Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Znajomy ma obecnie pakiet Familijny max HD oraz HBO Cinemax. Za to płaci 69.90zl. Ma również internet za który płaci 35 zł. Ma na niego rabat Smartdom3. Chcę zmniejszyć pakiet telewizyjny na jak najmniejszy, ale muszą być kanały Tvnturbo i discovery Channel. Jaki pakiet proponujecie i co wtedy z rabatem na internet? Obydwie umowy są na czas nieokreślony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.05.2021 o 10:16, Bartolini1379 napisał:

A co takiego niby jest drogie w Polsacie? To co masz w Canal Plus to to jest warte max 30zl a ty się podniecasz ale czym naprawdę aż 75 zł dajesz za pakiet extra z Canal+? Nie masz pojęcia o pakietach w Polsacie a się wypowiadasz. Nikt nie ma lepszej i tańszej oferty od Polsatu dla abonentów tak zwanych stałych abonentów. A z drugiej strony każdy ma to co lubi, lub na co go stać. I nie rozbawiaj czytelników jaki to boski kanał ale kino, toż tam kompletnie nic nie ma poza starymi filmami. 

 

Mam pojęcie za co place w Canal+. 

Mam tam dużo dużo więcej niż w CP. 

Widziałes różnice programowa między CP a Canal+? Już Ci szybko tłumaczę. CP ma jedynie Polsat Doku, Polsat Games, Polsat Sporty i tyle a Canal+ ma cała paczkę C+, ale kino, nsport, eleven 4, Planetę, Motowizje, itp. 

 

Znajdź mi pakiet w CP w którym za 80 zł będę miał tyle programów, ligę angielska, Polska, hiszpańska, jakieś filmy seriale co są w c+, darmowy multiroom oraz za darmo Polsat Sport Premium.

W CP za te pieniądze będę miał dużo dużo mniej. Sama paczka Polsat Sport Premium kosztuje sporo... 

 

Mam Rodzinny HD w CP za 5 zł bo są tu te braki czyli Polsat Sporty, Polsat Doku i uważam, że 5 zł to max za Rodzinny HD. 

 

Uważam, że obecnie oferta CP jest droga i uboga w stosunku do oferty C+. Tam jest więcej za praktycznie te same pieniądze. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to za 50 zł. Jeśli chciałbym Eleveny to 61,90 zł. Do tego jeszcze C+4K.
Generalnie uważam, że nie powinno się porównywać ofert przedłużeniowych tylko takich jak dla nowych klientów. Nikt przecież nie kupuje np. Polsatu bo za dwa lata to będzie miał pakiet X za xx zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, potrzebuje porady jak rozegrać sprawę. Obecnie płacę stówe za pakiety: Familijny Max HD i dodatkowo HBO HD, Sport HD, Film HD, Cinemax, Eleven Sports, z dekoderem Evobox PVR. Na ICOK mi pokazuje że umowa się kończy za 7 miesięcy, konkretnie to w listopadzie. Po jej upływie chciałbym zjechać z pakietem w dół, wyklarowało mi się co oglądam a czego nie.  Interesował by mnie pakiet M + HBO + Eleven Sport. Wychodziłoby 60 zł na miesiąc.

I tu pytanie, nie robić nic, i w październiku iść do punktu i przedstawić co i jak, czy składać wypowiedzenie umowy z wyprzedzeniem? Druga sprawa czy z tym pakietem jest możliwość żebym sobie zostawił obecny dekoder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogę wyłączyć Cinemax bo piszę o elastyczności a nie da się wyłączyć. 

Widzę że niektórzy mają pakiet rodzinny w niskiej cenie. Jak to możliwe? Ja też chciałbym mniej płacić. Niezależy mi na Cinemax skoro to mnie kosztuje. 

Jak się da to proszę powiedzieć czy da się stare pakiety otrzymać w atrakcyjnej cenie. A ponadto czy zmienię dekoder na evobox lite to czy nie stracę na tym. Bo w tym dekoderze nie ma nagrywania. Ja na HD 5500s mam podłączony dysk toshiba. Czy evobox lite będzie bez czynsz i bez opłaty. 

I na koniec chciałbym  się dowiedzieć czy można i warto zmniejszyć abonament wyłączając Cinemax bo czytałem że ktoś miał rodzinny za 5zl lub 15zl z Cinemax i pół roku wyższy pakiet w cenie. 

Bardzo bym prosił by ktoś wypisał jakie ceny można dostać za wszystkie możliwe pakiety stare bądź nowe przy przedłużeniu bez dodatkowych pakietów płatnych w stylu filmbox czy bajki. Same czyste pakiety. 

Proszę o kontakt bo zastanawiam się nad pakietem i sam nie jestem do końca przekonany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tomek1623Gdy w ICOK będziesz miał 5 mies.do końca umowy pisz wypowiedzenie/meila też w ICOK-u, praktycznie jest możliwość zmiany warunków umowy/przedłużenie na 4 mies.przed jej zakończeniem. Po zmniejszeniu zobowiązania masz tylko jedną ofertę, umowa na 24 mies.w tym 3 mies. pełnej oferty za darmo.

Od 4-go mies. płatne 60 zł, dekoder zostaje u ciebie. Nie chodż po żadnych punktach, tylko rozmowa za 2 mies. z konsultantem DUK.

@lukasbabel2Cinemax nie wyłączysz skoro nie zamawiałeś jako pakietu dodatkowego, nie patrz co piszą w ICOK,często dodają gratis np do Familijnego Max, do Rodzinnego i muszą ten abonament jakoś rozpisać. Sprawa dekodera, to jest twój wybór, za Lite jest tylko opłata jednorazowa aktywacyjna. Ja mam rodzinny za 5 zł, ale wcześniej miałem dwie umowy na niego w cenie 20 zł z niechcianymi Cinemaxami, więc to nie tak od razu.

