Skocz do zawartości

PROMOCJE, oferty dla stałych abonentów Polsat Box


koteczek19
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W kwietniu konczy się umowa. Wypowiedzenie wysłane. 

Wczoraj otrzymałem telefon z działu utrzymania klienta. Otrzymalem propozycje:

Pakiet M na 24 mce

Multiroom 1 główny dekoder + 2 dodatkowe. 87zl za dekodery (jednorazowo)

HBO, HBO GO + pakiet dziecięcy

12mcy 20zl

12mcy 80zl 

Czyli średnio 50zl miesiecznie

Pierwsze 6mcy pełen pakiet programów 

 

Jak uważacie czy to dobra propozycja czy jeszcze można coś podkręcić?

Edytowane przez Kamillo5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od 2015 jestem klientem Cyfrowego Polsatu do tej pory wykupowałem dziadkom pakiet rodzinny w cenie 5 zł miesięcznie. W lipcu kończy się umową i związku z tym chciałbym złożyć wypowiedzenie i skontaktować się z z DUK. Z tego co wyczytałem to nie ma już możliwości utrzymaniu pakietu rodzinnego za 5 zł i muszę przejść na pakiet s w cenie 20 zł. Czy mogę liczyć na jakieś upusty z racji bycia stałym klientem? 

 

W czerwcu kończy mi się umowa z kablówką i chciałbym przejść na telewizję satelitarną również i u siebie. Interesuje mnie pakiet M z opcją HBO+ HBO GO wraz z dekoderem Evobox Pvr. Czy jest w ogóle możliwa taka konfiguracja bo na stronie jest tylko HD PVR 7000? Czy podpisując dwie umowy z CP mogę liczyć na jakieś rabaty? Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@macko4Twoi dziadkowie mogą pozostać z umową na czas nieokreślony i płacić 15 zł/mies. Z pakietem S płatność przez rok 10 zł, a w drugim 20 zł. Więc cenowo bez zmian, porównaj zawartość kanałową Rodzinnego i S.

Dla Ciebie umowa nowa, jak na stronie. Możesz odwiedzić najbliższy APS. Ilość umów i czas bycia abonentem, bez znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona na 24 miesiące na następujących warunkach:

- pakiet L przez 3 miesiące za 0 zł następnie za 60 zł

- pakiet Cinemax gratis przez 24 miesiące

- pełna oferta CP gratis przez 3 miesiące

- wypożyczalnia VOD gratis przez 3 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 miesięcy przed końcem to zaczynały się ciekawe oferty na przedłużenie. Sam kiedyś wypowiedzenie   wysyłałem listem poleconym miesiąc po podpisaniu umowy za czasów jak nie dało się tego załatwić z poziomu ICOK.

Edytowane przez maks27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.02.2021 o 00:58, macko4 napisał:

Witam. Od 2015 jestem klientem Cyfrowego Polsatu do tej pory wykupowałem dziadkom pakiet rodzinny w cenie 5 zł miesięcznie. W lipcu kończy się umową i związku z tym chciałbym złożyć wypowiedzenie i skontaktować się z z DUK. Z tego co wyczytałem to nie ma już możliwości utrzymaniu pakietu rodzinnego za 5 zł i muszę przejść na pakiet s w cenie 20 zł. Czy mogę liczyć na jakieś upusty z racji bycia stałym klientem? 

 

W czerwcu kończy mi się umowa z kablówką i chciałbym przejść na telewizję satelitarną również i u siebie. Interesuje mnie pakiet M z opcją HBO+ HBO GO wraz z dekoderem Evobox Pvr. Czy jest w ogóle możliwa taka konfiguracja bo na stronie jest tylko HD PVR 7000? Czy podpisując dwie umowy z CP mogę liczyć na jakieś rabaty? Pozdrawiam 

Witaj.
Jeśli jesteś zainteresowany ofertą, napisz do mnie wiadomość prywatną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za ok 6 miesięcy kończy mi się umowa z CP. W chwili obecnej mam: Pakiet Familijny Max HD +  Eleven Sports + MR. Interesowałoby mnie zachowanie tej konfiguracji (wiem, że FilmBox teraz jest jako oddzielny pakiet ale akurat z niego mógłbym zrezygnować, Cinemaxy z tego co widzę to zostają jako promocyjne na 24 m-ce). Miałem telefon z DUK i zaproponowano mi następującą opcję: 6 m-cy za 50 zł i 18 m-cy po 90 zł ( plus 6 m-cy pełna oferta ).  Średnio wychodzi 80 zł/m-c. Na razie się nie zdecydowałem i w związku z tym mam pytanie: na co realnie mogę liczyć przy zachowaniu tej konfiguracji ( tak jak wspomniałem z kanałów Filmbox mogę zrezygnować) ?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, sebap napisał:

@rafikman, ta oferta to po wysłaniu wypowiedzenia?

nie niczego jeszcze nie wysyłałem, czy mam rozumieć że bez wypowiedzenia umowy nie ma co liczyć na "lepszą" ofertę ?

30 minut temu, poselsuski napisał:

@rafikman Jeśli płacisz obecnie 75 zł (a zdaje się, że tak powinno być przy tej ofercie) to powinieneś otrzymać po złożeniu wypowiedzenia ofertę: 12 msc x 50 zł  + 12msc x 80 zł, czyli średnio 65.

przy uwzględnieniu rezygnacji z kanałów Filmbox  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem mam Pakiet Familijny Max HD + Eleven + MR - i abonament wynosi 72,5 zł na m-c (6 m-cy*50zł + 18 m-cy *80 zł). Czyli mam rozumieć, że jest możliwość zejścia na opłatę 12x50 + 12x70 z zachowaniem tego co mam ?  A jak wygląda sytuacje z przejściem na czas nieokreślony - ile by to mogło kosztować w tej samej konfiguracji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rafikman Generalnie chodziło o to czy czy masz Familijny Max HD + Sport HD + Film HD + Cinemax + Eleven czy "goły" Familijny Max HD z Elevenami. Jeśli twoja podstawowa opłata wynosi 80 zł, to będzie oferta 12x50 + 12x80. Na czasie nieokreślonym opłata albo 80 albo 90 zł. Do sprawdzenia w umowie, albo kontakt z CP.

Edytowane przez poselsuski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...