł na S to czysty masochizm. 

Stracisz TVP HD, Seriale, NatGeoWILD, Kino Polska, Comedy Central, TVN Fabuła, HGTV, food i kilka innych. A za to wszystko opłata dwa razy większa. 

Jestem w takiej samej sytuacji i umowę na czas nieokreślony już z 2 lata.

 

Jeśli nie zależy Wam na Polsat Sport to raczej skusiłbym się na przejście do Canal+

Bierzecie Entry+ za 9,99 z modułem cam 4k za 0zł na rok. Po aktywacji umowy można przejść na pakiet Comfort za 29,99 który ma dużo lepsze kanały niż M w Polsacie, lub Extra+ za 49,99. Po kilku miesiącach można składać wypowiedzenie i walczyć o Comfort z 8x Canal+ za 40-45zł. 

 

Fmax+Sport+Film+Cinemax 59,99 15/5 lub 12/5 to było coś. Obecna oferta to raczej żart, to już nie jest tania platforma dla każdego. Taka prawda. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, amarok4 napisał:

Według mnie lepiej M za 20 zł. Masz to samo praktycznie i Cinemax

 

M jest alternatywą dla osób które chcą mieć kanały TVN (zysk tvn ale i utrata poniższych kanałów). Jednak czy jest to warte przejścia z 5zł na 20/30?

Raczej bym zrobił kombinacje w CANAL+: Entry+ z przejściem do komfort 29,99 gdzie oferta jest dużo bogatsza m.in kanały własne Canal+. 

 

W S jest dvbt + fta + powtórkowe śmietnisko kanałów własnych Polsatu.

Nie licząc Polsat Sport na którym i tak zbyt wiele już nie ma, ten pakiet nie jest wart złamanego grosza. 

 

O rodzinnym już pisałem: Kino Pl, NatGeoWILD, TVP HD/seriale, TVN Fabuła, Nicelodeon, Disney xD, Sundance, History, Comedy Central, food, HGTV, CBS Reality. Do tego częste otwarte okna. 

 

Rodzinny za 5zł to bardzo dobra alternatywa dla dvbt. Większość kanałów w HD, oferta bardziej rozbudowana, cena jak za darmo. Kto ma ten tylko straci na migracji do S.  

Edytowane przez shawu
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, posiadam obecnie od 3 lat pakiety: FHD, film HD, sport hd, cinemax hd, polsat sport premium, multiroom (płacę 85 zł). Umowa kończy mi się 09.09.21, złożyłem miesiąc temu wypowiedzenie. Co najlepiej ugrać przy przedłużeniu umowy (zalezałoby mi na samym FHD bez pakietów dodatkowych w jakiejś fajnej cenie). Dzwonią mi co 2 dzień z DUK i proponują M za 40 (z multi) lub L za 60 (z multi)

Edytowane przez hard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, stan69 napisał:

@hardW fajnej cenie to bedzie L za 50 zł + Mr 5 zł płatne przez 24 mies.

Gdzie ta fajna cena skoro normalnie L dla nowych klientów kosztuje 60?

Edytowane przez tail#
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tail# napisał:

Gdzie ta fajna cena skoro normalnie L dla nowych klientów kosztuje 60?

Dla przedłużających zostaje 110 zł na całą umowę, 240 zł - 130 (pełna oferta dla nowych przez mies.) No i Mr za 5, a nie za 10 jak dla nowych. Ja piszę o faktach, a nie tanio czy drogo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,,

Posiadam umowę 2-letnią, która za niedługo się kończy na Pakiet Familijny Max HD z Pakiet HBO HD HBO GO, Pakiet Sport HD, Pakiet Film HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Polsat Sport Premium, Pakiet Cinemax HD, Katalog treści online, Pakiet Eleven Sports HD.

Co jest szansa ugrać wypowiadajac umowę??. 110 zł tyle obecnie płacę. Chciałbym zachować te kanały co mam + ewentualnie ekstraklasa..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...