Ceny pakietów nowych (o starych już nie mówimy) różnią się w zależności czy przedłużamy umowę, czy jesteśmy nowymi abonentami, czy zmniejszamy abo, czy utrzymujemy, różnie to wychodzi w rozliczeniu całej umowy.

Napisz co masz, a co chciałbyś mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, stan69 napisał:

@Tomek1623 Po zmniejszeniu zobowiązania masz tylko jedną ofertę, umowa na 24 mies.w tym 3 mies. pełnej oferty za darmo.

Od 4-go mies. płatne 60 zł, dekoder zostaje u ciebie. Nie chodż po żadnych punktach, tylko rozmowa za 2 mies. z konsultantem DUK.

 

Rozumiem że pierwsze 3 miesiące bez opłat? I druga sprawa, nowa umowa zaczęła by się po wygaśnięciu obecnej, w listopadzie, czy jakoś faktycznie po rozmowie z konsultantem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, stan69 napisał:

lukasbabel2Cinemax nie wyłączysz skoro nie zamawiałeś jako pakietu dodatkowego, nie patrz co piszą w ICOK,często dodają gratis np do Familijnego Max, do Rodzinnego i muszą ten abonament jakoś rozpisać. Sprawa dekodera, to jest twój wybór, za Lite jest tylko opłata jednorazowa aktywacyjna. Ja mam rodzinny za 5 zł, ale wcześniej miałem dwie umowy na niego w cenie 20 zł z niechcianymi Cinemaxami, więc to nie tak od razu.

Ceny pakietów nowych (o starych już nie mówimy) różnią się w zależności czy przedłużamy umowę, czy jesteśmy nowymi abonentami, czy zmniejszamy abo, czy utrzymujemy, różnie to wychodzi w rozliczeniu całej umowy.

Napisz co masz, a co chciałbyś mieć.

Za 25zl mam=pakiet rodzinny (10zl) +Cinemax (10zl)+ hd5500s(5zl)

+on the go i katalog online  (po 0zl)

Zastanawiam się ze starych pakietów rodzinny z Cinemax,sam rodzinny lub familijny w jak najtańszej cenie bo skoro przedluzam to chciałbym taniej a nie drożej. Z nowych pakietów to raczej pakiet m bo w pakiecie s to nic szczególnego nie ma. 

Czy nadal będę miał on the go i katalog za darmo po przedłużeniu umowy?

Pisałeś wcześniej że można zmniejszyć abonament 4msc przed końcem umowy. Czy ja tez mogę z tego skorzystać i na tym coś ugrać z ceną? Bo ja teraz 10zl płacę za Cinemax a prawie nie korzystam wcale. 

Czy można mieć pakiet m za 20zl? Bo czytam forum i widzę że ktoś miał za tyle (bez 6 darmowych msc wyższy pakiet) . A za 25zl z darmowymi msc . 

Czy można wymienić dekoder na dekoder bez czynszu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

10 godzin temu, lukasbabel2 napisał:

[...] bo skoro przedluzam to chciałbym taniej a nie drożej.

No niestety, tanio już było. On The GO jest gratis w umowach 24-mies. Co do pakietu to musisz się w końcu zdecydować co chcesz i to raczej z nowej pakietyzacji (stare pakiety niby są dostępne, ale słabo opłacalne).

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Obecnie posiadam: Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet HBO HD HBO GO,  Pakiet Sport HD, Opcja ON THE GO, Pakiet Cinemax HD, Usługa Multiroom HD, Katalog treści online - Płacę 95 zł, do końca umowy 7 miesięcy.

Po przewertowaniu kilku stron oferta dla mnie na to samo to: pakiet L (60zł )+ HBO (20zł) + Filmbox (10zł) + Cinemax (0zł). Opłata- 12x50zł +12x90zł - czy to się zgadza ?

 

Nie zależy mi na Filmbox czy mogę go zamienić np. na Eleven sports

 

Czy przy utrzymaniu ceny mogę dostać gratis na 6 miesięcy np. PSP/ Dla dorosłych - jeden, więcej ?

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukasbabel2Powinna być oferta z pakietem M za 20 zł na cały okres umowy, ale bez dobierania dodatkowych pakietów tzw "goły M" i byłby odpowiedni dla ciebie.

 

@tknowiecDobrze obliczyłeś, to oczywiście bez MR. Zamiast Filmbox może być Eleven i za utrzymanie ceny na 6 mies. PSP lub Rozrywka

Edytowane przez stan69
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,

obecnie jestem na umowie 24m, pozostało mi 3 miesiące do końca. Dzisiaj mam po godz. 15 telefon z CP. Teraz mam Rodzinny HD (Sport,Film,Cinemax) + Polsaty Premium + MR i łącznie płacę 80 zł/m-c. 

1. Jak wygląda teraz okres przywiązania? tylko 24 miesiące? kiedyś było na zmianę 12/15 miesięcy ostatnio tylko z racji chęci posiadania Polsatu Premium wziąłem 24 miesiące

2. Chcę obniżyć pakiet do obecnej „M” czyli ten środkowy. Nie chcę już Polsatów Premium.

3. Zostaję z obecnymi dekoderami + oczywiście MR

4. Czy nadal są jakieś darmowe miesiące? 3,6/24?

 

Na co mogę liczyć, o co walczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obniżasz zobowiązanie, więc chyba tylko umowa 24/3. Pakiet M 30 zł + MR 10 zł każdy. Składałeś wypowiedzenie ? Jest jeszcze pakiet M za 20 zł na całą umowę, ale tu nie wiem, czy z MR da się wziąć taką opcję. 

Edytowane przez maniek357
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...