Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w dalszym ciągu jest możliwe przejście na Darmowy HD po zakończonej umowie (obecnie Rodzinny HD za 5 i ponad miesiąc do końca)? Jeśli tak, to mogę to załatwić od razu z wypowiedzeniem, czy muszę wysyłać do nich inne pismo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aroJeśli ktoś przedłuża umowę i obniża zobowiązanie przynajmniej o 10 zł to dostaje ofertę jak dla nowych, tzn 24/3 trzy msc pełną ofertę za 0 zł, potem 21 msc cena normalna i pakiety które wybrał.

Jeśli ktoś utrzymuje abo. dostaje rabat 10 zł na pakiet podstawowy w mies. 1-12 i dodatkowo w mies.1-6 dostaje pakiet wyższy za co nie płaci. Więc w pierwszym roku płaci za pakiet podstawowy minus 10 zł. Drugi rok za wszystko co mamy w umowie płacimy wg cennika.

Jeśli ktoś zwiększa abo. przy przedłużaniu o 10 zł to rabat jak wyżej i pełna oferta w mies.1-6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek
10 godzin temu, stan69 napisał:

@aroJeśli ktoś przedłuża umowę i obniża zobowiązanie przynajmniej o 10 zł to dostaje ofertę jak dla nowych, tzn 24/3 trzy msc pełną ofertę za 0 zł, potem 21 msc cena normalna i pakiety które wybrał.

 

A co w przypadku gdy obniża się zobowiązanie o 5 zł (z 75 na 70)?

24/3 czy czy 12+12?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@marekpolek24/3. Są tam bodaj jeszcze jakieś zapachajdziury po 5zł, którymi można teoretycznie wyrównać abo do 75 zł, ale raczej lepiej już wziąć któryś z pakietów głównych i dobić do 80zł. Wyjątkiem od tej reguły są (a przynajmniej były na początku) abo wyższe od 100 zł. Tzn. schodząc z kwoty 140,130 itd do max. 100 zł, powinno być to traktowane jako utrzymanie a nie obniżenie ceny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, marekpolek napisał:

A co w przypadku gdy obniża się zobowiązanie o 5 zł (z 75 na 70)?

24/3 czy czy 12+12?

Do końca nie wiem, czy w tej kwestii uwzględniają opłaty za MR, a może być też czynsz za dekoder, bo ta końcówka 5 zł w abonamencie może dotyczyć jednej z tych opcji. Może ktoś ma wiedzę w tym zakresie?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marekpolek

Akurat dlatego pytam, bo jeżeli przy zejściu z 75 zł na 70 zł będzie 24/3, to będę musiał dobić do 90 zł a nie 80 zł. Bo po prostu nie mam takiej kombinacji żeby wyszło mi 80 zł a +18 nie chcę brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety po przedłużeniu umowy dostałem tylko PSP na 6 miesięcy gratis.

Do końca umowy w ICOK widnieje 3 miesiące . Płaciłem do tej pory 105 zł .

Zostałem przy tym co miałem dotychczas .

Po nowemu to : Pakiet L , HBO +HBO GO , Eleven , Filmbox , ON The GO , multiroom .

Pierwszy rok 50 zł , drugi 110 zł .

 

Kilka  kanałów wypadło z gwarantowanych.

Edytowane przez czytnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam złożone wypowiedzenie umowy, pakiet rodzinny za 5zł, nie proponują nic ciekawego. Chciałbym odwołać wypowiedzenie i przejść za czas nieokreślony za 15zł. Pani na infolini poinformowała mnie że nie ma takiej możliwości, tylko przedłużenie umowy, nie można odwołać wypowiedzenia. Czy to jest prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...